ריחו"ל

אחרי שהיכה את בנה - אבא של בריטני ספירס לוקח צעד אחורה

לאחר יותר מעשור בו היה האפוטרופוס של בתו, אביה של בריטני ספירס החליט לפרוש מהתפקיד - בעקבות מצבו הבריאותי ואחרי שהוצא נגדו צו הרחקה מנכדו לאחר שהיכה אותו

מגיע לה קצת שקט! בריטני ספירס (צילום: AP)
מגיע לה קצת שקט! בריטני ספירסצילום: AP

 

אין רגע דל בחייה של בריטני ספירס, ולאחרונה, נראה שהדרמה גדולה מהרגיל. לפי איך שזה נראה באינסטגרם שלה, הזמרת חסרת דאגות ועסוקה בעיקר

במראה החיצוני שלה - אך במציאות, נראה שחייה האישיים נמצאים בטלטלה מתמשכת.

 

ב-11 השנים האחרונות ספירס בת ה-37 היתה תחת המשמורת של אביה, ג'יימי ספירס (67), שתיפקד כאפטרופוס שלה והיה אחראי לדאוג ולבצע החלטות בכל מה שקשור לענייניה הכלכליים והבריאותיים. בשבוע שעבר הוצא נגדו צו הרחקה, אחרי שקווין פדרליין, בעלה לשעבר של בריטני, פנה לבית המשפט בטענה שספירס האב היכה את שון פרסטון בן ה-13, בנם הבכור של בריטני וקווין.

 

אתמול (ב') נודע כי בית המשפט החליט למנות לבריטני אפטרופוס חדש – זאת לאחר שג'יימי עצמו הגיש בקשה לפרוש מהתפקיד באופן זמני, עקב מצבו הבריאותי הרעוע. מקורבים אליו מספרים כי לצו ההרחקה נגדו גם היה חלק בהחלטתו. במקומו מונתה לתפקיד ג'ודי מונטגומרי, שהיתה עד כה בצוות של הזמרת ועבדה לצידו של אביה בכל מה שקשור לטיפול בענייניה. למונטגומרי תהיה גישה לכל מה שקשור לטיפולים, לאבחונים ולמסמכים הרפואיים של בריטני, בדיוק כפי שהיה לאביה.

 

לאחר שהשתחררה מהמוסד לבריאות הנפש בו אישפזה את עצמה לפני מספר חודשים (ויש הטוענים כי אושפזה בו בכפייה על ידי ג'יימי), בריטני ביקשה מבית המשפט לשחרר אותה מחסותו של אביה - אך ההחלטה לגבי בקשתה עדיין לא התקבלה, ונראה שבמקום לדון בה כעת, החליטו כאמור להעביר את האחריות למונטגומרי.

מה קורה שם, במשפחת ספירס? בריטני עם אביה, ג'יימי ספירס (צילום: אינסטגרם)
מה קורה שם, במשפחת ספירס? בריטני עם אביה, ג'יימי ספירסצילום: אינסטגרם

 

הזמרת לא נכחה בבית המשפט בזמן הדיון, אך עורכי דינה וגם אמא שלה, לין, היו במקום. אחד ממקורביה סיפר ששום דבר לא ישתנה בחייה בעקבות החלפת אביה כאפטרופוס: "ג'יימי עדיין יקבל עדכונים לגביה ויוודא שהיא מוגנת מפני אנשים שרוצים להרע לה. גם אמה תהיה בסביבה למקרה שהיא תצטרך אותה".

 

בריטני כאמור, לא הגיבה על אף אחד מהמקרים המדוברים. בעקבות התקרית האלימה בין ג'יימי ונכדו, שונו גם תנאי המשמורת המשותפת שלה ושל קווין על ילדיהם - ממצב של 50 אחוזי משמורת לכל אחד, כעת לקווין יש 90 אחוז - ובזמן שהילדים יהיו עם בריטני, הם יהיו תחת השגחת אדם מבוגר.

בימים רגועים יותר. בריטני וילדיה, ג'יידן ושון פרסטון (צילום: אינסטגרם)
בימים רגועים יותר. בריטני וילדיה, ג'יידן ושון פרסטוןצילום: אינסטגרם

באינסטגרם אין זכר לצרות (צילום: אינסטגרם)
באינסטגרם אין זכר לצרותצילום: אינסטגרם

החיים קשים? תשתזפו! (צילום: אינסטגרם)
החיים קשים? תשתזפו!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018