הסקרים קבעו: מייגן מרקל היא בת המלוכה הכי פחות אהובה

האתר החדשותי Metro פרסם סקר שנערך בקרב אזרחי בריטניה, שקבעו כי הדוכסית מסאסקס היא בת המלוכה הכי פחות אהובה. החדשות הטובות (עבור מייגן) הן שהנסיך אנדרו אפילו פחות אהוב ממנה

לא מאמינים לסקרים. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
לא מאמינים לסקרים. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

הדוכסית מסאסקס, הגברת מייגן מרקל, היא בת המלוכה הכי פחות אהובה בבריטניה, כך פורסם אתמול (ג') באתרים מעבר לים. סקר שפורסם באתר Metro קבע כי אזרחי בריטניה רואים את הדוכסית באור שלילי, בעיקר המבוגרים שבהם. על פי הדיווחים, 66% מהצעירים שהשתתפו בסקר סימנו כי הם "אוהבים את מרקל", ואילו 28% מהנשאלים המבוגרים סימנו ש"לא".

 

עוד דווח כי אחת השאלות בסקר הייתה אם הם מרחמים על הדוכסית ומבינים לליבה בעקבות הריאיון האחרון של הדוכסית ל-Itv, שבו סיפרה בקול חנוק מדמעות על הקשיים שהיא עוברת. 71% מהחבר'ה הצעירים סימנו ש"כן", ואילו בקרב המבוגרים רק 26% הביעו אמפתיה, ואמרו שהם בהחלט מבינים לליבה של הדוכסית ומרגישים חמלה. בסקר השתתפו 1,005 איש.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לשמחתה של מרקל, יש בן מלוכה נוסף שאפילו פחות אהוב ממנה, ואנחנו מדברים על הנסיך אנדרו. על פי הנתונים שפורסמו, הנסיך אנדרו "זכה" ברוב קולות בתואר בן המלוכה הכי פחות אהוב על אזרחי בריטניה. אף שזה לא דווח בשום מקום, אפשר בהחלט להסיק שהסיבה לכך היא החברות המטרידה עם ג'פרי אפשטיין, המיליארדר שהורשע בעבירות מין והתאבד בחודש אוגוסט האחרון.

 

כזכור, בינואר 2015 דווח באתרים מעבר לים כי אישה אלמונית טענה כי הנסיך אנדרו הכריח אותה להיות שפחת המין שלו. התביעה של האלמונית הפכה לסיפור הראשי של עיתוני בריטניה באותה תקופה, ובכתב התביעה שהוגש טענה האישה כי "נכפה עליה לקיים יחסי מין עם הדוכס מיורק", לפקודתו של אפשטיין.

 

בארמון בקינגהאם דחו פעמים רבות את הטענות ואמרו שהן שקריות וחסרות בסיס. בחודש אוגוסט האחרון, לאחר מותו של אפשטיין, התראיין הנסיך וסיפר כי הוא "לא ראה כלום", אמר כי הוא מגנה "ניצול של כל אדם" והוסיף שהוא "לא סולח על התנהגות כזאת, מעודד אותה או היה חלק ממנה". ועדיין, הנסיך הכי פחות אהוב בממלכה.

 

 

פחות מופתעים מהנתונים. הנסיך אנדרו (צילום: Gettyimages)
פחות מופתעים מהנתונים. הנסיך אנדרוצילום: Gettyimages

 

איך אפשר שלא לאהוב אותך? (צילום: Gettyimages)
איך אפשר שלא לאהוב אותך?צילום: Gettyimages

אנחנו מעריצים מושבעים! מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
אנחנו מעריצים מושבעים! מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018