רכילות+

מתאהב בך מחדש: הזוגות המפורסמים שחידשו נדרים

חשבתם שטקסי חידוש נדרים הם רק קטע מוזר של כוכבי הוליווד? אז זהו, שלא - כמה מהפאוור קאפלז הישראליים ייבאו גם הם את המסורת הזאת לביצה המקומית. לקרוא ולהעתיק

זוגות הסלבס שחידשו נדרים (צילום: אינסטגרם, ענת מוסברג)
זוגות הסלבס שחידשו נדריםצילום: אינסטגרם, ענת מוסברג
 

 

יפים ונכונים: יעל גולדמן ואורי פפר

 

הפתעה! מתחתנים שוב! יעל גולדמן ואורי פפר
הפתעה! מתחתנים שוב! יעל גולדמן ואורי פפר

 

קילומטראז': 10 שנות נישואים. 

 

קיצור תולדות הזוגיות: אחד הזוגות היפים בביצה, השחקן אורי פפר (44) והדוגמנית יעל גולדמן (40) עברו כמה מערכות יחסים לפני שהפכו לבעל ואישה. רשימת האקסיות שלו ארוכה וכוללת בתוכה את ורד פלדמן, דניאלה וירצר, אפרת בוימולד ונוספות - עד שבשלב מסוים הוא התפכח והחל לרדוף אחרי גולדמן. כשפגש בה במקרה בהופעה פפר, ברוב תעוזתו, אמר לה שיום אחד הם יתחתנו. שבוע לאחר מכן היא הסכימה לצאת איתו, כי איך אפשר להגיד לא לאורי פפר? בריאיון לשבועון זה, רגע אחרי חתונתם ב־2009 הוא סיפר: "מהרגע שידעתי מי היא רציתי לצאת איתה. ראיתי בחורה חתיכה, רציתי לבוא ולהכיר אבל היא לא רצתה - אז רציתי יותר. בפעם הראשונה ששאלתי עליה היה לה חבר, אחר כך הם נפרדו אבל מכרים משותפים אמרו לי שהיא לא רוצה את המספר שלי. הייתי חוטף להם את הטלפון ורואה את המספר שלה, מתקשר ואומר 'שלום, זה אורי, למה את לא רוצה לדבר איתי?'.

 

עוד הוא גילה: "היא הייתה מנפנפת אותי. אבל בכל פעם חשבתי 'רגע, היא נפנפה אותי באמת? כי זה היה נפנוף חינני מאוד'. ואז היא סוף סוף הסכימה ואמרה 'בוא נשים לזה סוף וניפגש'". השניים התחתנו בטקס מצומצם עם משפחה וחברים כמו גל גדות, אביעד קיסוס, אקי אבני, שירי מימון ורותם אבוהב. לאורך שנות הזוגיות שלהם פפר וגודלמן הספיקו להביא לעולם שתי בנות - עמנואל ותהילה ובן אחד - איתן .

 

חידוש הנדרים: בספטמבר האחרון חגגה גולדמן את יום הולדתה ה־40 ודבר לא הכין אותה לרגע המרגש שבו בעלה הרים בהפתעה טקס חידוש נדרים במלאת עשור לשבירת הכוס. החברים הקרובים קיבלו את פניה בחוף הים בתל אביב בשירת "היום יום הולדת", כשהיא נרגשת מאוד. את יתדות החופה המאולתרת אחזו מלי לוי ושמעון גרשון וחברים נוספים; מיה דגן ורותם סלע נשאו דברים ובקהל נכחו מוטי רייף, מורן אטיאס ונועה תשבי. למזלה של גולדמן, היא גם ככה לבשה שמלה לבנה. 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

איי דו!
איי דו!

"אני ספיצ'לס!"
"אני ספיצ'לס!"

 

אהבה ותיקה: גילה אלמגור ויעקב אגמון

 

עם הוותק מגיעות גם הטבות? יעקב אגמון וגילה אלמגור
עם הוותק מגיעות גם הטבות? יעקב אגמון וגילה אלמגור

 

קילומטראז': 55 שנות נישואים.

 

קיצור תולדות הזוגיות: ייתכן שזוגות שנישאו אי אז בשנת 64' ירצו מתישהו במהלך חייהם לעשות את זה עוד פעם כדי להיזכר בהתרגשות, להזכיר את האהבה - וגם לחדש את מלאי המתנות. במקרה של אלמגור ואגמון מדובר בשניים שלקחו את הרעיון הזה רחוק. כמה רחוק? מספיק בשביל להתחתן ארבע (!) פעמים ולהתארגן כל פעם על שמלה, אורחים, מוזיקה ואוכל כמובן. איש התיאטרון ולשעבר מנכ"ל הבימה לשעבר סיפר בעבר בריאיון כי כשנישא לראשונה ברבנות לשחקנית המדופלמת, אפילו לא היה להם מניין לצורך קיום הטקס. לשם השלמת המניין הם אספו אנשים מהרחוב (ואלמגור הרי רגילה לעבוד עם ניצבים).

 

אף על פי שהחתונה שלהם הייתה על רגל אחת, ואולי דווקא בגלל זה, הם הפכו את האירוע שאמור להיות חד פעמי למסורת. לפני 20 שנה, כשחגגו בהבימה יום הולדת 70 לאגמון, אלמגור ניצלה את ההזדמנות לעטות לבן, לקנות טבעות ולהפתיע אותו בחתונה שנייה.

 

בתום חמישים שנות נישואים, כשהגיע הזמן לחתונת הזהב של השניים הם אכן עשו זאת שוב, בפעם השלישית אם כן, לצד המשפחה והחברים - ביניהם רבקה מיכאלי, מוני מושונוב, ליא קניג ונוספים. אלמגור, שהקימה בשנות ה־80 את "קרן המשאלות של גילה אלמגור" שמסייעת לילדים החולים במחלות קשות להגשים את משאלותיהם, ביקשה שכל מתנות החתונה ייתרמו לעמותה. לאגמון בן מנישואיו הראשונים ששמו עידן, ובת שהוא ואלמגור אימצו יחד, הגר שלימים הפכה אותם לסבא וסבתא לשניים. חלקכם תגידו שזה מוגזם וחלקכם תחשבו שלחגוג את האהבה זה תמיד טוב, ושחשוב לא לקחת את הזוגיות כמובנת מאליה אחרי כל כך הרבה שנים. אפשר לומר שכיאה לגברת הראשונה של התיאטרון, אלמגור מייצרת ריגושים לא רק לה אלא גם לקהל שלה.

 

חידוש הנדרים: בחודש מרץ האחרון חגג אגמון יום הולדת 90 ואלמגור, שחגגה 80 בשבוע שעבר, החליטה להפתיע אותו בחתונה נוספת. אלמגור הזמינה את החברים הקרובים למסעדת פאסטל במוזיאון תל אביב וחגגה שוב חתונה, בפעם הרביעית כאמור. את השמלה הלבנה שהיא לבשה הפעם עיצבו עבורה במיוחד לרגל האירוע. השניים עמדו תחת החופה ונשאו דברים, כשלצידם הגר והנכדה סופי. חברם הטוב של הזוג, עורך הדין והסטנדאפיסט בני דון יחיא היה אחראי על הטקס המרגש, ובחלק האומנותי הפרטנרים של אלמגור להצגה "סימני דרך" טל מוסרי, רוני דלומי, דפנה דקל ורויטל זלצמן שרו לזוג "בקיץ הזה תלבשי לבן".


 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:


"יו מיי קיס דה ברייד"
"יו מיי קיס דה ברייד"

ניפגש בפעם החמישית!
ניפגש בפעם החמישית!

 

שנים של און-אוף: אסי ישראלוף ואפרת ארליך

 

חתונה בקפריסין. אסי ישראלוף, אפרת ארליך, ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי
חתונה בקפריסין. אסי ישראלוף, אפרת ארליך, ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי
 

 

קילומטראז': 10 שנות נישואים. 

 

קיצור תולדות הזוגיות: עד לפני שני עשורים, חבר שלישיית "מה קשור" אסי ישראלוף (39) היה רגיל לסחוב איתו לכל מקום את ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי, והיה די קשה להוציא אותו מחיי הרווקות. אפרת ארליך, אשת פרסום שמבוגרת ממנו בשש שנים, נדלקה עליו באחת הפעמים שראתה אותו מופיע בטלוויזיה, ובהמשך ישיר לכך התחילה איתו.

 

השניים נקלעו לקשר און-אוף שפשוט לא רצה להגיע לסופו. בריאיון לפנאי פלוס ב־2010 סיפר ישראלוף: "לא הייתה מחויבות, אבל אחרי חמש שנים אני קולט שאיך שאני לא מסובב את זה, אני איתה. שאני כל הזמן רואה את האישה המהממת הזו ואני רוצה להיות איתה. לפני זה, אף פעם לא היינו זוג באמת. זה היה רומן שהמשיך לאורך השנים והיה קשה לנתק אותו. היו לי אחרות כל הזמן. וגם לה היו. היינו חברים טובים ולפעמים היא אמרה 'אתה לא רואה שטוב לנו?'. היינו מעבירים יומיים שהם חלום וזה היה מרתיע אותי אז לא דיברתי איתה שבוע". בסוף כידוע, זה קרה: "החלטתי לתת לעצמי הזדמנות לקבל משהו טוב ואמיתי. פתאום נפתחו לי העיניים, הייתה תחושה שחמש-שש שנים התחברו למשהו אחד. בחודש התאהבתי בה והכל קרה. זה כמו היריון של חמש שנים ואז לידה".

 

כמה רגעים לפני שבאמת הייתה שם לידה, ב-2009 השניים התחתנו לצד המשפחה והחברים, ברוך ומיכאלשווילי היו עוד עם בנות זוג אחרות, וכמו כן רשמו נוכחות אסי כהן, אדיר מילר, גיא זוארץ, אלי פיניש ועוד ועוד. לישראלוף וארליך בן ובת, גידי וירדנה.

 

חידוש הנדרים: כשיום נישואיהם העשירי של ישראלוף וארליך הלך והתקרב הם תכננו מסיבה גדולה עם כל החברים, אך בסופו של דבר ירדו מהרעיון. יותר נכון אסי ירד ממנו, אפרת לא ממש הרפתה. כשהם נופשים להם בקפריסין יחד עם כמה חברים, היא החליטה לעשות לו הפתעה, קטנה אך מרגשת, ואירגנה טקס החלפת נדרים, כולל חופה כנדרש, וכולל מנחה - גיא פינס. כל הנוכחים לבשו לבן, גידי וירדנה בירכו את אמא ואבא במעמד המרגש, וכמוהם גם הבסטיז ברוך ומיכאלשווילי אמרו כמה מילים מהלב.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"איך אני מתרגש"
"איך אני מתרגש"

"סתם, אני הכי קול"
"סתם, אני הכי קול"

 

מהמסך לחיים האמיתיים: ליאון ופאולה רוזנברג

 

הכירו בשידוך. ליאון ופאולה רוזנברג (צילום: ענת מוסברג)
הכירו בשידוך. ליאון ופאולה רוזנברגצילום: ענת מוסברג

 

קילומטראז': 12 שנים

 

קיצור תולדות הזוגיות: את ליאון רוזנברג (46) אנחנו מכירים שנים מתפקידים רבים ושונים בתעשיית הבידור, הזכור לנו ביותר הוא גל, הדמות הראשית שגילם בסדרה הטלויזיה "זבנג!", פאולה (42) לעומת זאת התחילה כעורכת דין והמשיכה לתחום הנטורופתיה והתזונה ועם הזמן שניהם השתלטו על הבוקר שלנו על המסך בערוץ 12 בתכנית "פאולה וליאון".

 

בן הדודה של פאולה שידך בין השניים חודשים ספורים לאחר שזאת נפרדה מבעלה הראשון ובכלל לא הייתה שם כוונה למשהו רציני. הם יצאו לבליינד דייט ומאותו הערב בם לא נפרדו. פאולה לא הייתה לחוצה על חתונה, אך לאחר שנתיים של זוגיות ומגורים משותפים, בערב פרוץ מלחמת לבנון השניה הוא הציע לה להתחתן איתו והיא כמובן הסכימה אך הפעם לא רצתה לעשות את זה דרך הרבנות, בשונה מנישואיה הראשונים. כך קרה והשניים טסו להתחתן בקפריסין, בדרכם שלהם.

 

עם השנים הזוג התברגן, עזב את תל אביב ועזב לגור בכפר סבא, יחד עם שתי בנותיהם שילה וארבל. הערב המשמעותי של השניים הוא הערב בו הם הכירו ולא הערב בו הם נישאו, כך שחידוש הנדרים שלהם לא קרה במלאות 12 שנים לנישואיהם אלא במלאות 15 שנים להיכרותם, ציון דרך מעניין ומשמעותי.

 

חידוש הנדרים: לפני כחודש וחצי, אחד האייטמים בתכניתם "פאולה וליאון" היה תחת הכותרת "חידוש נדרים – חתונה במועד ב'", שעסק במה גורם לזוגות לחדש נדרים בטקס חתונה שני וכמה שבועות אחרי זה, גם הם מצאו עצמם באירוע דומה. פאולה תכננה להם ארוחה רומנטית לכבוד ציון 15 שנים להיכרותם וכשהגיעו למסעדה, ליאון גילה שלהפתעתו זה יותר רומנטי ממה שהוא חשב והרבה פחות אינטימי ממה שהוא אולי קיווה, שם חיכו להם כמאה חברים ובני משפחה והשניים חידשו את הנדרים שלהם כשעורך הטקס או אותו בן דודה של פאולה ששידך ביניהם.

 

 

בא לאכול, מצא את עצמו מתחתן שוב (צילום: אמיר מאירי)
בא לאכול, מצא את עצמו מתחתן שובצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018