ריחו"ל

פמלה אנדרסון על בן זוגה: "הוא פסיכופט - פגע, בגד בי ואיים עליי"

בפוסט אינסטגרם ארוך וכואב, כותבת הכוכבת על ההתעללות, הבגידות והאיומים שחוותה מבן זוגה, עדיל רמי: "עזרתי לכל כך הרבה נשים אחרות, איך זה שלא הייתי חכמה מספיק כדי לעזור לעצמי?"

זוגיות חולנית. פמלה אנדרסון ועדיל רמי (צילום: Gettyimages)
זוגיות חולנית. פמלה אנדרסון ועדיל רמיצילום: Gettyimages

 

 

פמלה אנדרסון החליטה לכבס את הכביסה שלה לעיני הציבור, ומסתבר שיש הרבה מאוד ממנה - והיא מלוכלכת ועצובה במיוחד.

 

כוכבת הניינטיז פרסמה הבוקר (ג') פוסט חושפני, כואב, וארוך מאוד בחשבון האינסטגרם שלה, בו האשימה את בן זוגה בשנתיים האחרונות, שחקן הכדורגל הצרפתי עדיל רמי (הצעיר ממנה ב-18 שנים - היא בת 51, הוא בן 33), שהכה אותה, איים עליה, בגד בה ושיקר לה.

 

כך היא כתבה: "השנתיים האחרונות בחיי היו שקר גדול. רימו אותי וגרמו לי להאמין שמדובר באהבה גדולה, אני שבורה. גיליתי שהוא חי חיים כפולים. הוא נהג להתבדח על גברים שהיו להם חברות שגרו במורד הרחוב מהנשים שלהם. הוא קרא לאותם גברים מפלצות. אבל זה גרוע יותר.

 

"איך אפשר לשלוט בלבבות ומחשבות של שתי נשים ככה? אני בטוחה שהיו אחרות. עזרתי לכל כך הרבה נשים אחרות, איך זה שלא הייתי חכמה מספיק כדי לעזור לעצמי?"

 

 

 

זה לא הכל, ואף הולך ונהיה גרוע יותר. אנדרסון מכנה את רמי נרקיסיסט ופסיכופט, ומספרת: "הוא לא יוכל לשלוט בי יותר. הוא הזהיר אותי שכל הצהובונים בצרפת שייכים לו, אז מילותיי האחרונות הן כאן באינסטגרם. אני לא חושבת שאתאושש מזה בקלות. הוא לא בטח בי והיה חסר ביטחון. תמיד רצה שאהיה לצדו. תמיד שאל עם מי אני נמצאת ורצה שאצלם לו את המקומות בהם הייתי באותו רגע. גרמתי לעצמי להאמין שזה נורמלי.

 

"הוא ניסה הכל, שלח פרחים, מכתבים. הוא הופיע במלון שלי והאבטחה סילקה אותו. יש לי שומר ראש כי אני פוחדת ממנו. הוא פגע בי ואיים עליי פעמים רבות".

 

דבריה של אנדרסון מיישרים קו עם השמועות שסבבו את בני הזוג, וטענו כי רמי מנסה לשלוט על חייה ומרחיק אותה מבני משפחתה וחבריה. כבר בתחילת הקשר שלהם, אנדרסון עזבה את ביתה בהוליווד ועברה להתגורר עמו בצרפת. בשנה שעברה השניים נפרדו לחצי שנה, ככל הנראה לאחר שאנדרסון דחתה את הצעת הנישואים שלו. הם חזרו זה לזו במרץ האחרון, אך מסתבר שאנדרסון ניסתה לעזוב מספר פעמים, ללא הצלחה. כך היא כותבת: "רציתי לעזוב אותו 10 פעמים, ובכל פעם הוא רדף אחריי ואמר שימות בלעדיי. הוא הבטיח ללכת לטיפול ושלא יפגע בי יותר". ניסתה לעזוב, אבל האמינה להבטחות שלו (צילום: Gettyimages)
ניסתה לעזוב, אבל האמינה להבטחות שלוצילום: Gettyimages

 

לרמי שני ילדים צעירים מבת זוגו הקודמת, גם אליה אנדרסון מתייחסת: " אשה מסכנה. אמא לשני ילדיו הצעירים. אף פעם לא הרגשתי בסדר עם לצאת עם אבא לשני ילדים צעירים. רציתי לדעת מה קרה, למה הוא עזב אותם? הוא לא רצה לדבר על זה".

 

אנדרסון מסיימת את המניפסט במילים: "הוא אכזב את כולנו, את המשפחה שלי, הבנים שלי, החברים שלי". נכון לכתיבת שורות אלה רמי עדיין לא הגיב, אך תגובתו והמשך לסאגה הזו, מן הסתם עוד יגיעו.

ניסה לשלוט על חייה של אנדרסון (צילום: Gettyimages)
ניסה לשלוט על חייה של אנדרסוןצילום: Gettyimages

הבטיח ללכת לטיפול (צילום: Gettyimages)
הבטיח ללכת לטיפולצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018