ריחו"ל

הקרב על הרכוש: המאבק של צא'נינג וג'נה

שנה וחצי לאחר שהודיעו על פרידה, צא'נינג טייטום וג'נה דוואן חזרו לסטטוס "פנויים", אך טרם הגיעו להסכם משמורת על בתם המשותפת וכמו כן להסדר רכוש. בהחלט נותנים פייט לגירושים המכוערים של בראנג'לינה

תחילתה של מלחמה. ג'נה דוואן וצ'אנינג טייטום (צילום: Gettyimages)
תחילתה של מלחמה. ג'נה דוואן וצ'אנינג טייטוםצילום: Gettyimages
 

 

שנה וחצי לאחר שהודיעו על פרידה, צ'אנינג טייטום ואשתו לשעבר, השחקנית ג'נה דוואן, שינו את הסטטוס באופן רשמי וחזרו להיות "פנויים", כך פורסם אמש (ד') באתרים מעבר לים. על פי הדיווחים, ביום שלישי האחרון הגיעו השניים לבית המשפט המקומי, שקבע כי הם שוב רווקים אך הסכם הגירושים טרם נחתם.

 

במגזין People פורסם כי מסמכים משפטיים של השניים נחשפו וגילו כי השניים רחוקים מלהגיע להסדר לגבי הסכם המשמורת על בתם אברלי (6) וכמו כן לגבי הרכוש המשותף. עושה רושם כי הם הולכים בצעדי ענק אחרי בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, שניגשו לבית המשפט, שהכריז עליהם כ"פנויים", למרות שטרם הגיעו להסכם גירושים סופי.

 

היו ימים יפים ושקטים (gettyimages)
היו ימים יפים ושקטיםgettyimages

 

לטובת אלה שפספסו נזכיר כי באפריל 2018 הודיעו השניים כי הם נפרדים אחרי שמונה שנות נישואים ובת אחת משותפת, וכמובן שהודעת הפרידה הייתה מגה מכובסת: "החלטנו להיפרד כזוג באהבה רבה. התאהבנו עמוקות לפני הרבה שנים ועברנו מסע קסום יחד. שום דבר לא השתנה ברגשות שלנו אחד כלפי השנייה, אבל אהבה היא מסע קסום שמוביל, לפעמים, לדרכים נפרדות", צייצו השניים בטוויטר, והוסיפו: "אין סודות או אירועים חמורים שהובילו לקבלת ההחלטה, סתם שני חברים טובים שהחליטו לתפוס מרחק ולעזור זה לזו לחיות את החיים הכי מלאים ומאושרים שאפשר. אנחנו עדיין משפחה ותמיד נהיה הורים אוהבים לאברלי. לא נגיד דבר מעבר להודעה הזו, ונודה לכם אם תכבדו את הפרטיות של המשפחה שלנו. אנחנו שולחים לכם הרבה אהבה". כמעט האמנו לכם, באמת.

 

באוקטובר 2018, חצי שנה לאחר שהודיעו על פרידה, טייטום חשף כי הוא חובק בת זוג חדשה, הזמרת ג'סי ג'יי, וכמה שבועות לאחר מכן, הודיעה דוואן כי גם היא נמצאת בזוגיות חדשה עם השחקן סטיב קייזי. בחודש ספטמבר האחרון בישרה דוואן כי היא בהיריון מבן זוגה והשניים מצפים לבייבי ראשון משותף יחד. נמשיך לעקוב!

 

מאושרת והריונית. דוואן ובן זוגה סטיב קייזי (צילום: אינסטגרם)
מאושרת והריונית. דוואן ובן זוגה סטיב קייזיצילום: אינסטגרם

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018