אביה של הדוכסית: "מייגן מתעללת בי, זה לא מגיע לי"

אחרי תקופה ארוכה בה שמר על שתיקה, תומס מרקל, אביה של הדוכסית מסאסקס, התראיין ל"דיילי מייל" ולא חסך בניסיונות לקבל אמפתיה. "אני מתחנן, תשלחו לי לפחות תמונה אחת של ארצ'י"

 

 

אם לרגע העזנו לחשוב שתומס מרקל, אביה של מייגן מרקל, סוף סוף סיים עם הדרמות, אחרי תקופה יחסית ארוכה בה הוא לא טינף על בתו הדוכסית, האדון חזר - ובגדול. "אני רק רוצה שהם ישלחו לי תמונה של ארצ'י", אמר מרקל בריאיון ל"דיילי מייל", והוסיף: "אני רוצה למסגר את התמונה שלו ולתלות אותה ליד התמונה של מייגן. זה לא מה שכל סבא רוצה? אני אשמח לדעת האם הוא קיבל את האף המפורסם של משפחת מרקל".

 

"לפני מספר שבועות היה יום הולדתה של מייגן. שלחתי לה כרטיס ברכה דרך היועץ הכלכלי שלה בלוס אנג'לס, אבל לא קיבלתי שום אישור לכך שהוא הגיע אליה. אין לי שמץ של מושג", הוסיף אביה של הדוכסית וגרם לנו להיזכר באחד הראיונות הקודמים איתו, כשניסה להסביר איזה אבא טוב הוא.


הרבה זמן לא שמענו ממך (צילום: Mega)
הרבה זמן לא שמענו ממךצילום: Mega

 

אבל חכו, זה רק הולך ומחמיר. "הייתי רוצה לפרסם כתבה עם עשרת הדברים שאנשים לא יודעים עליי. למעשה, יש הרבה יותר מעשרה דברים, וזה מרגיז שאנשים שבכלל לא מכירים אותי אומרים עליי כל כך הרבה דברים שליליים. מי נתן להם את הזכות הזו?".

 

תומס, שכאמור הוזמן לחתונה של בתו אך שרשרת אירועים מביכה (החל מזיוף תמונות פפראצי ועד לחצים שחש בחזה בעקבות כך) מנעה ממנו להגיע לחתונה, ומאז, לטענתו, השניים לא החליפו מילה. "אני אוהב את הבת שלי, היא התינוקת שלי", אמר מרקל האב תוך כדי שהוא מביט בתמונה של מייגן כילדה, והוסיף: "היינו כל כך קרובים פעם. הייתי חוזר מהעבודה, מרים אותה על הידיים, מצמיד אותה לחזה שלי והיינו נשארים כך שעות. לפעמים זה נראה כאילו אנשים חושבים שאני לא אוהב את הבת שלי, זה פשוט לא נכון".

ידיים למעלה על הראש? (צילום: Mega)
ידיים למעלה על הראש?צילום: Mega

 

"מעולם לא היו בעיות ביחסים ביני לבין מייגן, זאת אומרת עד לתקופה האחרונה", הוסיף אביה של הדוכסית, ואמר: "עד עכשיו הייתי בשקט אבל די, אני לא יכול יותר. אני מדבר עכשיו מכיוון שאנשי יחסי הציבור שלה ממשיכים לנסות להוציא אותי מחייה".

 

כמובן שאין ריאיון עם מרקל האב שהוא לא מזכיר את תקרית הפפראצי המביכה, שהתרחשה ימים ספורים לפני החתונה המלכותית. מאז תומס התנצל מספר פעמים אך כנראה שזה לא באמת עזר לו. "זו הייתה טעות ענקית. רציתי להתנצל בפני בית המלוכה אבל הארי ומייגן אמרו לי שאין צורך. אז פניתי לג'ייסון קנאוף, שהיה אז מזכיר העיתונות של הארי ומייגן, והוא שאל אותי מה הייתי רוצה לומר אז אמרתי לו שאני רוצה להתנצל על מעשיי ועל זה שפגעתי בהם. משום מה ההתנצלות הזו מעולם לא יצאה לאור".

 

משפחה למופת. הארי, מייגן וארצ'י (צילום: Gettyimages)
משפחה למופת. הארי, מייגן וארצ'יצילום: Gettyimages

 

"הבריטים לא מבינים את גודל המרחק בינינו. כשמשפחות אמריקאיות נפרדות יש מרחק עצום. אנחנו נשארים בקשר אבל זה לא אותו הדבר כמו להיכנס לרכב ולנסוע לראות את המשפחה שלך. אנחנו מנסים לעשות את הכי טוב שאפשר".

 

ואם חשבתם שהריאיון הזה יסתיים בלי להוציא את מייגן שקרנית, לפחות פעם אחת, אז אתם כנראה לא הספקתם עדיין להכיר את אביה של הדוכסית. "לפני זמן מה מייגן התראיינה וסיפרה כי היא שילמה על הלימודים האקדמאיים שלה בעצמה, אבל זה פשוט לא נכון", אמר תומס, והוסיף: "אני מצטער להגיד את זה אבל היא משקרת. שילמתי כל דולר מהלימודים שלה, כולל על הנסיעות לספרד ולאנגליה ועל ההתמחות בארגנטינה, ויש לי את כל תדפיסי הבנק כדי להוכיח זאת. אמרתי למייגן שאני אשלם עבור ההשכלה שלה - וכך היה".


רגילים לככב בכותרות. הדוכסים מסאסקס (צילום: Gettyimages)
רגילים לככב בכותרות. הדוכסים מסאסקסצילום: Gettyimages

 

"אני לא רוצה שום דבר מהארי ומייגן, אבל אני סיימתי לשתוק", אמר תומס, והרחיב: "מייגן מתעללת בי ואף אב לא ראוי להתעללות כזו מצד ילדיו, בטח כשהוא היה כל כך טוב איתם. תשאלו את מי שאתם רוצים, אני הייתי מאוד חביב ונדיב כלפי הבת שלי. כולם משוכנעים שלאחר שדוריה ואני התגרשנו הקשר ביני לבין מייגן נותק, אבל זה לא נכון, היא גרה אצלי רוב הזמן".

 

ואחרי כל הטינופת, תומס סיים את הריאיון בזה שהוא בטוח שעוד ניתן לגשר על הפערים בינו לבין הדוכסים, ואף הוסיף כי "הוא בטוח שזה יקרה". כאילו, ברצינות - קראת את כל הלכלוך שהקאת פה? אגב, זה הזמן לציין כי מרקל האב ביקש להדגיש כי הוא לא קיבל שום תמורה כספית עבור הריאיון.

 

בהצלחה עם האיש הזה. הדוכסים מסאסקס (צילום: gettyimages)
בהצלחה עם האיש הזה. הדוכסים מסאסקסצילום: gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018