שמירה הוליוודית: הסלבס מגנים על מייגן

כוכבי הוליווד נחלצו לעזרתה של מייגן מרקל ומיהרו לפזר מילים חמות על הזוג המלכותי, לאחר שהבריטים תקפו שוב וכינו אותם צבועים. מאלן דג'נרס ועד פינק. חושבים שזה יעזור?

תחת אש. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
תחת אש. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

בתחילת השבוע אזרחי בריטניה פתחו חזית נוספת מול הנסיך הארי ומייגן מרקל וכינו אותם צבועים, זאת לאחר שהדוכסים, שמרצים באופן קבוע על חשיבות האוזון, טסו לחופשה משפחתית במטוס פרטי. סר אלטון ג'ון, שאירח את הזוג המלכותי באחוזה המפוארת שלו בניס שבדרום צרפת, יצא להגנתם של השניים, מיהר להודות כי הוא זה ששילם על הטיסה והבטיח שיתרום סכום נאה לעמותה לקרן לטביעת רגל פחמנית. בהחלט מתחשב מצידו, אבל זה ממש לא שכנע את הבריטים, שניצלו את האינסטגרם של הדוכסים מסאסקס כדי להטיח בהם האשמות ואף לכתוב כי "הארי ומייגן הורסים לנו את כדור הארץ יותר מכל אזרח אחר".

 

בעקבות הדרמה החדשה סביב הזוג המלכותי, הסלבס מעבר לים החליטו להיחלץ לעזרתה של מרקל. להגיד לכם שזה עזר? פחות. אבל היי, העיקר הכוונה.

אנחנו עדיין בעדך, שתדעי. מרקל (צילום: Gettyimages)
אנחנו עדיין בעדך, שתדעי. מרקלצילום: Gettyimages

 

"פורשה ואני פגשנו את הארי ומייגן באנגליה", צייצה הקומיקאית אלן דג'נרס, והוסיפה: "נפגשנו כדי לדבר על עבודתם ותרומתם בנושא הגנה על חיות הבר. הם היו מלאי חמלה. דמיינו לעצמכן שתוקפים אתכם על כל דבר שאתם עושים, כשכל מה שאתם מנסים לעשות זה להפוך את העולם הזה למקום יותר טוב".

 

כמובן שהציוץ החביב של דג'נרס לא שיכנע את הגולשים, שמיהרו להגיב ולבקש שהשניים יפסקו להרצות להם על "איך לחיות את החיים" ו"יחיו לפי הטיפים שהם נותנים לאחרים". וזה היה רק חלק קטן מהתגובות, שבעיקר ביקשו מהדוכסים להפסיק עם ההרצאות והצביעות.

 

תומכות מרחוק. אלן דג'נרס ופורשה דה רוסי (צילום: Gettyimages)
תומכות מרחוק. אלן דג'נרס ופורשה דה רוסיצילום: Gettyimages

 

"אני שמחה לראות שישנם עדיין אנשים שיוצאים להגנתם של מייגן והארי", כתבה הזמרת פינק, והוסיפה: "הדרך שבה אנשים מתייחסים למייגן היא פשוט בריונית וזה יוצא משליטה. בואו נהיה קצת יותר חביבים, בואו נראה לילדים שלנו שזה מגניב להיות טובי לב". את בהחלט צודקת, פינק.

"בואו נהיה קצת יותר חביבים". פינק (צילום: Gettyimages)
"בואו נהיה קצת יותר חביבים". פינקצילום: Gettyimages

 

גם הדוגמן הארגנטינאי ומי שהכיר את הנסיך הארי במשחקי הפולו המלכותיים, נאצ'ו פיגורס, מיהר להביע את תמיכתו בדוכסים, הגיב על הציוץ של אלטון ג'ון, וכתב: "גם לי היתה הפריבילגיה לבלות את זמני עם שני האנשים הגדולים האלה. ואני אומר פריבילגיה לא בגלל המעמד שלהם, אלא בגלל האנשים שהם. מייגן והארי הם האנשים הכי צנועים וחביבים שיצא לי להכיר".

 

"אנגליה היקרה והתקשורת האנגלית, כל מה שאני אומרת, זה שאתם שונאים אותה בגלל שהיא שחורה, ואתם שונאים אותו בגלל שהוא התחתן עם שחורה", צייצה השחקנית ג'מילה ג'מיל, והוסיפה: "הבריונות שלכם כל כך ברורה וכל כך מביכה. השנה 2019, תתבגרו".


זכה להיות חבר של הארי ומייגן. נאצ'ו פיגורס (צילום: Gettyimages)
זכה להיות חבר של הארי ומייגן. נאצ'ו פיגורסצילום: Gettyimages

 

כמובן שגם הבסטי של מרקל, הסטייליסטית ג'סיקה מולרוני, לא יכלה להישאר אדישה, וכתבה: "כשמישהו מתמודד עם ביקורת לא הוגנת, אתה קורא וכועס. כאשר אותו אדם הוא חבר שלך וחלק מהמשפחה שלך, אתה קורא למבקרים האלה בשמם - ביריונים וגזענים. תתביישו לכם".

ג'סיקה מולרוני (צילום: Gettyimages)
ג'סיקה מולרוניצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018