רכילות+

קרן פלס: "יש מתחזה שמנסה לגנוב מאנשים כסף בשמי"

תופעה חדשה ומטרידה: הזמרת קרן פלס העלתה סטורי לאינסטגרם וחשפה כי מישהו מתחזה לה ומבקש כספים בשמה. "יש מתחזה שמנסה לגנוב מאנשים כסף בשמי. שימו לב", כתבה פלס, והיא לא היחידה

נלחמת במתחזה. קרן פלס (צילום: ענת מוסברג)
נלחמת במתחזה. קרן פלסצילום: ענת מוסברג
 

 

המתחזים גרסת הסלבס. ביממה האחרונה ניצלו קרן פלס ואקי אבני את חשבונות האינסטגרם שלהם כדי להזהיר את העוקבים והציבור הרחב, ולעדכן כי יש להם מתחזים שמבקשים בשמם כסף. פלס שיתפה את 233 אלף העוקבים שלה כי יש לה מתחזה, וחשפה את ההודעות שכביכול נשלחו ממנה למכרים ,שמיהרו להזהיר את הזמרת.

 

"אני עם נועם והילדים בגרמניה, חוזרים בחזרה ביום ראשון. יש לי בעיה קטנה בארץ ואני צריכה למסור 15 אלף ש"ח מזומן דחוף להרגע, אפילו לעכשיו", כך נכתב בהודעה ששלח המתחזה בשמה של פלס.

 

מזהירה את העוקבים
מזהירה את העוקבים

מתוך הסטורי של פלס
מתוך הסטורי של פלס

אין גבול לחוצפה!
אין גבול לחוצפה!

 

כמה שעות לפני כן, השחקן אקי אבני פרסם גם הוא פוסט בנושא והזהיר את העוקבים שלו מפני בחור בשם ניקולאי, שמתחזה לו בווטסאפ ומבקש מחברים ומכרים שלו כסף. "אין לי כל כך הרבה זמן אני נמצא בחוץ לארץ, אני חוזר חזרה ביום ראשון וצריך טובה ענקית ברמת השרון, אני צריך למסור סכום של 15 אלף ש"ח במזומן ברמת השרון, רציתי לדעת אם תוכל לעזור עד שאגיע בחזרה...", כתב המתחזה של אבני.

 

אבני מיהר להזהיר את עוקביו, העלה פוסט מגובה בצילומי מסך, וכתב: "זהירות עוקץ! בחור בשם ניקולאי עם פרופיל וואטסאפ עם תמונה שלי, המזדהה בשמי, מבקש כספים בשמי מחברים ואנשים שמכירים אותי. כנראה שהוא עובד מיום שלישי, הזהרו זהו עוקץ!!!!". אבני ביקש מעוקביו לפנות בהקדם למשטרה במידה וגם הם קיבלו הודעה מהסוג הזה.


מסרב לעבור על זה בשתיקה. אבני
מסרב לעבור על זה בשתיקה. אבני

ראו הוזהרתם!
ראו הוזהרתם!

 

מפיק האופנה מוטי רייף הודיע היום גם הוא לעוקביו שיש לו מתחזה, וכתב באינסטגרם: "לצערי הרב בשעות האחרונות נשלחות הודעות לאנשי הקשר שלי אשר מבקשות להעביר אליי כסף ואשר נחזות להיות הודעות אשר נשלחות בשמי... סה תרגיל עוקץ, וכל העברה כזאת מועברת לאנשים העומדים מתוכנית עוקץ". רייף סיפר גם שהוא עומד להגיש תלונה במשטרה.

 

 

זה לא הוא שמבקש כסף. אקי אבני (צילום: רפי דלויה)
זה לא הוא שמבקש כסף. אקי אבניצילום: רפי דלויה

 

 

יתלונן במשטרה. מוטי רייף (צילום: ענת מוסברג)
יתלונן במשטרה. מוטי רייףצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018