העולם במתח: האם מייגן מרקל בהיריון שני?

חצי שנה אחרי שמייגן מרקל והנסיך הארי הביאו לעולם את בנם הבכור, ארצ'י, תמונות חדשות של הדוכסית מסאסקס העלו חשד בקרב הציבור הבריטי כי הגברת בהיריון שני

האם מייגן בהיריון שני?
האם מייגן בהיריון שני?

בדיוק חצי שנה עברה מאז יצא הכרוז המלכותי מפתח בית החולים באנגליה ובישר כי מייגן מרקל והנסיך הארי הביאו לעולם את בנם הבכור, שזכה לשם המאוד לא קליט - ארצ'י הריסון מאונטבטן וינדזור.

 

אתמול (ה') פורסמו תמונות חדשות של הדוכסית מסאסקס לצד הנסיך הארי באירוע הזיכרון ה-91 לכבוד לוחמי בריטניה, בהן היא נראית מניחה את שתי הידיים על הבטן שלה, מה שהדליק נורה אדומה מסביב לעולם.

 

 
מייגן מרקל בתנוחה המוכרת
מייגן מרקל בתנוחה המוכרת

כזכור, במהלך ההיריון הקודם, הדוכסית לא הזיזה את הידיים שלה מהבטן, מה שהפך לסימן ההיכר (וגם קצת לבדיחה) בארץ ומעבר לים.

 

גארי ג'נטי, כותב ומפיק אמריקאי ומי שמעביר את מרבית זמנו הפנוי בלצחוק על בני המלוכה ועל הנסיך ג'ורג' ומייגן מרקל בפרט, ניצל את חשבון האינסטגרם המשובח שלו כדי לפזר רמזים על ההיריון ופרסם תמונה של הדוכסית, עם הידיים על הבטן: "הו שיט, הידיים שוב למעלה", כתב והוסיף תמונה של הנסיך ג'ורג' המום. אבל עם כל הכבוד לגארי - הוא לא היה היחיד.

 

גארי ג'נטי חושף
גארי ג'נטי חושף

לאחר טקס הזיכרון אשת הצבע, סוזי סטרינגפלו, התראיינה ל-ITV וסיפרה על ההתעניינות המפתיעה של הנסיך הארי ב"ילד שני", ואמרה: "הארי ממש התעניין ושאל שאלות על איך זה להיות עם שני ילדים, הוא התעניין כי לבעלי ולי יש שני ילדים גדולים".

 

ואם זה לא מספיק, נעבור לרמז שנתן הנסיך הארי בעצמו. לפני טקס הזיכרון הממלכתי, הדוכסים החליטו להפתיע את השכנים והגיעו למפגש הבוקר הקהילתי של משפחות צבאיות בווינדזור, שהתקיים בלב אחוזת הדיור של הצבא. במהלך הביקור הדוכסים סיפרו כי לארצ'י יש כבר שתי שיניים והוא אפילו התחיל לזחול.


גם הנסיך מפזר רמזים
גם הנסיך מפזר רמזים
 

הנסיך הארי הוסיף ושיבח את ההורים שנשארים בבית עם הילדים בזמן שבני ובנות הזוג יוצאים לשרת את המדינה וחוזרים לעיתים רחוקות, ומנגד אמר כי הוא מבין את הקושי של משרתי הצבא בכך שהם מפספסים את ההתפתחות של הילדים והרגעים הכי מרגשים, ואז נתן את הרמז הגדול מכולם: "אני לא יכול לדמיין איך זה להפסיד כל כך הרבה בזמן שהם גדלים כל כך מהר". הדגש הוא, למקרה שפספסתם, על "הם", ברבים.


 

תוסיפו לזה את התמונות המחשידות, הבטן הקטנה שיצאה למייגן והידיים שמנסות להסתיר ובגדול, כל מה שנותר הוא לקוות שזה נכון וכמו כן לחכות לצאתו של הכרוז. נמשיך לעקוב!

סימנים בכל מקום
סימנים בכל מקום

מחכים לכרוז
מחכים לכרוז
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018