מייגן תחת מתקפה: "שחקנית שמתבכיינת יותר מדי"

העיתונאי פירס מורגן התקשה לעבור בשתיקה על הריאיון קורע הלב של מייגן מרקל, והחליט להעמיד אותה במקום. "עם כל הכבוד, מייגן מרקל צריכה להפסיק להתבכיין"

פחות מתחבר לבכיינים. פירס מורגן Vs מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
פחות מתחבר לבכיינים. פירס מורגן Vs מייגן מרקלצילום: Gettyimages
 

 

מייגן מרקל שוב תחת מתקפה, הפעם מצידו של העיתונאי פירס מורגן. כמעט שבועיים עברו מאז נחשף הריאיון קורע הלב של הדוכסית מסאסקס, שהצטלמה לסרט תיעודי של Itv וניצלה את הבמה כדי לפרוק את שעל ליבה. ובזמן שאנחנו התמלאנו מצפון וכמעט הזלנו דמעה, יש כאלה שפחות קנו את "ההצגה".

 

כמה ימים אחרי שאחותה הגדולה של מרקל קראה לה "צבועה" בעקבות הריאיון, העיתונאי ואיש הפודקאסט, פירס מורגן, החליט גם הוא להביע את דעתו. "אני חושב שמייגן מרקל צריכה להפסיק להתבכיין, נקודה", אמר מורגן בריאיון ל-Us Weekly, והוסיף: "עם כל הכבוד, אני חושב שהיא פשוט שחקנית שמייבבת יותר מדי. האנשים המצליחים ביותר במשפחת המלוכה, בין אם זו המלכה אליזבת או המלכה האם האהובה, מעולם לא הסבירו או התלוננו. כבן מלוכה, אתה פשוט ממלא את חובתך וכולם אוהבים אותך בזכות זה". 

 

 

וכמובן שזה לא נגמר בזה. "ברגע שאתה מתחיל להתלונן, לדבר על הקושי ולקטר על הכל, אנשים מתחילים לסלוד ולהגיד לעצמם 'רגע, הם גרים בארמון מפואר ויקר עם משרתים', ברצינות, הם צריכים להתחבר למציאות".

 

עוד בריאיון סיפר מורגן כי הוא "לא מעריץ גדול של מייגן", ואמר: "הכרתי את מייגן די טוב וכמו שהיא עשתה להרבה אנשים, היא זנחה אותי ברגע שהיא התחילה לצאת עם הנסיך הארי. אני חושב שמייגן הבינה שהיא לא יכולה לשחק תפקיד של בת מלוכה, למרות שהיא שחקנית מפורסמת. היא לא מבינה במה התפקיד החדש שלה כרוך, היא עסוקה מדי בניסיון להיות סלב, מרצה לכולם איך לנהל את חייהם, זה לא מהלך נכון". וול, אדוני, יכול להיות שהקנאה מטנפת מגרונך?

 

צריכה לעשות את עבודתה - בלי להתלונן. מרקל (צילום: Gettyimages)
צריכה לעשות את עבודתה - בלי להתלונן. מרקלצילום: Gettyimages

 

"הארי ומייגן לא חייבים להיות תחת המלוכה, אף אחד לא מכריח אותם", סיכם מורגן, והוסיף: "אבל אם אתם מתכוונים לקחת חלק ולהיות תחת משפחת המלוכה, אני מייעץ להארי להקשיב לסבתו, לא להתלונן ולא לתרץ, פשוט למלא את חובתו". אווצ'.

 

יש לך משהו עצוב בעיניים (צילום: Gettyimages)
יש לך משהו עצוב בעינייםצילום: Gettyimages

מה יהיה הסוף איתכם? הנסיך הארי ומרקל (צילום: Gettyimages)
מה יהיה הסוף איתכם? הנסיך הארי ומרקלצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018