המלכה אליזבת לא תגיע להטבלה של ארצ'י

על פי דיווחים מעבר לים, המלכה אליזבת לא תגיע לטקס ההטבלה של ארצ'י הריסון מאונטבטן וינדזור, או בקיצור - בייבי סאסקס, בשל תוכניות אחרות שנקבעו מראש

מעניין מה האילוצים שלך, גברת. המלכה אליזבת (צילום: Gettyimage)
מעניין מה האילוצים שלך, גברת. המלכה אליזבתצילום: Gettyimage

 

בתחילת השבוע התמוגגנו מאושר כשהנסיך הארי (34) ומייגן מרקל (37) פרסמו תמונה ראשונה וברורה (יחסית) של ארצ'י הקטן. ובזמן שברור לכולנו שאת התמונות הבאות נזכה לראות כנראה רק בטקס ההטבלה של בייבי סאסקס, שמועות בדבר היעדרותה של המלכה אליזבת מהטקס משתלטות על אתרי החדשות.

 

על פי הדיווחים, הטקס צפוי להתקיים בתחילת חודש יולי וייערך במנזר סנט ג'ורג', שם הוטבל הנסיך הארי וכמו כן המקום בו הדוכסים מסאסקס התחתנו. לאירוע המרגש יגיעו בני המשפחה הקרובים וכמובן אמה של מרקל, שתגיע מקליפורניה הרחוקה ותשהה בביתם של הדוכסים. מי שככל הנראה תבלוט בהיעדרה היא הוד רוממותה, שתיאלץ לפספס את אירוע ההטבלה בשל תוכניות מסתוריות שנקבעו מראש.


"לפחות תשלחי צ'ק?"
"לפחות תשלחי צ'ק?"

 

אז נכון, מדובר בבן הבכור של הארי וכנראה שהנסיך הרגיש ייקח את היעדרותה ללב, אבל אנחנו פה כדי להרגיע ולהזכיר שהמלכה אליזבת נאלצה להיעדר גם מטקס ההטבלה של הנסיך לואי, בנם השלישי של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון

 

 
לטובת אלה שפחות בקיאים נשמח להזכיר כי המירוץ לסנדקות עדיין בעיצומו וטרם דווח על בחירת הדוכסים. כמו כן, חשוב לציין כי מבין המועמדים לתפקיד יש כמה שמות גדולים כמו ברק ומישל אובמה, סרינה וויליאמס וג'ורג' ואמל קלוני, שניסו לדחות את ההצעה בנימוס. נמשיך לעדכן!
 
אל תיקח ללב. ארצ'י (צילום: אינסטגרם)
אל תיקח ללב. ארצ'יצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018