זה סופי: מייגן לעולם לא תאפשר לאביה להכיר את ארצ'י

הדוכסית מסאסקס קיבלה החלטה כואבת והיא לא תאפשר לאביה, תומס מרקל, לפגוש את בנה ארצ'י לעולם. "זה שובר את הלב אבל מייגן חייבת להגן על בעלה ועל בנה", אמר גורם מלכותי

המשפחה שהוא לא יכיר. הארי, מייגן וארצ'י (צילום: Gettyimages)
המשפחה שהוא לא יכיר. הארי, מייגן וארצ'יצילום: Gettyimages

 

ביום ראשון האחרון פורסם ריאיון נוסף עם אביה של מייגן מרקל, האדון תומס מרקל (75), שהחליט "להפסיק לשתוק" וטען כי "בתו, מייגן, מתעללת בו וזה לא מגיע לו". בעקבות אותו ריאיון, הדוכסית נאלצה לקבל החלטה כואבת - ובעקבות כך תנתק לחלוטין את הקשר עם אביה, כך פורסם באתר "דיילי מייל".

 

"מייגן מוכרחה להגן על עצמה, על הבן שלה ועל בעלה, הנסיך הארי", אמר המקור המלכותי, והוסיף: "זה כואב מאוד וזו באמת החלטה קשה, אבל מייגן לא תאפשר לאביה לראות את ארצ'י לעולם והיא לא מוכנה לחזור להיות איתו בקשר".

ביי אבא תומס, היה נחמד (צילום: Splashnews)
ביי אבא תומס, היה נחמדצילום: Splashnews

 

עוד הוסיף המקור המלכותי ואמר כי מרקל קיבלה את ההחלטה הזו כבר די מזמן, אך לא היתה שלמה איתה, מה שהשתנה לאחר הריאיון של אביה. "נשבר לה הלב, אבל היא יודעת שזה הכרחי".

 

לטובת אלה שבטעות פספסו, נשמח להזכיר כי אחרי תקופת צינון יחסית ארוכה, אביה של הדוכסית חזר לכותרות – וזה ממש לא היה טוב. את הריאיון פתח מרקל האב בתחינה קורעת לב וביקש מהדוכסים לשלוח לו לפחות תמונה של ארצ'י, והסביר שזה "מה שכל סבא היה רוצה, לתלות תמונה של הנכד שלו על הקיר".

 

המלצה שלנו: תפסיק להתראיין. תומס מרקל (צילום: Mega)
המלצה שלנו: תפסיק להתראיין. תומס מרקלצילום: Mega

 

וזה לא נגמר בזה. תומס טען כי "התנהגותו של מייגן לא מגיעה לו כי הוא תמיד היה נדיב וחביב אליה", והוסיף כי היא שקרנית, כי בניגוד לטענותיה של מייגן, שאמרה שהיא מימנה את הלימודים שלה בכוחות עצמה, הוא היה זה ששילם על הכל עבורה. "אני מצטער להגיד את זה אבל היא משקרת. שילמתי כל דולר מהלימודים שלה, כולל על הנסיעות לספרד ולאנגליה ועל ההתמחות בארגנטינה, ויש לי את כל תדפיסי הבנק כדי להוכיח זאת. אמרתי למייגן שאני אשלם עבור ההשכלה שלה - וכך היה". נמשיך לעקוב.

אנחנו משתוקקים לתמונות עדכניות (צילום: Gettyimages)
אנחנו משתוקקים לתמונות עדכניותצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018