ריחו"ל

אריאנה גרנדה: "אני מאוד חולה, מאוכזבת ופוחדת"

אריאנה גרנדה נמצאת בעיצומו של סיבוב הופעות עולמי, אך בהופעות האחרונות נאלצה לעלות לבמה חולה, סובלת מתסמינים שלא עוברים: "אני לא מבינה איך זה יתכן, לא יודעת מה קורה לגוף שלי", כתבה למעריציה

חולה ופוחדת. אריאנה גרנדה (צילום: Gettyimages)
חולה ופוחדת. אריאנה גרנדהצילום: Gettyimages

 

הגיע הזמן לשלוח איחולי החלמה מהירה לאריאנה גרנדה. הזמרת סיפרה אתמול (שבת) באינסטגרם שלה על מצבה הבריאותי הרעוע שלא משתפר, שאיתו היא נאלצת להתמודד כבר קרוב לחודש, במהלך סיבוב ההופעות שבמהלכו היא נמצאת כרגע.

 

"אני עדיין מאוד חולה, מאז ההופעה האחרונה שלי בלונדון", כתבה הזמרת בת ה-26. "אני לא יודעת איך זה יתכן, אבל הראש והגרון שלי עדיין מאוד כואבים. אני נשמעת בסדר, אבל בהרבה כאבים וקשה לי לנשום במהלך ההופעות. אני לא יודעת מה קורה לגוף שלי כרגע, וצריכה להבין את זה".

"קשה לי לנשום במהלך ההופעות". המסר של גרנדה למעריציה (צילום: אינסטגרם)
"קשה לי לנשום במהלך ההופעות". המסר של גרנדה למעריציהצילום: אינסטגרם

 

גרנדה גם פרסמה סרטון שלה מספרת על מצבה, אמרה שיש לה סינוסיטיס ושהיא משתעלת ללא הפסקה כבר הרבה מאוד זמן: "היום במהלך ההופעה הרגשתי שהראש שלי כבד ונחצה לשניים, והבלוטות שלי מאוד כואבות. אני מנסה להבין מה קורה לי", אמרה. הכוכבת סיפרה שהיא מתכננת ללכת לרופא, אבל הביעה חשש שתיאלץ לבטל חלק מההופעות המתוכננות שלה וביקשה ממעריציה להיות מוכנים לכך שזה אכן יקרה: "אני מאוכזבת ומפחדת, בגלל שזה נמשך כבר יותר משלושה שבועות", אמרה.

"מאוכזבת ומפחדת" (צילום: אינסטגרם)
"מאוכזבת ומפחדת"צילום: אינסטגרם

 

הכוכבת נמצאת בימים אלה בשיאו של מסע הופעות עולמי וארוך, שהחל בחודש מרץ ועתיד להימשך עד סוף דצמבר, עם 18 הופעות שנותרו לה עד לסיום. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, ההופעה הבאה שלה תיערך היום בערב. גרנדה התמודדה עם לא מעט קשיים בתקופה האחרונה - בהופעה אחת פרצה בבכי על הבמה והסבירה שהיא מתמודדת עם "הרבה דברים ולכן בוכה הרבה". בפעם אחרת, היא ביטלה מפגש מעריצים בגלל התקף חרדה.

 

גרנדה סיימה את רצף הסרטונים במסר אוהב למעריציה, אך עם זאת – כזה שנותן הרגשה מטרידה של פרידה: "אני אנצור את הזכרונות ממכם, בגלל שהם כל כך יפים, וזו הסיבה שאני כל כך מתוסכלת שמצבי לא משתפר. אני לא רוצה לבטל הופעות, בגלל שאני כל כך מוקירה את כל הרגעים האחרונים שלנו יחד. אני אוהבת אתכם".


דרוש: רופא! (צילום: Gettyimages)
דרוש: רופא!צילום: Gettyimages

החלמה מהירה! (צילום: אינסטגרם)
החלמה מהירה!צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018