ריחו"ל

מלחמת אחים: ניק קרטר הוציא צו הרחקה נגד אחיו

כוכב להקת ה"בקסטריט בויז", ניק קרטר, הוציא צו הרחקה נגד אחיו, ארון קרטר, בטענה כי הוא "רוצה להרוג את אשתו ההריונית והתינוק שטרם נולד"

בזמנים יפים יותר. ארון וניק קרטר (צילום: Gettyimages)
בזמנים יפים יותר. ארון וניק קרטרצילום: Gettyimages

 

נראה כי הדרמה בבית משפחת קרטר לא תיפסק בקרוב. כוכב להקת ה"בקסטריט בויז", ניק קרטר (39), הוציא צו הרחקה נגד אחיו הצעיר ממנו, ארון קרטר (31), בטענה כי הוא מאיים על חייהם של אשתו ההריונית לורן קיט והתינוק שטרם נולד, כך פורסם אמש (ג') באתר Tmz.

 

על פי הדיווחים, ניק טוען כי אחיו הצעיר לא השאיר לו ברירה אחרת מלבד לחפש הגנה משפטית, זאת לאחר התנהגותו המדאיגה של ארון. "נאלצתי לבקש צו הרחקה נגד ארון לאור התנהגותו המטרידה. ארון אמר שיש לו מחשבות מדאיגות להרוג את אשתי ואת התינוק שטרם נולד".

 

נציגיו של ארון הכחישו את ההאשמות ומסרו לאתר בתגובה: "ארון המום מההאשמות שהופנו נגדו. הוא לא רוצה לפגוע באף אחד ובטח לא בבני משפחתו".

מרגישים מאוימים. ניק קרטר והמשפחה (צילום: אינסטגרם)
מרגישים מאוימים. ניק קרטר והמשפחהצילום: אינסטגרם

 

משפחתו של ארון הביעה את דאגתה בתקופה האחרונה לגבי מצבו של כוכב העבר, שמראה סימני מצוקה נפשיים. "אנחנו מאוד אוהבים את אחינו ומקווים שמצבו ישתפר", אמר ניק לפני מספר שבועות בעקבות פרסומים מטרידים בנוגע למצבו הנפשי של אחיו הצעיר, והוסיף: "אחותי ואני מקווים כי הוא יקבל את הטיפול הראוי ביותר לפני שיגרום נזק לעצמו או למישהו אחר". נמשיך לעקוב!

פייר, אתה נראה קצת מלחיץ. ארון קרטר (צילום: Gettyimages)
פייר, אתה נראה קצת מלחיץ. ארון קרטרצילום: Gettyimages

חולים על התמונה הזו שלך. ניק קרטר (Gettyimages)
חולים על התמונה הזו שלך. ניק קרטרGettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018