מייגן מרקל: "אנשים לא טרחו לשאול לשלומי"

הדוכסית מסאסקס התראיינה ל-Itv וסיפרה בקול רועד ועיניים נוצצות על הקושי בלהיות אימא, האתגרים, המאבקים ועל כך שאנשים לא טרחו לשאול לשלומה

 

 
ימים ספורים אחרי שהנסיך הארי השתנק מבכי כשעלה לשאת דברים באירוע למען ילדים בעלי מוגבלויות ונזכר שבדיוק לפני שנה הוא ואשתו, מייגן מרקל, ידעו שהם מצפים לילד ראשון יחד, הגיע תורה של מרקל לפתוח את הלב – ולהמיס את שלנו.

 

לקראת סרט תיעודי שייצא ביום ראשון הקרוב, ITV הוציאו פרומו קצר לתוכנית ונתנו הצצה מרגשת לריאיון עם הדוכסית מסאסקס, שלראשונה מאז ההיריון דיברה בגלוי על הקשיים שהיא מתמודדת איתם כאימא טרייה, כדמות ציבורית וכמישהי שסופגת אש מהתקשורת באופן כמעט קבוע.

 

"כל אישה, במיוחד כשהיא בהיריון מאוד פגיעה וכך גם אני הרגשתי וזה היה מאוד מאתגר, ואז הפכתי לאימא", אמרה מרקל, והוסיפה: "אז מאותו רגע כל מה שאת מנסה זה להיות אימא".

 

פותחת את הלב. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
פותחת את הלב. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

נראה כי מרקל הייתה מעט חנוקה כשדיברה, וכשהמראיין, טום ברדבי , שאל אותה מה שלומה ואיך היא מרגישה, התשובה של הדוכסית הצליחה להפתיע – וכמו כן לגעת לנו ישירות בלב. "תודה שאתה שואל לשלומי", אמרה מרקל, והמשיכה: "לא הרבה אנשים טרחו לשאול אותי אם אני בסדר".

 

באותו שלב ברדבי קצת הקשה ושאל את מרקל האם זה יהיה הוגן לומר שהיא "לא ממש בסדר ובהחלט מתקשה", מרקל ענתה לו עם עיניים שהתמלאו בדמעות ש"כן". התוכנית המלאה, כאמור, תשודר בתחילת השבוע ואנחנו, כמובן, נעקוב ונעדכן.

  

משפחה יפה ומלכותית! (צילום: Gettyimages)
משפחה יפה ומלכותית!צילום: Gettyimages

 

לטובת אלה שבמקרה פספסו נזכיר שבתחילת החודש הנסיך הארי פרסם הצהרה רשמית באתר של הדוכסים והודיע כי בכוונתו לתבוע את ה"דיילי מייל", שלטענתו פרסם "כתבות שקריות וזדוניות" עליו ובעיקר על אשתו. "הסיקור החיובי שאנו מקבלים בשבוע האחרון חושף את הצביעות של העיתונות, שהשמיצה אותנו כמעט בכל יום במהלך תשעת החודשים האחרונים. הם הצליחו ליצור שקר אחד גדול על חשבונה של מייגן, רק מהסיבה שהיא לא נראתה במהלך חופשת הלידה. מייגן היא אותה האישה שהייתה לפני שנה, ביום החתונה שלנו, בדיוק כפי שהיא אותה אישה שאתם רואים בסיור באפריקה".

 

הנסיך הארי דיבר בכנות על הקושי, והוסיף: "ההתנהגות הזו הורסת אנשים והורסת חיים. זו בריונות שמפחידה ומשתקת, ואנחנו כולנו יודעים שזה לא מקובל בשום דרך ולא יכולים להאמין בעולם שאין לו אחריות לכך". כמה ימים לאחר מכן גורמים מטעם הארמון אישרו כי הנסיך החליט לנקוט הליכים משפטיים גם כנגד The Sun ו-Mirror בטענה כי פרצו והאזינו לו לטלפון.

דוכסית שהיא לב (צילום: Gettyimages)
דוכסית שהיא לבצילום: Gettyimages

אנחנו תמיד בדקנו לשלומך (צילום: Gettyimages)
אנחנו תמיד בדקנו לשלומךצילום: Gettyimages

יחד ונגד העולם. מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
יחד ונגד העולם. מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

כרגיל, אנחנו נמסים מכם (צילום: Gettyimages)
כרגיל, אנחנו נמסים מכםצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018