מחוות שלום: הארי ומייגן מפייסים את השכנים

הנסיך הארי ומייגן מרקל הפתיעו את שכניהם, משפחות צבאיות בווינדזור, והגיעו למרכז הקהילתי כדי להתלוות אליהם לקפה של הבוקר. מעניין אם זה השכיח מהם את רשימת האיסורים שהדוכסים הוציאו להם

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
בחודש יולי האחרון אדמת ווינדזור רעדה והשמיים כמעט נפלו כשאחד השכנים של הנסיך הארי ומייגן מרקל חשף בפני התקשורת את רשימת האיסורים הקשוחה שהדוכסים הפיצו בקרב השכנים. השכן הזועם סיפר כי "אסור להם לפנות לדוכסים, לדבר איתם או אפילו ללטף את הכלבים שלהם", וזה רק קמצוץ מהרשימה. וכמובן שסערה חדשה התחילה בבריטניה.
 
אתמול (ד'), וככל הנראה במסגרת הניסיון הנואש של הדוכסים להתחבב על האזרחים (ללא הצלחה - לפחות לפי הסקר שפורסם באתר Metro וקבע כי מרקל היא בת המלוכה הכי פחות אהובה), הדוכסים החליטו להפתיע את השכנים והגיעו למפגש הבוקר הקהילתי של משפחות צבאיות בווינדזור, שהתקיים בלב אחוזת הדיור של הצבא. הארי ומייגן הפיצו את הצ'ארם שלהם לכל עבר, שיחקו עם הילדים, התלוצצו עם ההורים ואפילו נידבו מידע חדש על ארצ'י בן החצי השנה.
 

למה לא הבאתם את ארצ'י? (צילום: רויטרס)
למה לא הבאתם את ארצ'י?צילום: רויטרס

 

הדוכסים מסאסקס בילו בחברת המשפחות ושיתפו את הנוכחים בכך שלארצ'י הקטן כבר יצאו שתי שיניים והוא אפילו התחיל לזחול. הנסיך הארי אף הוסיף ושיבח את ההורים שנשארים בבית עם הילדים בזמן שבני ובנות הזוג יוצאים לשרת את המדינה וחוזרים לעיתים רחוקות, ומנגד אמר כי הוא מבין את הקושי של משרתי הצבא בכך שהם מפספסים את ההתפתחות של הילדים והרגעים הכי מרגשים. הארי ומייגן, גם אם השכנים התקשו לסלוח תדעו שאנחנו סלחנו לכם, באמת.

הפכנו לשלולית (צילום: רויטרס)
הפכנו לשלוליתצילום: רויטרס

"תביאי ביס" (צילום: רויטרס)
"תביאי ביס"צילום: רויטרס

"מה יש לך ביד? במבה?" (צילום: רויטרס)
"מה יש לך ביד? במבה?"צילום: רויטרס

יש לכן לחיצת יד סודית? (צילום: רויטרס)
יש לכן לחיצת יד סודית?צילום: רויטרס

מתיקות שיא! (צילום: רויטרס)
מתיקות שיא!צילום: רויטרס

"אנחנו מתנצלים על סעיפים 1 ו-3 ברשימה". הארי ומייגן (צילום: רויטרס)
"אנחנו מתנצלים על סעיפים 1 ו-3 ברשימה". הארי ומייגןצילום: רויטרס

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018