הנסיך הארי על וויליאם: "אני אוהב אותו מאוד"

במסגרת סרט תיעודי, הדוכס מסאסקס דיבר לראשונה על הקשיים ביחסים עם אחיו הגדול, הנסיך וויליאם. "יש לנו ימים טובים וימים רעים"

אחים, בסופו של דבר. וויליאם והארי (צילום: Gettyimages)
אחים, בסופו של דבר. וויליאם והאריצילום: Gettyimages

ביום שישי פורסם פרומו לסרט תיעודי על הדוכסים מסאסקס. במהלכו נראה קטע קצר מתוך ריאיון עם מייגן מרקל, שדיברה בגלוי על הקשיים המלווים את האימהות הטרייה, ובקול חנוק ורועד אמרה למראיין, טום ברדבי, כי "איש כמעט לא טרח לשאול לשלומה".

 

אמש (א') פורסם הסרט המלא, במהלכו גם הנסיך הארי חשף את שעל לבו ודיבר על המשבר ביחסים עם אחיו הגדול, הנסיך וויליאם. "המשפחה הזו נמצאת תחת לחץ ודברים קורים, זה חלק מהתואר, חלק מהתפקיד", אמר הארי, והוסיף: "אבל אנחנו אחים, תמיד נהיה אחים. אז נכון, אנחנו בנתיבים שונים כרגע אבל אני תמיד אהיה שם בשבילו ואני יודע שהוא תמיד יהיה שם בשבילי".

 

 

במהלך הריאיון הארי הודה כי הקשר עם וויליאם לא כמו שהוא היה בעבר: "אנחנו לא מתראים לעתים קרובות כפי שנהגנו בעבר מכיוון שאנחנו מאוד עסוקים, אבל אני מאוד אוהב את וויליאם". הארי, שלאחרונה יצא כנגד שלושה עיתונים ואתרי תקשורת, לא שכח להפיל עליהם את האשמה: "רוב הדברים בעיתונות מתפרסמים ללא סיבה מוצדקת, לחלוטין 'יש מאין', אבל כאחים, אתם יודעים, יש ימים טובים ויש ימים רעים".

 

הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

כאמור, כמה ימים לפני שפורסם חלק מהריאיון עם הנסיך הארי, פורסם קטע נוסף בו הדוכסית מסאסקס דיברה בכנות על הקושי עמו היא מתמודדת. "כל אישה, במיוחד כשהיא בהיריון, מאוד פגיעה וכך גם אני הרגשתי וזה היה מאוד מאתגר, ואז הפכתי לאימא", אמרה מרקל, והוסיפה: "אז מאותו רגע כל מה שאת מנסה זה להיות אימא". באותו שלב ברדבי קצת הקשה ושאל את מרקל האם זה יהיה הוגן לומר שהיא "לא ממש בסדר ובהחלט מתקשה", ומרקל ענתה לו בדמעות שכן.

 

  

כזכור, לפני כשנה, בנובמבר 2018, אתרים מעבר לים פרסמו כי נוצר קרע ביחסים בין הנסיכים וויליאם להארי. מקורבים לבני המשפחה סיפרו ל"דיילי מייל" כי הסיבה העיקרית למשבר היא מייגן וקייט, שלא מסתדרות ביניהן. ימים ספורים לאחר שהחלו לצוץ שמועות בדבר המשבר בין האחים דווח כי בעקבות זאת הדוכסים מסאסקס יעזבו את ארמון קנזינגטון ויעברו לגור באחוזת וינדזור.

 

מציגים עסקים כרגיל. שני הזוגות (צילום: Gettyimages)
מציגים עסקים כרגיל. שני הזוגותצילום: Gettyimages

 

מאז ניסו האחים ונשותיהם להפריך את השמועות מספר פעמים ואף תועדו יחד חודש לאחר מכן, כשצעדו  והתלוצצו יחד כל הדרך לכנסייה בחג המולד. למרות אותן תמונות אופטימיות, אתרים מעבר לים המשיכו לדווח כי מרקל ומידלטון "אינן מצליחות להסתדר אחת עם השנייה", מה שבאופן טבעי המשיך להשפיע על הקשר בין האחים. נמשיך לעקוב!

 

רגע של כנות. הדוכסים מסאסקס (צילום: Gettyimages)
רגע של כנות. הדוכסים מסאסקסצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018