ריחו"ל

אמא של דמי לובאטו לא מתנצלת: "עוד אחזור לירושלים"

בניגוד לדמי לובאטו, שהכעיסה את הגולשים כשפרסמה פוסט אוהד על ביקורה בארץ, נבהלה מתגובותיהם והתנצלה, אמא שלה דווקא ממש לא מפחדת: "אחזור לשם בוודאות, וללא התנצלויות", כתבה בפוסט משלה

הבת התנצלה, האמא ממש לא. דמי לובאטו ואמה, דיאנה דה לה גרזה (צילום: אינסטגרם)
הבת התנצלה, האמא ממש לא. דמי לובאטו ואמה, דיאנה דה לה גרזהצילום: אינסטגרם

 

אחרי שהזמרת דמי לובאטו פרסמה השבוע פוסט שבו סיפרה על הביקור המרגש שלה בישראל, חטפה אש מהגולשים, התנצלה ואז מחקה את פוסט ההתנצלות - כעת אמה מגיבה גם היא, ולעומת בתה ההפכפכה - מספרת בגאווה כמה נהנתה.

 

אמש (ה׳) דיאנה דה לה גרזה, אמא של דמי, פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה של הידיים שלה ושל לובאטו נוגעות בכותל, וכתבה: "להתפלל עם בתי בכותל המערבי, בעיר העתיקה בירושלים, היה שיא הטיול שלי בישראל. לעולם לא אשכח את היום הזה, או את הטיול שבו חגגנו את החיים והנצרות שלנו, בזמן שלמדנו על היהדות תוך כדי האזנה לתפילות מוסלמיות. לא היו מריבות, שיפוט או מילים אכזריות. רק אהבה", המשיכה דה לה גרסה וחתמה את דבריה בהבטחה: "ללא ספק ובלי להתנצל אחזור לשם יום אחד".

  

 

בניגוד לפוסט המקורי של לובאטו, שגרר תגובות רבות של מתנגדי ישראל (עד שהיא חסמה את האפשרות להגיב לו) ובעקבותיו היא התנצלה בפניהם, רוב המגיבים לפוסט של אמה דווקא חיוביים ותומכים.

 

נזכיר שלאחר שלובאטו הבינה שדבריה והתמונות שלה מישראל גוררים הרבה תגובות - ולא חיוביות, היא עשתה סטורי התנצלות ובו הסבירה שקיבלה טיול חינם לישראל בתמורה לכך שתעלה פוסטים על הביקור: "אף אחד לא אמר לי שיהיה משהו לא בסדר בזה שאסע, או שאני עלולה לפגוע במישהו. אני מתנצלת אם פגעתי, זו לא היתה כוונתי... זו היתה אמורה להיות חוויה רוחנית עבורי, לא הצהרה פוליטית". יש לציין, שלובאטו, שהיתה אורחת של זאב אלקין, השר להגנת הסביבה, לירושלים ולמורשת, לא רק הגיעה לכאן במסגרת של טיול הכל כלול, אלא אף קיבלה תשלום על הביקור - 150,000 דולר.

 

ההתנצלות שנמחקה (צילום מסך)
ההתנצלות שנמחקהצילום מסך

 

לובאטו גם כתבה שהיא שהיא מתנצלת למרות שהיא יודעת שזה עלול לסבך אותה בצרות (לא פלא, בהתחשב בכך שקיבלה תשלום וטיול חינם כדי שתפרגן לישראל). מאוחר יותר הבינה שכנראה עדיף לה בכל זאת שלא להסתבך, ומחקה את פוסט ההתנצלות (אך מה לעשות שהאינטרנט שומר וזוכר הכל).

 

בנוסף לובאטו גם חסמה את האפשרות להגיב לה על הפוסטים הקשורים לישראל, אך לפני כן עוד הספיקה להתווכח עם מעריצים שנזפו בה על האהדה שלה לישראל, וכתבה להם: "אתם מבינים שאין לי דעה בנוגע לקונפליקט במזרח התיכון, וזה גם לא מתפקידי להביע דעה בתור זמרת אמריקאית, ואתם מבקשים ממני לבחור צד? אני לא מוכנה לבחור, נסעתי לשם למטרות דתיות".

 

מתווכחת עם המעריצים (צילום: אינסטגרם)
מתווכחת עם המעריציםצילום: אינסטגרם

 

לאחר שלא הצליחה להרגיע את הרוחות היא כתבה: "כנראה שלא אוכל לנצח איתכם אלא אם אעשה את מה שאתם רוצים שאעשה, אז אני לא יודעת מה להגיד לכם". לאחר מכן - היא חסמה את האפשרות להגיב לה.

 

גברת, תחזירי לנו את ה-150,000 דולר שקיבלת (צילום: אינסטגרם)
גברת, תחזירי לנו את ה-150,000 דולר שקיבלתצילום: אינסטגרם

ספק שהבקשה שלך תתגשם עכשיו (צילום: אינסטגרם)
ספק שהבקשה שלך תתגשם עכשיוצילום: אינסטגרם

ראי את החיבוק כמבוטל (צילום: אינסטגרם)
ראי את החיבוק כמבוטלצילום: אינסטגרם

 

 

דמי לובאטו

דמי לובאטו

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018