הנסיך הארי: "טסתי במטוס פרטי כדי להגן על המשפחה שלי"

אחרי שספג אש מהתקשורת ושהאזרחים הבריטים שקראו לו צבוע, הנסיך הארי מדבר על החופשה היוקרתית ומסביר מדוע בחר לטוס עם מייגן מרקל במטוס בפרטי. והטענות ממשיכות להישמע

 

"טסתי במטוס פרטי כדי להגן על המשפחה שלי". הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
"טסתי במטוס פרטי כדי להגן על המשפחה שלי". הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

בשבועות האחרונים הנסיך הארי ומייגן מרקל מככבים בכותרות - ולא באופן חיובי. לאחר שיצאו לחופשה משפחתית במטוס פרטי, הדוכסים מסאסקס חטפו ביקורות קשות מהאזרחים הבריטים, שהאשימו אותם בצביעות. זאת לאחר שהשניים מרצים באופן קבוע על החשיבות לשמור על כדור הארץ - אך בפועל, לטענת הבריטים, פועלים הפוך.

 

הנסיך הארי הגיע היום (ג') לאמסטרדם בטיסה מסחרית (יש לציין), כדי לקדם את אחד הפרויקטים החדשים של השניים, העוסקים בשמירה על כדור הארץ, וניצל את המעמד כדי לדבר על איכות הסביבה. "כולנו יכולים לפעול אחרת, לעשות טוב. אף אחד מאיתנו לא מושלם, על כולנו מוטלת האחריות להשפיע ולדאוג לסביבה האישית שלנו. השאלה היא מה אנחנו עושים כדי לשנות ולאזן את הכל".

 

הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: gettyimages)
הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: gettyimages

 

כמובן שהנסיך הג'ינג'י נשאל גם לגבי ההחלטה שלו לטוס במטוס פרטי, בחירה שאינה נחשבת אקולוגית במיוחד, ונראה כי הגיע עם תשובה מוכנה מראש: "כשאני טס במטוס פרטי זה כדי להגן על המשפחה שלי. אני חייב לשמור על הביטחון של המשפחה שלי. אני מעביר 99% מהטיסות שלי בטיסות מסחריות". אם חשבתם שזה מה שהרגיע את הבריטים - אז פחות.

 

"הנסיך הארי אמר שהוא טס במטוס פרטי כדי להגן על המשפחה שלו אבל זה בולשיט! אפילו וויליאם, שעתיד להיות מלך, טס בטיסה מסחרית. זה פשוט תירוץ לחיי המותרות", צייץ בטוויטר אזרח זועם, והוא לא היה היחיד.

 

בולשיט או לא? הנסיך הארי (צילום: mega)
בולשיט או לא? הנסיך האריצילום: mega

 

"הארי, אם אתה טס במטוס פרטי כדי לשמור על המשפחה שלך אז בבקשה תשאיל לי את המטוס שלך כדי שאוכל לשמור על המשפחה שלי. איזו תגובה מטומטמת", כתב אזרח נוסף.

 

בתחילת השבוע פורסם מעבר לים כי הדוכסים מחפשים בית בלוס אנג'לס מכיוון שמרקל חשה געגועים עזים הביתה, וגורם מלכותי טען כי קיימת סבירות גבוהה שהשניים יעזבו את לונדון ויעבור לגור מחוץ לבריטניה. האם זה קשור לכל הדרמות המתחוללות? כנראה נצטרך להמשיך לעקוב.


מייגן מרקל הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
מייגן מרקל הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018