אחותה של מייגן מגיבה ללידה: "אני מתחננת, תני לאבא לפגוש את התינוק"

סמנת'ה גרנט התראיינה לאתר The Mirror, התחננה בפני מרקל לאפשר לאביהן לפגוש את ארצ'י וכמובן לא שכחה להתייחס למראה של בייבי סאסקס: "הוא ממש חמוד וקיבל את האף של משפחת מרקל"

משתוקקים לתמונות חדשות. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
משתוקקים לתמונות חדשות. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

אנחנו מוכרחים להודות שהיה לנו ברור שכל עניין הלידה המלכותית והגעתו של בייבי ארצי' לעולם לא תעבור חלק, לפחות לא מצידה של אחותה הגדולה של מייגן מרקל, הגברת סמנת'ה גרנט, שכהרגלה, הייתה חייבת לנצל את הבמה התקשורתית כדי להביך עוד קצת את אחותה הדוכסית. אז בזמן שמרקל מתרגלת לסטטוס החדש והעולם כולו המום מכך שבייבי סאסקס נקרא על שמו של החתול האהוב של מרקל, גרנט החליטה לפנות לליבה של הדוכסית. כרגיל, ללא הצלחה.

 

"אבא שלנו היה מאוד עצוב כשהוא ראה לראשונה את התמונות של התינוק של מייגן", סיפרה אתמול (שבת) גרנט לאתר The Mirror, והוסיפה: "הוא הרגיש כאילו ננעץ לו סכין בלב". בניגוד לפעמים הקודמות, הפעם הטענות של הגברת לא הופנו רק כלפי האימא הטרייה, גם אמה של הדוכסית, דוריה, חטפה קצת מזעמה של האחות הגדולה: "דוריה הייתה יכולה לומר או לבקש ממייגן להזמין את אבא שלנו אבל לא היה שום מאמץ כזה מצידה".

 

מתחננת לשלום בית. סמנת'ה גרנט (צילום: Mega)
מתחננת לשלום בית. סמנת'ה גרנטצילום: Mega

 

כמובן שהניסיונות ליצור עניין ולהציג את אביהן, תומס מרקל, כקורבן לא הסתיימו בזה. "אבא שלנו קונה לילד צעצועים, המון משחקים יצירתיים וכאלה שעוזרים להתפתחות, הוא איש חם, אוהב ומצחיק". עוד הוסיפה הגברת כי היא מתכננת לשלוח לאחותה הדוכסית מתנה מושקעת - למרות שהיא לא תוזמן לחגיגות הלידה, וכמובן שלא שכחה לסיים בנימה מחנכת, ואמרה: "ארצ'י צריך לחוות משפחתיות ולא רק מהצד של בני המלוכה, הוא לא רק ארצ'י הריסון מאונטבטן וינדזור, הוא גם ארצ'י מרקל, והוא יהיה מאוד מסכן אם הוא לא יזכה להכיר את סבא שלו, שהוא איש חם ואוהב".

 

כמובן שהריאיון לא הסתיים לפני שהגברת נשאלה מה דעתה על השם הנבחר ומה היא חושבת על התינוק המלכותי, ופה, חברים, גם אנחנו הופתענו - והפעם לטובה: "אני חושבת שארצ'י זה שם מגניב והתינוק ממש חמוד, הוא דומה לאבא שלנו והוא קיבל את האף של משפחת מרקל". תראו מה זה, סמנת'ה יכולה להיות גם נחמדה.

 

קיבל את האף של משפחת מרקל. ארצ'י (צילום: רויטרס)
קיבל את האף של משפחת מרקל. ארצ'יצילום: רויטרס

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018