ריחו"ל

גרושתו של ג'ף בזוס קיבלה 38.3 מיליארד דולר בהסכם הגירושים

ג'ף ומקנזי בזוס התגרשו באופן סופי, מה שהקפיץ את הסופרת האמריקנית למקום ה-22 ברשימת האנשים העשירים ביותר בעולם לאחר שחתמה על הסכם גירושים שמן במיוחד. מי אמר שאין מחיר לבגידה?

השקענו בגרפיקה. ג'ף ומקנזי בזוס (צילום: Gettyimages)
השקענו בגרפיקה. ג'ף ומקנזי בזוסצילום: Gettyimages

 

 

בחודש ינואר האחרון דווח באתרים מעבר לים כי מייסד ומנכ"ל אמזון, ג'ף בזוס (55), ואשתו, הסופרת האמריקנית מקנזי בזוס (49), החליטו לפרק את החבילה ולהתגרש. השניים הוציאו הודעה מכובסת לתקשורת, הסבירו כי ניסו לעבוד על הקשר אך לצערם יש יותר מידי פערים והבטיחו "להתגרש ולהמשיך את חיינו בתור חברים טובים". כמובן שכמה שעות לאחר מכן כבר פורסמה הסיבה האמיתית לפרידה, הגברת לורן סאנצ'ז, מי שגילמה את תפקיד ה"מאהבת" תקופה ארוכה.

 

בעקבות הגילוי החדש היה ברור שהגברת מקנזי תצא ממערכת היחסים הזו עם הסכם גירושים שמן במיוחד. אמש (שבת) דווח כי ג'ף ומקנזי בזוס התגרשו באופן סופי וכמו כן כי הגברת בזוס קיבלה 38.3 מיליארד דולר, מה שהקפיץ אותה למקום ה-22 ברשימת האנשים העשירים ביותר בעולם. 

 

"נפרדנו כך, הייתה בגידה"  (צילום: Gettyimages)
"נפרדנו כך, הייתה בגידה" צילום: Gettyimages

 

אגב, זה הזמן להזכיר שבחודש מאי האחרון הבטיחה הגברת מקנזי לתרום חצי מהסכום שתקבל לצדקה. "יהיה לי סכום לא נורמלי של כסף כדי לחלוק עם מי שאין לו", אמרה מקנזי בהצהרה הרשמית. אה כן, ולמקרה שחששתם, בזוס עדיין נחשב לאדם העשיר ביותר בעולם עם הון נקי של 114.8 מיליארד דולר. שיהיה בהצלחה!

 

מסתבר שנאמנות לא רוכשים בכסף (צילום: Gettyimages)
מסתבר שנאמנות לא רוכשים בכסףצילום: Gettyimages

 

לכל בגידה יש מחיר (צילום: Gettyimages)
לכל בגידה יש מחירצילום: Gettyimages
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018