ריחו"ל

מזל טוב: ג'נה דוואן בהיריון

השחקנית היפה ובן זוגה בשנה וחצי האחרונות, השחקן סטיב קייזי, מצפים לבייבי ראשון יחד, אח או אחות קטנה לאברלי, בתה של דוואן מנישואיה הקודמים לצ'נינג טייטום

מזל טוב, חמודים. ג'נה דוואן וסטיב קייזי (צילום: אינסטגרם)
מזל טוב, חמודים. ג'נה דוואן וסטיב קייזיצילום: אינסטגרם

 

השחקנית ג'נה דוואן (38), אשתו לשעבר של השחקן הלוהט צ'נינג טייטום, ובן זוגה בשנה וחצי האחרונות, השחקן סטיב קייזי (43), מצפים לבייבי ראשון יחד. דוואן העלתה תמונה לחשבון האינסטגרם, בה רואים אותה שוכבת לצד בתה אברלי (6), וכתבה: "להיות אימא זה הדבר הכי מדהים שקרה לי אי פעם. סטיב, אתה מתנה משמיים ואני לא יכולה להיות יותר נרגשת ובעיקר מצפה להרחיב את המשפחה שלנו".

 

קייזי, שלא נשאר אדיש לפוסט המרגש של דוואן, העלה תמונה של ההריונית היפה, וכתב: "אני אפילו לא יכול להתחיל לתאר את הרגשות שלי מאז שנודע לנו שג'נה בהיריון. חיכיתי כל חיי לרגע הזה ולא יכולתי למצוא מישהי טובה יותר ממנה כדי להקים משפחה. השנה וחצי האחרונות הכניסו לחיי כל כך הרבה דברים שמילאו אותי. בת זוג שמקרינה אהבה, חום ואדיבות. ג'נה הביאה איתה גם את אחת המתנות הגדולות ביותר שיכולתי לבקש או לדמיין... בתה היפה אברלי". מרגש שזה משהו!

מתרגשים ברמה של הורים טריים! (צילום: אינסטגרם)
מתרגשים ברמה של הורים טריים!צילום: אינסטגרם

 

ועכשיו לפינתנו האהובה, מסע בזמן: באפריל 2018 ואחרי שמונה שנות נישואים וילדה משותפת אחת, דוואן ובעלה לשעבר, צ'נינג טייטום, הודיעו כי הם נפרדים. השניים הודיעו על הפרידה בהודעה מכובסת למדי בטוויטר וכמה חודשים לאחר מכן שניהם כבר הספיקו להשיק זוגיות חדשה. טייטום החל לצאת עם ג'סי ג'ס ואילו דוואן החלה לנהל רומן פוטוגני עם קייזי. העיקר ששניכם מאושרים!

ושלום לבייבי באמפ (צילום: אינסטגרם)
ושלום לבייבי באמפצילום: אינסטגרם

"אל תפריעו לי באמצע השנ"צ" (צילום: אינסטגרם)
"אל תפריעו לי באמצע השנ"צ"צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018