ריחו"ל

תמונות ראשונות של קיט הרינגטון אחרי האשפוז

כוכב "משחקי הכס", קיט הרינגטון (לנצח ג'ון סנואו), ששהה בשבועות האחרונים במרכז גמילה, נתפס בעדשת הפפראצי בזמן שטייל ברחובות לונדון, רגע אחרי שחזר לביתו. "קיט מרגיש הרבה יותר טוב, הוא מאושר לחזור הביתה", סיפר מקורב לשחקן

שמחים לראות אותך. קיט הרינגטון (צילום: Mega)
שמחים לראות אותך. קיט הרינגטוןצילום: Mega

 

בחודש מאי האחרון אושפז השחקן קיט הרינגטון (32), לנצח ג'ון סנואו מ"משחקי הכס", במרכז גמילה יוקרתי כדי לטפל בהתמכרות לאלכוהול ובמספר בעיות נפשיות מהן הוא סובל. ימים ספורים לאחר האשפוז החלו לצוץ עדויות בדבר התנהלותו המדאיגה של השחקן: "קיט לא הפסיק להזמין שוטים של וויסקי, תוך כדי שהוא מזמין שתייה גם לשאר יושבי הבר", כך סיפר בעל הבר האהוב על הרינגטון, והוסיף: "הוא היה כל כך שיכור, עד שאנשי הצוות של המקום נאלצו לבקש ממנו לעזוב את הבר וליוו אותו החוצה".

 

ביום ב' האחרון, ואחרי שבועות ארוכים בהם שהה השחקן במרכז גמילה, שוחרר הרינגטון וחזר לביתו שבלונדון. "קיט מרגיש הרבה יותר טוב והוא בתקופת פריחה", סיפר מקור אלמוני לחדשות E!, והוסיף: "זו הייתה חוויה חיובית עבורו להתרחק קצת מהכל. הוא יצא משם עם המון תקווה".

 

לאן אתה ממהר, תסתכל לפה רגע (צילום: Mega)
לאן אתה ממהר, תסתכל לפה רגעצילום: Mega

 

"קיט למד הרבה על עצמו במהלך האשפוז, הוא ממקד את כל האנרגיות שלו בלהרגיש טוב יותר ולדאוג לעצמו", המשיך המקור האלמוני לנדב מידע, והוסיף: "הוא מאושר מזה שהוא חזר הביתה ומוכן לחזור לחיים האמיתיים". העיקר הבריאות!  

 

מאחלים לך את בריאות הגוף והנפש (צילום: Gettyimages)
מאחלים לך את בריאות הגוף והנפשצילום: Gettyimages
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018