בריטניה בהלם: זו המטפלת החדשה של התינוק של מייגן

אחרי שתי מטפלות שנמלטו על נפשן, כשאת אחת מהן פיטרה אמה של מרקל, המטפלת החדשה ששכרו הדוכסים מסאסקס נחשפת. ואם נאמין לדיווחים - מייגן מאושרת

העיקר שאתם מרוצים. הנסיך הארי, מייגן מרקל וארצ'י (צילום: Gettyimages)
העיקר שאתם מרוצים. הנסיך הארי, מייגן מרקל וארצ'יצילום: Gettyimages

 

בזמן שאזרחי בריטניה עסוקים בלהאשים את הנסיך הארי ומייגן מרקל בצביעות, תמונות חדשות של הזוג המלכותי מהחופשה היוקרתית נחשפות ומגלות כי השניים שכרו מטפלת חדשה עבור ארצ'י והיא כבר הספיקה לטוס איתם לחופשה. וכן, גם להתארח בביתו של סר אלטון ג'ון.

 

נכון לרגע זה טרם נחשפו פרטיה האישיים של הנני החדשה, אך האתרים מעבר לים לא פספסו את ההזדמנות לעדכן את הבריטים כי הדוכסים מסאסקס בחרו במטפלת כהת עור. מופתעים? אנחנו פחות.

 

מחזיקים לך אצבעות. המטפלת של ארצ'י (צילום: Mega)
מחזיקים לך אצבעות. המטפלת של ארצ'יצילום: Mega

 

"המטפלת החדשה ששכרו הארי ומייגן משתלבת מצוין במשפחה", סיפר מקור אלמוני לעיתון The Sun, והוסיף: "מייגן מאוד אימהית אבל המטפלת החדשה פשוט אלוהית". או וואו, לא ראינו את זה בא.

 

וזה עוד כלום. "המטפלת החדשה מקצועית, יש לה היסטוריה ארוכה וטובה כמטפלת והיא נהדרת עם ארצ'י, היא פשוט משוגעת עליו. הארי ומייגן מאוד מרוצים ממנה", הוסיף המקור ולרגע עזר לנו לשכוח את כל הדרמות שהגברת מרקל מחוללת.

 

על פי הדיווחים באתר "דיילי מייל", המטפלת החדשה לא תתגורר באחוזתם של הדוכסים בפרוגמור קוטג' שבאחוזת וינדזור, אך היא תצא איתם בחודש הבא לסיור המלכותי הראשון שלהם כמשפחה מורחבת בדרום אפריקה.

 

הכל למען ארצ'י (צילום: Gettyimages)
הכל למען ארצ'יצילום: Gettyimages

 

 

אבל אם חשבתם שהבשורה על המטפלת החדשה, שמקבלת פידבקים מאוד חיוביים מהדוכסית מסאסקס, תעבור בשלום - אז פחות. הבריטים התקשו מעט לקבל את העובדה שהדוכסית בחרה להעסיק מטפלת כהת עור, למרות נסיונותיה של מרקל להכניס תרבויות שונות למשפחת המלוכה. עזבו הכל, אנחנו בעיקר מקווים שהגברת תחזיק מעמד.

 

אם השנה!  (צילום: Gettyimages)
אם השנה! צילום: Gettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018