ריחו"ל

שלב הדווקא: בראד לא מאפשר לאנג'לינה לעבור לחו"ל

אם זה היה תלוי בה, אנג'לינה ג'ולי היתה לוקחת את הילדים ועוברת לגור איתם מחוץ לארה"ב. לרוע מזלה - הבעל לשעבר, בראד פיט, לא מאפשר לה לעשות זאת

לא יעברו לחו"ל בזמן הקרוב. אנג'לינה ג'ולי והילדים (צילום: Getty Images)
לא יעברו לחו"ל בזמן הקרוב. אנג'לינה ג'ולי והילדיםצילום: Getty Images

 

אנג'לינה ג'ולי משתוקקת לעבור לגור בחו"ל, אבל יש משהו אחד שמונע ממנה לעשות זאת – בעלה לשעבר, בראד פיט.

 

ג'ולי בת ה-44 מעטרת את שער מגזין Harper's Bazaar החדש, אליו הצטלמה בעירום מלא, כשרק בד שקוף מכסה אותה.

 

 

בכתבה, הכוכבת חושפת לא רק את גופה אלא גם כמה דברים נוספים, כמו העובדה שאם זה היה תלוי בה, היא היתה לוקחת את ילדיה ועוברת לגור איתם במדינה אחרת. לרוע מזלה, לאביהם, בראד פיט, יש משמורת משותפת עליהם, ולכן כל עוד הוא גר בארה"ב, הם צריכים להישאר קרוב אליו. יחד עם זאת, היא לא מוותרת על החלום: "אני מאוד רוצה לעבור לחו"ל, ואעשה זאת ברגע שהילדים יהיו בני 18. כרגע אני נאלצת לגור איפה שאבא שלהם בוחר לגור", סיפרה.

 

לבני הזוג יש 3 ילדים ביולוגיים משותפים, שיילו (13) והתאומים ויויאן ונוקס (11) ועוד שלושה מאומצים: מדוקס (18), פקס (15) וזוהרה (14). הם נפרדו ב-2016, זמן קצר לאחר שאירעה תקרית אלימה בין פיט ומדוקס, שפרטיה עדיין לא ברורים.

 

בעקבות אותה תקרית, פיט נחקר על ידי רשויות הרווחה, אך לבסוף נקבע שלא נמצאו עדויות לכך שהוא פעל שלא כשורה. ג'ולי הגישה בקשה למשמורת בלעדית על הילדים, אך בראד הגיש בקשה נגדית והשניים הגיעו לפשרה. כרגע ידוע שמדוקס ופקס אינם בקשר כלל עם אביהם, בעוד שאר הילדים שומרים איתו על קשר חלקי.


הוא לא בקשר עם בראד. ג'ולי ומדוקס (צילום: Getty Images)
הוא לא בקשר עם בראד. ג'ולי ומדוקסצילום: Getty Images

 

ג'ולי סיפרה בראיון שילדיה עזרו לה למצוא את עצמה שוב אחרי הגירושים: "החלק הזה בנו שהוא חופשי, פרוע, פתוח וסקרן יכול להיחסם בגלל החיים, בגלל כאב או נזק שנגרם לנו. הילדים שלי יודעים מי אני באמת, ועזרו לי למצוא את עצמי שוב ולקבל את עצמי. הם עברו הרבה. למדתי מהכח שלהם", אמרה.

 

הגירושים של השניים, שהתחתנו ב-2004 אחרי 8 שנות זוגיות, אושרו סופית בתחילת השנה, וג'ולי הסירה את שם משפחתו של פיט משמה. בשנה שעברה היא התלוננה בבית המשפט על כך שפיט לא משלם מזונות, טענה שעורכי הדין שלו אמרו כי אינה נכונה.

 

היא כבר לא פיט. ג'ולי ובראד פיט (צילום: Gettyimages)
היא כבר לא פיט. ג'ולי ובראד פיטצילום: Gettyimages

 

על ההחלטה להצטלם בעירום למגזין, ג'ולי, שעברה לפני כ-6 שנים כריתת שד כפולה, אמרה: "הגוף שלי עבר הרבה בעשור האחרון, ובעיקר בארבע השנים האחרונות, יש לי צלקות בולטות ובלתי נראות שיוכיחו את זה. עם הבלתי נראות הרבה יותר קשה להתמודד. לפעמים את נפגעת, את רואה את אהובייך פגועים, ואת לא מסוגלת להיות משוחררת וחופשיה כמו שהנפש שלך רוצה להיות. זה לא חדש או ישן, אבל אני מרגישה את הדם שלי חוזר לגוף".

 

מלאה בצלקות, פיזיות ונפשיות (צילום: gettyimages)
מלאה בצלקות, פיזיות ונפשיותצילום: gettyimages

עזרו לה למצוא את עצמה מחדש. ג'ולי עם זוהרה, שיילו, ויויאן ונוקס (צילום: MEGA)
עזרו לה למצוא את עצמה מחדש. ג'ולי עם זוהרה, שיילו, ויויאן ונוקסצילום: MEGA

שער מגזין Harper's Bazar החדש (צילום מסך)
שער מגזין Harper's Bazar החדשצילום מסך

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018