ריחו"ל

אשתו של לארי קינג על בקשת הגירושים: "לא אלחם באדם גוסס"

שון סאות'וויק, אשתו של לארי קינג בן ה-85, הופתעה לקבל ממנו את בקשת הגירושים. הוא חושב שהיא מנסה להשתלט על ההון שלו, אבל היא אמרה למקורביה שהיא לא מתכוונת להילחם בו - כי ימיו ספורים

יש מצב לקאמבק? לארי קינג ושון סאות'וויק (צילום: Gettyimages)
יש מצב לקאמבק? לארי קינג ושון סאות'וויקצילום: Gettyimages
 

 

אשתו של לארי קינג, שון סאות'וויק (59), הופתעה מאוד כשגילתה שבעלה ב-22 השנים האחרונות הגיש בקשה להתגרש ממנה - כך מספרים מקורבים אליה. יחד עם זאת, היא לא מתכוונת לעשות כלום בנידון, מכיוון שלטענתה - היא לא רוצה להילחם באדם גוסס.

 

אתמול (ד') נודע שמגיש הטלוויזיה בן ה-85 הגיש ביוני האחרון בקשה להתגרש מאשתו השביעית. לפי מקורבים לקינג, המהלך שלו נעשה בעקבות החשש שסאות'וויק זוממת להשתלט על הונו – ולמנוע מילדיהם המשותפים, צ'אנס בן ה-20 וקאנון בן ה-19, לקבל את הירושה המגיעה להם: "אני לא הולך למות בזמן שאני עוד נשוי לאשה הזאת. שתסתלק מכאן", אמר להם בזעם.

 

"מגורשת מגורשת מגורשת!" (gettyimages)
"מגורשת מגורשת מגורשת!"gettyimages

 

ככל הנראה, קינג מאוד חולה ואין לו עוד זמן רב. באפריל האחרון הוא אושפז בעקבות התקף לב, לאחר שסבל שנים מבעיות לב. בזמנו, המשפחה הכחישה את הידיעות על כך שמדובר בהתקף, וסיפרו כי הוא אושפז רק עבור פרוצדורה רפואית קלה יותר.

 

לאחר שנותח, הרופאים הודיעו לו ולשון כי מצבו מאוד לא טוב, והוא עלול למות תוך מספר ימים. קינג שרד את הימים הקשים, אך לא הצליח להתאושש לגמרי. סאות'וויק טיפלה בו מאז, ולפי הדיווחים ביקשה ממנו לאחרונה לעדכן את מסמכי הירושה שלו. כאמור, קינג ובניו ראו בכך ניסיון להשתלט על רכושו, אבל מקורבים לסאות'וויק מספרים שהיא בסך הכל פעלה לפי עצת עורכי דינם שהיו אלו שהציעו לרענן את המסמכים.

יכול להיות שפשוט מדובר באי הבנה? (צילום: Gettyimages)
יכול להיות שפשוט מדובר באי הבנה?צילום: Gettyimages

 

מקורביה של סאות'וויק מספרים שהיא זו שרצתה לעזוב אותו כבר כמה שנים, אבל נמנעה מכך מכיוון שידעה שהוא חולה מאוד. השניים היו אמורים לחגוג את יום השנה ה-22 לנישואיהם בעוד שבועיים. סאות'וויק היא אשתו השביעית, אך עבור קינג יהיו אלה גירושים מספר 8 – עם אחת מנשותיו הוא התחתן פעמיים.

 

ניב יעקובי, נשיא החברה הישראלי של לארי קינג, מסר בתגובה: "אני לא מתייחס לחייו האישיים של לארי , אגיד שבעבר הוגשה בקשה כזאת על ידי בני הזוג ובסופו של דבר הם חזרו להיות יחד, נקווה שזה יהיה המקרה גם הפעם".

 


האודישנים לאשה מספר 8 החלו! (צילום: Gettyimages)
האודישנים לאשה מספר 8 החלו!צילום: Gettyimages

רק בריאות! (צילום: Gettyimages)
רק בריאות!צילום: Gettyimages

 

ראיון השער שערכנו עימו ביום הולדתו ה-85, בחודש נובמבר האחרון:

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018