ריחו"ל

אם הקורבן נגד קים קרדשיאן: "היא מעוררת בי בחילה"

כוכבת הריאליטי התגייסה לעזור לנידון למוות שהורשע ברצח של ארבעה אנשים. כצפוי, אמו של אחד הילדים שנרצחו לא אהבה את ההתערבות שלה ויצאה נגד קים בכלי התקשורת: "אין דרך להצדיק את הכאב שהיא גורמת לנו"

 

 

באה לעזרת אסיר? קים קרדשיאן וקווין קופר, הנידון למוות
באה לעזרת אסיר? קים קרדשיאן וקווין קופר, הנידון למוות

 

קים קרדשיאן מאוד בעניין של עבודות צדקה לאחרונה, אבל לא כולם מרוצים מתחום העניין החדש שלה. מלכת הטראש ביקרה בשבוע שעבר נידון למוות בשם קווין קופר (61), שהורשע בשנת 1983 ברצח של ארבעה אנשים, בהם שני ילדים. הקורבנות היו משפחה של שני הורים, דאגלס ופגי ריינס, בתם בת ה-10 ג'סיקה, ובנם של השכנים, כריסטופר בן ה-11, ששהה בביתם באותו הזמן.

 

קופר מחכה מאז למימוש גזר הדין שלו, אך טוען שהוא חף מפשע ושהמשטרה חיבלה בראיות. קרדשיאן, שנתקלה במקרה של קופר, החליטה לבחון את התיק לעומק ובזכות התערבותה הממצאים נבדקים כיום מחדש. בזמן שהם ממתינים לתשובות, השניים נפגשו לראשונה בשבוע שעבר, בבית הכלא השמור בו הוא מוחזק. בסיום המפגש, שנמשך כשעתיים, הם הצטלמו יחד (כי בכל זאת, אי אפשר בלי תמונה) וקים צייצה מאוחר יותר: "היתה לי פגישה מרגשת אתמול עם קווין קופר באגף הנידונים למוות שבכלא סן קוונטין. הרגשתי שהוא מתחשב וישר, ואני מאמינה שהוא חף מפשע כפי שהוא טוען".

 

תציל אותו ממוות? הציוץ של קים
תציל אותו ממוות? הציוץ של קים

 

אבל כאמור, התערבותה של קים בעניין עצבנה לא מעט אנשים - ביניהם מרי אן יו, אמו של כריסטופר, הילד שנרצח באותו אירוע: "זה עושה לי בחילה ואני מרחמת עליה" אמרה יו לתקשורת. "אין דרך להצדיק את הכאב שהיא גורמת לנו. אם היא הייתה מסתכלת על הראיות ווקוראת את כל המסמכים מהמשפט, אין סיכוי שהיא הייתה מסוגל לשבת איתו באותו החדר". יו הוסיפה שלדעתה עורכי הדין של קופר משתמשים בקים עבור הפרסום ותוכנית הריאליטי שלה, כי הם יודעים שהאמת עצמה לא תעזור לו להשתחרר.  

 

קרדשיאן נמצאת בימים אלה בתהליך של הסבת מקצוע - מכוכבת ריאליטי לעורכת דין, מקצוע אותו התחילה ללמוד לפני מספר חודשים. החשק לעזור לאנשים התעורר בה בשנה שעברה, כשגרמה לנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, להעניק חנינה לאשה בת 63 מטנסי שהורשעה בסחר בסמים. מאז היא הצטרפה לעוד מספר קמפיינים שקראו לשחרר אסירים אחרים והחלה לפעול למען רפורמה במערכת המשפט האמריקאית.

 

לב זהב. קרדישאן (צילום: Mega)
לב זהב. קרדישאןצילום: Mega

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018