ריחו"ל

סלינה גומז: "אנשים תקפו אותי בגלל שהעליתי במשקל"

סלינה גומז התמודדה בשנים האחרונות עם לא מעט בעיות בריאותיות וטיפולים תרופתיים, שבגללם העלתה במשקל. בנוסף לכל, היא נאלצה גם להתמודד עם הטוקבקיסטים שלעגו לה: "הם מאוד השפיעו עליי, עשו לי רע"

נפגעה מהתגובות הרעות. סלינה גומז (צילום: Getty Images)
נפגעה מהתגובות הרעות. סלינה גומזצילום: Getty Images

 

כוכבים ואנשי ציבור נאלצים לפתח עור עבה בכל מה שנוגע לתגובות והערות של הקהל, שלא פעם יכולות להיות מרושעות ופוגעניות מאוד – במיוחד מאז שהחלה תרבות הטוקבקים. הזמרת

סלינה גומז (27) נמצאת בתעשייה קרוב ל-20 שנה, מאז שהיתה ילדה קטנה, אבל היא מודה – היא עדיין נפגעת כשמדברים עליה.

 

גומז, שהתמודדה במשך שנים עם בעיות בריאות שונות, ביניהן מחלת הזאבת בה לקתה ואף עברה השתלת כליה ב-2017, סיפרה השבוע בראיון שהיא נתקלה בטוקבקים רבים שלעגו לה על כך שהעלתה במשקל בזמן המחלה - דבר שמאוד ערער אותה: "יש לי זאבת, בעיות בכליות ולחץ דם גבוה", סיפרה הכוכבת, "אני מתמודדת עם הרבה בעיות בריאותיות. ואז גם התחלתי לשים לב לכל מה שקשור למראה שלי", הסבירה.

 

"התחלתי לשים לב שאנשים ממש תוקפים אותי בגלל שהעליתי במשקל, ובמציאות, זו פשוט הייתי אני. השתניתי". גומז סיפרה שהיא לא הצליחה להתעלם מהתגובות הרעות שקיבלה: "הן מאוד השפיעו עליי, ממש עשו לי רע".


"התגובות השפיעו עליי, עשו לי ממש רע" (צילום: Getty Images)
"התגובות השפיעו עליי, עשו לי ממש רע"צילום: Getty Images

 

גומז אומרת שהמחלה והתרופות הם אלו שגרמו לה לעלייה במשקל, והיא תיאלץ להתמודד עם העניין לשארית חייה: "אלו תרופות שאצטרך לקחת כל ימי חיי, והמשקל שלי יכול להשתנות כל חודש", סיפרה. בעקבות התגובות שקיבלה, היא סגרה לזמן מה את החשבונות שלה ברשתות החברתיות, מכיוון שהיה לה קשה להתמודד עם הביקורת. מאז היא חזרה לרשתות, אך כמעט ולא מסתכלת על מה שכותבים לה.

 

גומז גם רוצה לשלוח מסר לנשים שמקשיבות לה: "יש כל כך הרבה בנות יפהפיות, מדהימות ושונות, שהורסות את עצמן בגלל שהן רודפות אחר תדמית מסוימת. הן רוצות להיות מישהי שונה, אבל זו לא מי שהן באמת. אבל אני מבינה אותן, גם אני הסתכלתי על אחרות ואמרתי לעצמי: 'טוב, אני צריכה לשפר את עצמי'".

 

עכשיו היא מנסה ללמוד להתעלם מהשליליות ומתגובות של אחרים באופן כללי: "אני אוהבת לחיות את חיי ולהיות בהווה. זה כמו לפרסם תמונה ולשכוח ממנה. אני אלך על שטיח אדום, אעשה משהו אחר, וזהו. אני לא צריכה לראות את זה. השתתפתי, הרגשתי נהדר ושם זה הסתיים. לא מעניין אותי לחשוף את עצמי ולשמוע מה יש לאחרים להגיד בעניין", אמרה.

 

למדה לחיות בהווה (צילום: Getty Images)
למדה לחיות בהווהצילום: Getty Images

כבר לא מעניין אותה מה אחרים חושבים (צילום: Getty Images)
כבר לא מעניין אותה מה אחרים חושביםצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018