רכילות+

מיכל אנסקי תובעת חצי מיליון שקל: "פגעו לי בפרטיות"

לאחר שחשפנו את הסכסוך המשפטי בין מיכל אנסקי לחברת התכשיטים JB לה שימשה פרזנטורית, מגיעה כעת התביעה הרשמית של מגישת הטלוויזיה נגד החברה על סך 500 אלף שקלים. בחברה מגיבים מנגד: "הטענות מנותקות מהמציאות"

תובעת חצי מיליון שקל מחברת התכשיטים. מיכל אנסקי בפסטיבל קאן האחרון (מתוך אינסטגרם)
תובעת חצי מיליון שקל מחברת התכשיטים. מיכל אנסקי בפסטיבל קאן האחרוןמתוך אינסטגרם

 

הסכסוך מחריף. אחרי שלפני למעלה משבועיים דיווחנו לכם על הסכסוך המשפטי של מגישת הטלוויזיה מיכל אנסקי וחברת התכשיטים JB שעבורה שימשה עד לאחרונה כפרזנטורית, היום (ג') אנחנו יכולים לדווח שאנסקי, באמצעות עורך דינה רפי שפטר, הגישו אתמול בבית משפט השלום בתל אביב תביעה נגד JB על סך חצי מיליון שקלים בגין פגיעה בפרטיותה.

 

למי שהספיק לשכוח, אנסקי, שסובלת עדיין משיתוק על שם בל בחצי מפניה, התפטרה מתפקידה כפרזנטורית של חברת התכשיטים לאחר שגילתה כי במהלך אירוע של החברה בפסטיבל קאן האחרון (בו השתתפה במסגרת התחייבויותיה כפרזנטורית) הועברו סרטונים שחשפו את מצבה הרפואי ושודרו בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", כל זאת ללא אישורה וידיעתה.

 

בכתב התביעה, הנפרש על פני עשרה עמודים, מגוללת אנסקי באמצעות בא כוחה את ההתנהלות שהובילה אותה למאבק המשפטי לאחר שהבהירה לחברה כי לא ייעשה כל שימוש במצבה הרפואי לשם יחסי ציבור למותג. בנוסף, טוענת אנסקי כי הסרטונים שצולמו היו אמורים להישלח למערכת "אולפן שישי" במסגרת כתבה שנערכה עליה, ונשלחו מאחורי גבה לתוכנית הבידור.


טוענת לפגיעה בוטה בפרטיותה. אנסקי (צילום: ענת מוסברג)
טוענת לפגיעה בוטה בפרטיותה. אנסקיצילום: ענת מוסברג

 

כפי שעולה מכתב התביעה שהגיע לידי מערכת Pplus, אנסקי טוענת כי תכשיטי JB "פגעו באופן בוטה בפרטיותה, תוך גניבת סרטון המתעד את מצבה הרפואי, אשר עורר עניין ציבורי רב, זאת לשם קידום עסקיה של תכשיטי JB.  חברת התכשיטים העבירה את הסרטון לתכנית חדשות הבידור של גיא פינס, מאחורי גבה של אנסקי, תוך ניצול האמון שנתנה בה, והכל בניסיון ציני לזכות לחשיפה בשל כך ולקדם את עסקיה".

 

עוד עולה מכתב התביעה כי "בזכות שידור הסרטון הגנוב בתכניתו של גיא פינס זכתה תכשיטי JB לחשיפה עצומה, אשר נובעת מכך כי עלה בידה לקשור באופן

ציני בין מצבה הרפואי של אנסקי לבין קידום עסקיה, זאת בניגוד גמור לסיכום בין הצדדים. הצופים, אשר ביקשו לשמוע על מצבה הרפואי של אנסקי, קיבלו 'על הדרך' את מסע יחסי הציבור של תכשיטי JB, כולל אזכור שמה וצילום תכשיטיה, והכל תוך שחברת התכשיטים עושה רווח מסחרי עצום (שווי זמן המסך) על גבה של אנסקי ותוך שימוש ציני במצבה הרפואי. אנסקי מעריכה את שווי החשיפה כאמור בחצי מיליון ש"ח".

 

אנסקי מוסיפה וטוענת, כי כאשר "העלתה טענותיה בפני חברת התכשיטים, נקטה האחרונה בטקטיקה של 'ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה' וטענה לפתע פתאום כי אנסקי הפרה ההסכם אתה, טענה חסרת שחר בשים לב לכך שאנסקי נסעה לקאן בכדי לקיים התחייבויותיה החוזיות כלפי חברת התכשיטים, ועל אף שלא היתה בקו הבריאות".

 

מחברת JB נמסר בתגובה: "הטענות מנותקות מהמציאות ואין להן כל יסוד. לא זו בלבד שאנסקי הפרה את ההסכם עם JB תכשיטנים, אלא שגם הטענות בנוגע לסרטונים ששודרו משוללות כל יסוד ואינן עולות בקנה אחד עם ההסכם עליו חתמה. התנהלות בלתי מקובלת זו מאלצת את JB תכשיטנים לנקוט בהליכים משפטיים נגד אנסקי ולמצות את זכויותיה. טרם קיבלנו את כתב התביעה וכשנקבל אחד נדע להגיב בהתאם".

לא כל הנוצץ זהב? אנסקי (צילום: אלכסנדר ליפקין)
לא כל הנוצץ זהב? אנסקיצילום: אלכסנדר ליפקין

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018