הביוגרפית המלכותית: "מייגן לא מבינה את המשמעות של להיות בת מלוכה"

ליידי קולין קמפבל, AKA הביוגרפית של בית המלוכה, החליטה לשבור שתיקה ותקפה את התנהגותה של הדוכסית מסאסקס. "מייגן מעולם לא הייתה כוכבת אז שתפסיק להתנהג כמו אחת כזו"

ליידי קולין קמפבל vs מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
ליידי קולין קמפבל vs מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

עד שהתחלנו להאמין שהרוחות שוב נרגעו בממלכה הבריטית, אחרי שנודע לנו כי המלכה אליזבת הזמינה את מייגן מרקל לטירת בלמורל בסקוטלנד, שם תערוך עבורה מסיבת יום הולדת חגיגית, הביוגרפית המלכותית, ליידי קולין קמפבל, החליטה לעורר סערה חדשה. אין שם רגע של נחת.

 

"התנהגותם הגסה של הנסיך הארי והדוכסית מייגן מרקל הייתה מזעזעת את הנסיכה דיאנה", אמרה הליידי בריאיון למגזין Woman, והוסיפה: "הם מקסימים ונעימים רק כשמתאים להם, בכל שאר הפעמים הם גסים, חצופים וחסרי חן".

 

מה יש לכם לומר? מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: gettyimages)
מה יש לכם לומר? מייגן מרקל והנסיך האריצילום: gettyimages

 

אבל חכו, הלכלוך טרם הגיע לשיאו. "מייגן מתנהגת בצורה אנוכית, היא לא מעריכה כלום ולא מתנהגת כפי שמצפים ממנה, בהתאם לתפקיד המלכותי שלה. הנסיכה דיאנה המנוחה פשוט הייתה נחרדת. דיאנה הייתה מודעת לכך שהיא צריכה להיות נעימה, מנומסת ומלאת חן, ואין ספק שלהארי ומייגן אין מושג קלוש בזה".

 

וזה ממשיך: "מייגן לא מבינה את המשמעות בלהיות בת מלוכה, היא לא מעריכה כלום ולא ברור לי מי היא חושבת שהיא, שהיא מרשה לעצמה להתנהג כך. יש לי תחושה איומה לגבי עתידה של מייגן, במידה והיא תמשיך להתנהג כך. היא חייבת לעשות שינוי ובהקדם".


אז כל הנחמדות זו העמדת פנים? (צילום: Gettyimages)
אז כל הנחמדות זו העמדת פנים?צילום: Gettyimages

 

כמובן שבריטניה לא הסתפקה רק בריאיון למגזין Woman, מכיוון שכמה ימים לאחר מכן הליידי הביוגרפית הוזמנה לתוכנית "בוקר טוב בריטניה", שם טינפה על הדוכסית עוד קצת. "מייגן צריכה ללמוד על ההבדל בין להיות שחקנית הוליוודית לבת מלוכה, אין לה שום מושג בזה. יש הבדל עצום בין להיות מפורסמת לבין להיות דוכסית. מייגן מעולם לא הייתה כוכבת, אז שתפסיק להתנהג כמו אחת כזו". תרשו לנו לסיים באווצ'!

 

לא חוסכת במילים. ליידי קולין קמפבל (צילום: Gettyimages)
לא חוסכת במילים. ליידי קולין קמפבלצילום: Gettyimages

 

אם נאמין לליידי - הכל משחק (צילום: Gettyimages)
אם נאמין לליידי - הכל משחקצילום: Gettyimages

ועדיין, יש לנו חיבה לא ברורה אלייך (צילום: Gettyimages)
ועדיין, יש לנו חיבה לא ברורה אלייךצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018