ריחו"ל

רנה זלווגר, הניתוח הפלסטי והתקרית המביכה

השחקנית רנה זלווגר התחבאה מהציבור במשך שש שנים. עכשיו היא מספרת - אחד המקרים שהובילו להחלטה היתה שיחה של אנשים שישבו לידה, ובלי לשים לב שהיא שם - דיברו על כמה מטופשת היא נראית

סיפור מביך ברכבת התחתית. רנה זלווגר (צילום: Getty Images)
סיפור מביך ברכבת התחתית. רנה זלווגרצילום: Getty Images

 

רנה זלווגר לקחה פסק זמן מהוליווד בשנים האחרונות, וסיפרה לאחרונה שעשתה זאת לאחר שעברה תקופה קשה שלוותה בדיכאון. עכשיו היא עושה קאמבק, עם סרט חדש שבו היא מגלמת את השחקנית האגדית ג'ודי גארלנד, ובמהלך סבב הראיונות שהיא עורכת, היא מספרת קצת על הדברים שהובילו לאותם זמנים רעים.

 

אחד הסיפורים הספק משעשעים ספק עצובים שסיפרה, התרחש לפני כחמש שנים, ממש אחרי שהחליטה להיעלם מאור הזרקורים. קצת לפני זה, היא עלתה לכותרות בנסיבות לא מחמיאות - לאחר שהגיעה לאירוע בו נראתה שונה מהרגיל, והציתה אינספור שמועות על כך שעברה ניתוח פלסטי.

 

זלווגר (50) סיפרה שלאחר אותו אירוע, היא ישבה ברכבת תחתית ליד גבר ושתי נשים שפיטפטו וריכלו על כוכבות הוליווד, ועל כמה מטופשות הן. גם שמה של זלווגר עלה בשיחה: "איך היא יכלה לעשות את זה? היא באמת חשבה שלא נשים לב שהיא עשתה ניתוח?" אמרו השלושה. "היא לא נראית כמו עצמה, והיא לא יכולה לעשות כזה דבר ולשנות את המראה שלה, כי אנחנו מצפים שהיא תיראה כמו עצמה!", נזכרת זלווגר בשיחה.

 

התמונה שעוררה הדים, ועשתה לזלווגר טראומה (gettyimages)
התמונה שעוררה הדים, ועשתה לזלווגר טראומהgettyimages

 

הסיפור לא הסתיים שם – ויש גם פאנץ'. כשזלווגר קמה כדי לרדת בתחנה, השלושה זיהו אותה, והגבר אמר לה: "את לא... זו את! אבל את נראית ממש כמו עצמך!". זלווגר, שלא היתה משועשעת מהסיטואציה, ענתה לו: "כן, מצחיק איך שזה עובד, לא?". יש כאן מוסר השכל אגב - אל תרכלו על אנשים במקומות ציבוריים, גם אם מדובר בכוכבי הוליווד. הם עלולים לשבת ממש לידכם.

 

זלווגר מודה שהיא נפגעה מהשיחה של השלושה, אבל ניסתה שלא לשקוע בהרגשה הרעה: "יש רגעים בהם אמרתי לעצמי 'וואו, זה כואב'. אבל אני לא חיה את זה. לפעמים זה מבקר אותי פה ושם, כשמישהו שולח לי דברים שכתבו עליי. אני לא מחפשת אותם".


לא מגגלת את עצמה (צילום: Getty Images)
לא מגגלת את עצמהצילום: Getty Images

 

כאמור, התקופה הקשה שזלווגר עברה הובילה אותה לקחת פסק זמן של כמה שנים מהוליווד, בהם הצליחה להתאושש ולהבריא. גם בתחום המקצועי היא שוב פורחת – בהקרנת הסרט החדש שלה בפסטיבל טורונטו, היא זכתה לשבחים וקיבלה תשואות בעמידה.

 

קיבלה תשואות! (צילום: Getty Images)
קיבלה תשואות!צילום: Getty Images

מוסר ההשכל: שימו לב מי נמצא לידכם כשאתם מרכלים (צילום: Gett Images)
מוסר ההשכל: שימו לב מי נמצא לידכם כשאתם מרכליםצילום: Gett Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018