רכילות+

גירושים מכוערים: הסכסוך בין אליאב לדנית מחריף

דנית גרינברג פרסמה פוסט והסבירה מדוע הקליניקה שלה סגורה, תוך כדי שהיא מפנה אצבע מאשימה כלפי בעלה לשעבר, אליאב אוזן. הוא מצידו, לא עבר על זה בשתיקה: "אני עובר לינץ' תקשורתי שמנוהל ביד רמה על ידי גרושתי"

פעם, לפני שהרפש יצא לאינסטגרם. אליאב ודנית (צילום: אמיר מאירי)
פעם, לפני שהרפש יצא לאינסטגרם. אליאב ודניתצילום: אמיר מאירי
 

 

הכביסה המלוכלכת יוצאת החוצה: בחודש יולי האחרון, אחרי שלוש שנות נישואים, אליאב אוזן ודנית גרינברג הודיעו כי הם נפרדים. לזוג לשעבר יש עסק משותף, "קליניקה סבן", שהפך להיות מוקד המריבה של השניים, וזה רק הולך ומתכער.

 

הבוקר (ד'), העלתה גרינברג פוסט הבהרה לחשבון האינסטגרם, וכתבה: "לקוחות יקרים ויקרות של הקליניקה! ניסיתי במשך חודשים לא להביא את הפן האישי בחיים שלי לתוך הפן העסקי - הקליניקה, הבייבי שלי, אבל לצערי יש דברים שאין לי שליטה עליהם", אמרה גרינברג, והוסיפה: "הקליניקה יצאה להפסקה וכרגע לא בפעילות. אני בטוחה שנחזור בהקדם האפשרי וכמובן שאעדכן על כך. מתנצלת בפני כל הלקוחות שמטופלים אצלנו, לכל מי שיש תור בימים הקרובים - ראו אותו כמבוטל".

 

שעות ספורות לאחר פרסום הפוסט, העלתה גרינברג פוסט מטריד נוסף, וכתבה: "אתמול בשעות הלילה, ללא ידיעתי, הגיע אליאב לעסק המשותף שלנו והוציא את כל המכשירים מהעסק. אני אישית ממוטטת ולא רציתי לשתף אתכם בזה, אך לאור הפניות הרבות זה מה שאוכל לספר. מתנצלת מקרב לב. מעבר לכך תפנו ישירות לאליאב אוזן".

 

מפנה אצבע מאשימה. דנית גרינברג (צילום: ענת מוסברג)
מפנה אצבע מאשימה. דנית גרינברגצילום: ענת מוסברג

 

אוזן, שלא נשאר חייב, מיהר להעלות פוסט משלו, ולשתף בגרסתו: "מהבוקר הנני עובר לינץ' תקשורתי וסביבתי, שמנוהל ביד רמה על ידי גרושתי. אשתף

אתכם בלית ברירה כי מאוד כואב לי שאתם ניזונים משקרים. לצערכם ולצערי היא כללה גם אתכם במלחמה החד צדדית שהיא מנהלת", כתב אוזן, והוסיף: "בשלושת החודשים האחרונים מאז שנפרדנו, לקחתי צעד אחורה מהניהול השוטף של 'קליניקה סבן'. בתום 3 חודשים בהם לא שולמו משכורות לעובדים, ביטוחים על המכשירים, תשלומי ספקים והלוואות שהייתי צריך לקחת חודש בחודשו, החלטתי לשים קץ למסע הרפש הזה שדנית מנהלת. כפי שידוע לכם במשך 15 שנים אני משרת, מנהל, מטפל ומקעקע עשרות אם לא מאות אלפי אנשים, עם השירות שלא אתבייש להגיד מהמובילים בתחום".

 

וזה הולך ומחמיר: "לגבי הידיעה המפוברקת של דנית על הוצאת המכשירים מהמקום באישון לילה, אעדכן אתכם רק שביום ראשון האחרון, לאחר היעדר תשלום משכורות לעובדים, דנית קיבלה הודעה בפה אחד, מכל עובדי המקום, שאמרו כי אינם מתכוונים להגיע לעבודה בהיעדר שכרם. לכל מי שדנית מוסרת את הטלפון ומפנה אליי בשביל לתת בי את חרבו, אני מבטיח ומתחייב בזאת לא להשאיר לקוח אחד מאוכזב או בהיעדר טיפול שהוא שילם עליו, מי מביניכם שירצה לחכות תקופה קצרה שבה אפתח חזרה את עסקי שלי, יקבל את השירות הכי טוב שהוא יכול היה לקבל, ומי שלא, בצורה מסודרת ומבוקרת, יקבל את כספו בחזרה. איתכם הסליחה". בקיצור, אם תשאלו אותנו, צריך לדעת ממי להתגרש.

 

עובר לינץ' תקשורתי. אליאב אוזן (צילום: דנה קופל)
עובר לינץ' תקשורתי. אליאב אוזןצילום: דנה קופל

 

באוגוסט 2015 אוזן וגרינברג התארסו במהלך חופשה מפנקת במיקונוס ועשרה חודשים לאחר מכן, ביוני 2016, הם נישאו בחתונה מפוארת שכללה מעל 1,000 מוזמנים. ואם זה לא הספיק כדי שנאמין שהזוגיות הזו תימשך לנצח, בספטמבר 2017 השניים קטפו את המקום הראשון בריאליטי "זוג מנצח", אז גברו על זוגות רבים, ביניהם ג'ובאני רוסו ואשתו מאיה פישל, צמד עורכי הדין דוד וגליל שפיגל, דנה זרמון וגיא ביטון ועוד.

הקרב על הקליניקה (צילום מסך)
הקרב על הקליניקהצילום מסך

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018