ריחו"ל

בראד פיט: "הגעתי לתחתית, והחלטתי להפסיק לשתות"

בריאיון חדש, בראד פיט מספר על השפל אליו הגיע, שבעקבותיו הבין שעליו להוציא את האלכוהול מחייו. עוד הוא מספר על קבוצת הגמילה אליה הצטרף, שאיפשרה לו לחשוף את הצדדים המכוערים שבו

הגיע לשפל. בראד פיט
הגיע לשפל. בראד פיט

בראד פיט הבין שהגיע לתחתית – ואז החליט להפסיק עם האלכוהול. כך סיפר השחקן בן ה-55 בריאיון חדש ל-New York Times. "הגזמתי מאוד, ונאלצתי לשלול לעצמי את זכויות השתייה שלי", אמר.

 

פיט ואשתו לשעבר, אנג'לינה ג'ולי, התגרשו סופית השנה, אך נפרדו כבר ב-2016 לאחר שנתיים של נישואים ו-11 שנות זוגיות. ההשערות היו שהשתייה המרובה של פיט היו הגורם לכך, אך בני הזוג הפרודים מעולם לא אישרו זאת. השמועות דיברו על מקרה אחד ספציפי שגרם לג'ולי להבין שעליה לעזוב את בעלה: מריבה בין בראד השיכור ובין מדוקס, בנם של בני הזוג שהיה בן 15 באותו הזמן, שהתרחשה במטוס הפרטי של המשפחה וככל הנראה עירבה אלימות. גם השמועות על המקרה הזה מעולם לא אושרו, והפרטים עמומים, אך בעקבותיו פיט נחקר על ידי שירותי הרווחה בחשד להתעללות בילדיו (חקירה שנסגרה ללא האשמות).

 

פיט סירב להתייחס למה שקרה עם ג'ולי וילדיהם, ואמר בראיון: "נגיד רק שהיו לי עניינים משפחתיים".

מה קרה שם על המטוס? עם אנג'לינה ג'ולי ובנם מדוקס (צילום: Gettyimages)
מה קרה שם על המטוס? עם אנג'לינה ג'ולי ובנם מדוקסצילום: Gettyimages

 

לגבי נושאים אחרים הוא דווקא נפתח קצת יותר, וסיפר שכדי להתמודד עם הגמילה הצטרף לקבוצת אלכוהוליסטים אנונימיים, שהורכבה אך ורק מגברים: "ראיתי שם גברים שהיו פתוחים וכנים בצורה שמעולם לא ראיתי. זה היה מקום בטוח, עם מעט מאוד שיפוט מאחרים, ולכן גם מעט מאוד שיפוט עצמי. היה מאוד משחרר לחשוף את הצדדים המכוערים שבך", הוסיף השחקן. "יש בזה משהו מאוד נחוץ".

 

פיט כבר דיבר בעבר על ההתמכרויות שלו, והזכיר אלכוהול ומריחואנה בתור חומרים שעזרו לו להרגיש שלווה ולהדחיק רגשות. לפני שנתיים, לאחר הפרידה מג'ולי, סיפר בריאיון למגזין GQ: "כשהקמתי משפחה, הפסקתי עם הכל חוץ מאלכוהול. אבל בשנה האחרונה לא התמודדתי עם דברים, שתיתי יותר מדי. זו הפכה להיות בעיה".


חשף את הצדדים המכוערים שבו (צילום: Getty Images)
חשף את הצדדים המכוערים שבוצילום: Getty Images

 

ואם החיים שלו תמיד נראו לכם זוהרים ונוצצים, בראד היה רוצה שתדעו שהם ממש לא היו "זכייה בלוטו" כפי שזה אולי נראה מבחוץ: "כל תשומת הלב שקיבלתי מאוד בלבלה אותי. הרגשתי מאוד לא בנוח, מהציפיות והשיפוט של הציבור. התחלתי להתבודד".

 

הריאיון נערך לרגל צאת סרט חדש של פיט, שבו הוא מגלם אסטרונאוט שיוצא אל החלל בחיפוש אחר אביו הנעדר. השחקן מספר כעת שככל שהוא מתבגר, הוא רואה את אביו בתפקידים אותם מגלם: "גדלתי עם חינוך של להיות כל-יכול, להיות חזק, לא להראות רגשות. במובנים מסוימים, אני מחקה אותו. הוא גדל בתנאים קשים ובעוני, ותמיד רצה שתהיה לי ילדות טובה יותר ממה שהיתה לו".


לא זכה בלוטו (צילום: Gettyimages)
לא זכה בלוטוצילום: Gettyimages

 

הולך בעקבות אבא (צילום: Gettyimages)
הולך בעקבות אבאצילום: Gettyimages

תתחבר לרגשות שלך, בן אדם! (צילום: AP)
תתחבר לרגשות שלך, בן אדם!צילום: AP

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018