רכילות+

איזה אושר: ירדן הראל ובעלה מצפים לתאומים

אחרי שדיברה בגלוי על הקושי להיכנס להיריון, הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה ובעלה, עומרי שלום, מצפים לתאומים בעזרת פונדקאית. "יותר מהכל חלמתי שנהיה הורים", כתבה הראל

מאושרים! ירדן הראל ועומרי שלום (צילום: אינסטגרם)
מאושרים! ירדן הראל ועומרי שלוםצילום: אינסטגרם

 

לאחר שדיברה בגלוי על הקושי להיכנס להיריון ושנים של ניסיונות רבים, בהם טיפולי פוריות ומחטים שהפכו לחלק מהשגרה שלה, הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה ירדן הראל בישרה היום (ד') בחשבון האינסטגרם שלה כי היא ובעלה, עומרי שלום, מצפים לתאומים בהליך פונדקאות.

 

"רציתי. כל כך רציתי שהם יגיעו ממני (כן יגיעו...) עדיין לא מאמינה שמדברת ברבים. חלמתי לחוות היריון, לראות שני פסים על מקל, חלמתי על בטן עגולה, על 'קרייבים' הזויים באמצע הלילה, להרגיש בעיטה בבטן ולהניח את היד של עומרי שירגיש גם הוא. וכשכאב לי עמוק בלב, חלמתי אפילו על צירים. יותר מהכל חלמתי שנהיה הורים", כתבה הראל, והוסיפה: " החיים הובילו אותנו למסלול קצת אחר בדרך להורות, אולי ארוך ושונה ממה שדמיינו אבל החלום שלנו עתיד להתגשם בקרוב והמתנה תהיה זו שחלמנו עליה כל השנים. עומריקו, אהבת חיי מאז ומתמיד, אני כבר לא יכולה לחכות להקים איתך משפחה".

 

ההתרגשות בשיאה (צילום: אמיר מאירי)
ההתרגשות בשיאהצילום: אמיר מאירי

 

בשנה שעברה פרסמה הראל פוסט קורע לב שגרף תגובות מכל עבר ובו ציטטה את הטוקבק הבא: "ירדן הראל נשואה כבר עשר שנים אבל היא לא נכנסת להיריון כי לא בא לה חלילה להפסיק לטוס מסביב לעולם וללכת להשקות כדי לטפל בילד". הדוגמנית הגיבה לטוקבק, וכתבה: "היד קלה עם המקלדת. עם השנים אתה לומד להיות חסין ואפילו לצחוק מחלק מהטוקבקים. אבל פעם ב...צץ אחד שהוא כולו רשעות וטיפשות ופוגע בך בנושא שכואב לך באופן אישי".

 

הראל התראיינה רבות בנושא, בריאיון ל"זמנים מודרנים" ב"ידיעות אחרונות" סיפרה: "הפריות מבחנה הן תהליך ארוך ומורכב שיש בו עליות ומורדות והרבה ימים עצובים, אבל החלטנו לעבור אותו ביחד. עומרי בא איתי לכל הבדיקות והטיפולים. הוא לא צריך להחזיק לי את היד מפני שאני לא פוחדת ממחטים, הן כבר הפכו לחלק מהשגרה שלי".

 

אם תצטרכו עזרה בבחירת שמות - אנחנו פה (צילום: ענת מוסברג)
אם תצטרכו עזרה בבחירת שמות - אנחנו פהצילום: ענת מוסברג

בדיוק, תנצלו כל רגע פנוי לשינה (צילום: ענת מוסברג)
בדיוק, תנצלו כל רגע פנוי לשינהצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018