למען הסביבה: הנסיך הארי רוצה רק שני ילדים

הדוכס מסאסקס התראיין למגזין "ווג בריטניה", בגיליון שערכה אשתו, וחשף כי מייגן מרקל והוא יביאו לעולם רק שני ילדים. הסיבה: לשמור על כדור הארץ. רגע, מה?

שומרים על הסביבה. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
שומרים על הסביבה. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

על פחמן וצרות אחרות: בתחילת השבוע נחשף כי מייגן מרקל (37) עשתה היסטוריה והייתה עורכת אורחת במגזין הנחשק "ווג בריטניה". מאז הגילוי המרגש צצו שלל שערוריות חדשות סביב הדוכסית, כשהגדולה מכולן היא העובדה כי מרקל לא בחרה במלכה אליזבת להיות חלק מהמגזין, שעסק כולו בנשים חזקות ומעוררות השראה שהיא מעריצה.

 

לשמחתה של מרקל, התפרסם חלק קטן מהריאיון שערכה ד"ר ג'יין גודול לנסיך הארי (34), מה שגרם לבריטים להפסיק לזעום על כך שמרקל לא בחרה במלכה אליזבת לטובת זעם חדש - מספר הילדים שהשניים רוצים להביא לעולם. בקיצור, מייגן, תשלימי עם הכעס של בריטניה - הוא לא הולך לחלוף.

 

בשיחה צפופה עם הגברת ד"ר ג'יין גודול (צילום: אינסטגרם)
בשיחה צפופה עם הגברת ד"ר ג'יין גודולצילום: אינסטגרם

 

במהלך הריאיון דיבר הנסיך הארי על דאגתו לכדור הארץ והוסיף כי מרקל והוא מתכננים להביא רק עוד ילד אחד לעולם והסביר מיד כי זה מגיע ממקום של דאגה לעולם, לאוזון, לאקלים ולכדור הארץ. הנסיך הג'ינג'י הוסיף ואמר כי מאז שהפך לאבא הוא אדם שונה, הרבה יותר מודע לסביבה.

 

"ברגע שלא נביא לעולם עוד ילד נחסוך מכדור הארץ 58.5 טון של טביעת רגל פחמנית", אמר הנסיך הארי ושלח אותנו לגוגל כדי לבדוק על מה לכל הרוחות הוא מדבר ומה עובר לנסיך בראש הג'ינג'י היפה שלו. וכמובן שחזרנו עם הסבר: טביעת רגל פחמנית היא מונח מוסכם לתיאור סך הפליטות של גזי חממה התורמים להתחממות גלובלית (דרך שימושי קרקע) שנגרמים על ידי פירמה, אירוע, מוצר, מדינה או אדם. ותודה לאל על ויקיפדיה.

הדוכסים והלב הטוב (צילום: gettyimages)
הדוכסים והלב הטובצילום: gettyimages

 

כמובן שדרך החיים של הדוכסים מסאסקס שונה מאוד מזו של הדוכסים מקיימברידג', הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, שהביאו לעולם שלושה ילדים ומעולם לא הסתירו את הרצון לילד נוסף. הלכנו ללמוד על חשיבות הפחמן הדו חמצני, נחזור עם עדכונים.

כאלה מתחשבים שזה משהו (צילום: Gettyimages)
כאלה מתחשבים שזה משהוצילום: Gettyimages

בזכותכם למדנו על טביעת רגל פחמנית (צילום: Gettyimages)
בזכותכם למדנו על טביעת רגל פחמניתצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018