רכילות+

מ"התימני הקטן" ועד "נטע ברזילי זה גימיק": מצעד פליטות הפה של ליהיא גרינר

פעם אחר פעם, הפה הגדול של ליהיא גרינר מסבך אותה ונראה שאין מגזר בישראל שנשאר חסין - משטרת ישראל, הקהילה הגאה, בעלי עודף משקל ואפילו ערביי ישראל - קבלו את אוסף פליטות הפה השלם

 

מסתבכת שוב ושוב. ליהיא גרינר (צילום: אמיר מאירי)
מסתבכת שוב ושוב. ליהיא גרינרצילום: אמיר מאירי

 

ליהיא גרינר בוידאו שסיבך אותה השבוע    (מתוך האינסטגרם של ליהיא גרינר)

ליהיא גרינר בוידאו שסיבך אותה השבוע    (מתוך האינסטגרם של ליהיא גרינר)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בתחילת השבוע, ליהיא גרינר הסתבכה בפעם המי-יודע-כמה, לאחר שנתפסה עם הטלפון הנייד בידה תוך כדי נהיגה, חטפה קנס על סך אלף שקלים והעלתה סרטון בו תקפה בחריפות את השוטר ואת משטרת ישראל. מקצת הפנינים שנאמרו על ידה אפשר למנות את: "המשטרה פה היא בדיחה", "אף פעם לא ראיתי שוטר נורמלי", וכמובן - "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי רושם לי עכשיו דו"ח". 

 

המשטרה לא נשארה חייבת ומיד לאחר מכן פורסם כי היא שוקלת לתבוע את גרינר בחשד להעלבת עובד ציבור והשוטר שאותו גידפה הגיש נגדה כתב תביעה בסך רבע מליון שקלים, בגין לשון הרע.

 

מאז, גרינר מחקה את הסרטון והתנצלה בכל במה אפשרית ונכון שאין שופטים אדם בשעת כעסו - אבל כפי שאתם בוודאי יודעים זו ממש לא פליטת הפה הראשונה של כוכבת הריאליטי (ואנחנו די בטוחים שגם לא האחרונה). להלן שלל המקרים שבהם הפה הגדול שלה סיבך אותה שוב ושוב.

 

1. הבדיחה שכשלה: "אני לא אוהבת לסביות"

 

אמרה והצטערה. ליהיא גרינר (צילום: אינסטגרם)
אמרה והצטערה. ליהיא גרינר

 

מי נפגע: הקהילה הגאה.

 

מתי זה קרה: במאי 2012, במהלך אירוע לכבוד זוגות צעירים שעומדים להינשא (רגע לפני שהתחתנה בעצמה).

 

פליטת הפה: במהלך ראיון לאתר בידור סיפרה על החתונה הקרבה ועל התכניות לילדים, וכרגיל דיברה בלי פילטרים: "אני מעדיפה שתיוולד לנו בת", הצהירה גרינר, "ואם אין ברירה אז בן. גם אם הוא ייצא גיי זה סבבה העיקר שלא דו מיני או לסבית. אני לא אוהבת לסביות". לאחר התקרית המביכה היא הסבירה את עצמה והתנצלה בטענה שכל חבריה הם גייז אבל אין לה אף חברה לסבית. מקווים שמאז הכרת כמה.

 

גאווה זה אנחנו. עם לאון שניידרובסקי (צילום: טל שחר)
גאווה זה אנחנו. עם לאון שניידרובסקיצילום: טל שחר

 

2. הסכסוך עם אביבית בר זוהר: "אביבית צריכה להיות מיוצגת בסוכנות לנערות ליווי"

 

סיום עונת "האח הגדול". גרינר ואביבית בר זוהר
סיום עונת "האח הגדול". גרינר ואביבית בר זוהר

 

מי הנפגע: אביבית בר זוהר.

 

מתי זה קרה: ביוני 2012, בר זוהר הוזמנה לחתונתה של גרינר ויוסי צבר והגיעה למקום מוקדם מהצפוי יחד עם חבר חדש. למה מוקדם מהצפוי? משום שבר זוהר הוזמנה למסיבת החתונה שנערכה בשעה 23:00, אך הבינה כי היא מוזמנת גם לחופה, שנחגגה מוקדם יותר בנוכחות משפחה וחברים קרובים בלבד.

 

לבקשתה של גרינר, ביקשה מפיקת האירוע מבר זוהר לעזוב את המקום, מה שעורר את הויכוח הקולני והביא את אביבית לעזוב את האולם בריצה, כשהיא ממרת בבכי. כלי התקשורת שנכחו במקום עטו על הסיפור וצילמו בשקיקה את האורחת, מה שלא מצא חן בעיני הכלה שכעסה שבר זוהר גונבת לה את ההצגה. בעקבות זאת, נפתח סכסוך בין השתיים שנגמר בבית משפט לאחר ראיון של גרינר לתקשורת, בו השמיצה את בר זוהר.

 

 

 

 

פליטת הפה: "אביבית צריכה להיות מיוצגת בסוכנות לנערות ליווי". האימרה הזו סיבכה אותה עד כדי הגעה לבית המשפט כשבר זוהר תבעה אותה על סך 300 אלף שקלים בטענה שדבריה של גרינר גרמו לה נזק ומבוכה רבה. מאז, העניינים בין השתיים כבר נפתרו והן נקראו אפילו להוביל קמפיין משותף.

 

עכשיו הכל בסדר! (צילום: שי פרנקו)
עכשיו הכל בסדר!צילום: שי פרנקו

 

3. מלכת ההשקות והחינמים: "לא האמנתי שככה זה עובד!"

עוד השקה (צילום: רפי דלויה)
עוד השקהצילום: רפי דלויה

 

מי נפגע: הסלבס ותעשיית הבידור.

 

מתי זה קרה: באוגוסט 2012, כשלושה חודשים לאחר פליטת הפה על הלסביות ובמסגרת ראיון לשער "פנאי פלוס", חשפה ליהיא את הצד הפחות זוהר של תעשיית הבידור - שנכון לזמנים ההם גם הסלבס וגם משרדי יחסי הציבור נמנעו מלדבר עליו בפומבי.

 

פליטת הפה: "אחרי כמה אירועים הבנתי איך התעשייה הזאת עובדת, חילקתי לכולם את המספר שלי, סיפרתי אייטמים עליי והייתי פתוחה כל הזמן. לא הכירו דבר כזה אף פעם פה כנראה. אז התחילו להזמין אותי ואמרו לי, 'ליהיא בואי לחנות הזאת והזאת, נצלם אותך ותקבלי תלוש לקנייה בחנות עד סכום מסוים. לאט לאט התחלתי לדרוש יותר - במקום זוג משקפיים שהציעו, דרשתי שני זוגות. במקום שני זוגות נעליים, ביקשתי ארבעה וכן הלאה. למדתי מאוד מהר, ולא האמנתי שככה זה עובד אשכרה! אחרי חודש בערך כבר הבנתי הכל, והתחלתי לעשות מזה גם כסף".

 

כיום, מערכת היחסים המניבה הזו בין המותגים המסחריים לסלבס כבר חשופה לכל (גם באינסטגרם) ולכולם ידוע שהסלבס שאתם רואים בהשקות מקבלים עבור הנוכחות שלהם כסף או מתנה יקרת ערך (וזה אפילו סיבך כמה מהם עם רשויות המס), אבל ללא ספק - גרינר היא זו שצעקה "המלך הוא עירום!" הרבה לפני כולם.

 

פרסומת על חשבונה (צילום: שוקה כהן)
פרסומת על חשבונהצילום: שוקה כהן
 

 

4. מרזה - ומסתבכת: "השמנות מוותרות לעצמן"


לאכול זו לא בושה (צילום: אמיר מאירי)
לאכול זו לא בושהצילום: אמיר מאירי

 

מי נפגע: בעלי עודף משקל.

 

מתי זה קרה: באוגוסט 2017, בראיון למוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות", הודתה גרינר בהפרעות האכילה שלה וסיפרה על הדיאטה שעברה שגרמה לה להשיל יותר מ-30 ק"ג ממשקלה. "כשהתחלתי את הדיאטה הייתה בדיוק מימונה ואמרתי 'או מיי גוד, מה אני אעשה?! אני חייבת מופלטה. זה מה זה טעים, מאמי. עם דבש וחמאה'. לקחתי מהמופלטה את הביס הכי גדול שאני יכולה. לעסתי, הוצאתי את כל הטעמים, זה היה כל כך טעים. ואז פשוט הוצאתי את זה מהפה, שמתי במפית. אמרתי, אני לא אזרוק את זה לפח". וההמשך - אפילו מטריד יותר.

 

פליטת הפה: "שמעי, זה סוג של הפרעת אכילה, אין שום בעיה", עונה גרינר וממשיכה: "וסליחה, גם להיות שמנה זו הפרעת אכילה. השמנות מוותרות לעצמן. גם אני שקלתי יותר והיה לי כיף, נשמה, עכשיו יותר כיף לי. בעיניי כל הנשים הגדולות מתפשרות. תכלס, אין להן כוח רצון. אין להן את המוטיבציה. הן ויתרו".

 

סערה רבתי החלה לאחר הדברים הללו ונשים רבות יצאו נגדה ונגד האמירות שהשמיעה, אבל מעז יצא מתוק ומאז, הפכה גרינר לגורו של דיאטות ואף הקימה קבוצת תמיכה בשם "ליהיא לייט" לצד מותג מחטבים בשם "באני טאמי".

 

גרינר מינוס 30 קילו (גבריאל בהרליה)
גרינר מינוס 30 קילוגבריאל בהרליה

 

 

5. אוהבת אותה, שופטת אותה: "לשים את נטע ברזילי בתצוגת בגדי ים זה גימיק"

 

צילום: ירון שרון, עריכה: רז רפאל

צילום: ירון שרון, עריכה: רז רפאל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מי נפגע: נטע ברזילי

 

מתי זה קרה: בחודש מרץ 2019, רגע אחרי שזוכת האירוויזיון שלנו, נטע ברזילי, צעדה על המסלול של שבוע האופנה בתל אביב בבגד ים, גרינר התראיינה לשער "פנאי פלוס" ושוב סובבה את הסכין בגבם של אנשים בעלי עודף משקל.

 

פליטת הפה: "את נטע ברזילי אני מעריצה מהיום הראשון. הסטייליסט שלה עושה עבודה מעולה והיא נראית מדהים בדרך כלל, אבל לשים אותה בבגד ים ליד נטע אלחמיסטר ונועה בני זה מוגזם, זה עובר את הגבול. אני מבינה את הקטע של לאהוב את עצמך אבל זה כבר לא נכון. זה מעודד חוסר בריאות. מבחינתי, בנטע עובר הגבול. הרגשתי שמשתמשים בה כמו גימיק, כמו שמביאים גמד מהקרקס". היא באמת אמרה את זה עכשיו?

 

יש לציין שעד היום נטע ברזילי לא הגיבה לדברים. 

 

אוהבת אותה, מבקרת אותה. עם נטע ברזילי (צילום: אינסטגרם)
אוהבת אותה, מבקרת אותה. עם נטע ברזילי

 

 

6. ואי אפשר בלי קצת פוליטיקה: "תהיה פה פאקינג שואה!"

 

מה יש בפתק? (צילום: אינסטגרם)
מה יש בפתק?

 

מי נפגע: ערביי ישראל.

 

מתי זה קרה: ממש באותם צילומי שער של "פנאי פלוס" בה דיברה על נטע ברזילי, התראיינה גרינר לאתר Pplus ורגע לפני הבחירות שיתפה את דעותיה הפוליטיות בעקבות חילופי הדברים בין רותם סלע לראש הממשלה נתניהו.

 

כזכור, סלע כתבה פוסט באינסטגרם בעקבות דבריה של רגב בתוכנית "פגוש את העיתונות" בהם תקפה את גנץ והמפלגות הערביות. "מתי לעזאזל מישהו בממשלה הזו ישדר לציבור שישראל היא מדינת כל אזרחיה, וכל בני האדם נולדו שווים? גם הערבים רחמנא ליצלן הם בני אדם", כתבה סלע  ונתניהו מיהר להשיב - "רותם סלע היקרה, קראתי את מה שכתבת. קודם כל, תיקון חשוב - ישראל היא לא מדינת כל אזרחיה. לפי חוק יסוד הלאום שהעברנו, ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי - ושלו בלבד".

 

פליטת הפה: בתגובה לדברים הללו אמרה גרינר בריאיון כי היא "מאמינה שהם (הערבים) פשוט רוצים את כל המדינה, ואם אנחנו נשחרר ונפתח את השערים, תהיה פה פאקינג שואה!".

 

ועכשיו נשאלת השאלה - עם מי היא תסתבך בפעם הבאה? הגיבו לנו!

 

ואחרי הכל מגיעה ההתנצלות    (מתוך האינסטגרם של ליהיא גרינר)

ואחרי הכל מגיעה ההתנצלות    (מתוך האינסטגרם של ליהיא גרינר)

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018