ריחו"ל

סופו של עידן: התצוגה השנתית של "ויקטוריה'ס סיקרט" מבוטלת באופן רשמי

25 שנים לאחר ששודרה לראשונה, התצוגה השנתית של מותג ההלבשה התחתונה "ויקטוריה'ס סיקרט" מבוטלת באופן רשמי. לאורך השנים המשדר נחשב לגולת הכותרת של המותג, וגם מושא שאיפתן של כלל הדוגמניות

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
עכשיו זה רשמי – אחרי שביולי האחרון הדוגמנית שנינה שייק סיפרה שתצוגת האופנה השנתית של מותג ההלבשה התחתונה "ויקטוריה סיקרט" בוטלה ולא תיערך השנה כמיטב המסורת – כעת החברה עצמה מאשרת את העניין.

 

הבוקר (ו') נודע שהתצוגה לא תתקיים השנה, וזאת בעקבות הרייטינג הנמוך שקיבל המשדר בשנים האחרונות, לצד טענות וביקורות שנעשו על ידי הציבור וכלי התקשורת, שהאשימו את המותג בהחפצת נשים.

 

תצוגת האופנה שודרה לראשונה בטלוויזיה ב-1994, ולאורך השנים הפכה לאירוע טלוויזיוני נחשב ואהוב. בתצוגה השתתפו הדוגמניות המצליחות והאהודות ביותר, והאירוע היה נחשב ליוקרתי ולגולת כותרת בקריירה של המשתתפות בו - סוג של חותמת הכשר עבורן. מי שצעדה על המסלול שלו, היתה באופן רשמי בליגה של הגדולות. במהלך השנים השתתפו בתצוגות דוגמניות על כמו נעמי קמפבל, קלאודיה שיפר, ג'יזל בונדשן, אדריאנה לימה, היידי קלום, מירנדה קר, סטפני סימור, קנדל ג'נר וג'יג'י ובלה חדיד.

 

יחד עם זאת, כאמור, עם השנים היוקרה וההצלחה של התצוגה - וגם של המותג עצמו – התדרדרו. בשנה שעברה הרייטינג של המשדר רשם שיא שלילי, ולאחרונה החברה דיווחה על ירידה נוספת במכירות – דפוס חוזר מאז סוף 2016.

הגיע הזמן למצוא מסלול יוקרתי אחר לצעוד עליו. הדוגמניות של תצוגת "ויקטוריה'ס סיקרט"  (צילום: Getty images)
הגיע הזמן למצוא מסלול יוקרתי אחר לצעוד עליו. הדוגמניות של תצוגת "ויקטוריה'ס סיקרט" צילום: Getty images

 

"אנחנו יודעים שחשוב לפתח את האופן שבו המותג משווק", אמר סטוארט ברגדורפר, ראש המחלקה הכלכלית של החברה. "התצוגה היתה חלק חשוב מאוד בבניית המותג שלנו ובהצלחה שלו. כעת אנחנו חושבים על דרכים אחרות לקידום המותג והשיווק שלו ללקוחות", סיפר.

 

ב-2018 החברה קיבלה ביקורת רבה לאחר שמנהל השיווק של החברה דאז, אד רזק, הצהיר בראיון שהחברה לא תעסיק דוגמניות מלאות או טרנסקסואליות, מכיוון שהתצוגות אמורות להוות סוג של פנטזיה עבור הצופים בהן. מאוחר יותר הוא התנצל על ההערה הזו, ומוקדם יותר השנה אף עזב את החברה.

 

ואם זה לא מספיק, החברה נאלצה לאחרונה להתמודד עם עובדה מביכה נוספת – קשריו של לזלי ווקסנר, מקים החברה, עם ג'פרי אפשטיין, איש העסקים שהורשע בעבירות מין והתאבד מוקדם יותר השנה בתא הכלא שלו. אפשטיין היה מנהל הכספים של ווקסנר, שמצידו טען כי ניתק עם אפשטיין את הקשרים כבר ב-2007, עוד לפני שהורשע במעשיו.

 

כעת נותר לראות האם ביטול התצוגה הוא סופי, או שבעוד מספר שנים נראה אותה בקאמבק, עם שידרוגים ושיפורים שינסו להחזיר אותה לאופנה.

בין האחרונות שזכו להתהלך על המסלול. קנדל ג'נר (צילום: Getty images)
בין האחרונות שזכו להתהלך על המסלול. קנדל ג'נרצילום: Getty images

אפשר להתלבש וללכת הביתה.  אלסנדרה אמברוסיו  (צילום: Getty images)
אפשר להתלבש וללכת הביתה. אלסנדרה אמברוסיו צילום: Getty images

לא הצליחה לעזור לרייטינג. ג'יג'י חדיד (צילום: Getty images)
לא הצליחה לעזור לרייטינג. ג'יג'י חדידצילום: Getty images

תודה מחזור 2016, אבל לא ממש עשיתן עבודה טובה (צילום: Getty images)
תודה מחזור 2016, אבל לא ממש עשיתן עבודה טובהצילום: Getty images

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018