ריחו"ל

האיחוד: ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו חוגגים

כמעט שנתיים לאחר הפרידה, כוכבת הסדרה "חברים" ובעלה לשעבר, השחקן הלוהט ג'סטין ת'רו, חגגו את חג ההודיה יחד עם חבריהם הטובים. גם אתם מריחים ניחוחות של קאמבק באוויר?

  

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לפני כמעט שנתיים, בפברואר 2018, ג'ניפר אניסטון ובעלה (לשעבר) ג'סטין ת'רו שברו את ליבנו והודיעו כי הם נפרדים. השניים פרסמו הודעה מכובסת למדי, הבטיחו שישארו חברים טובים,וכתבו: "מתוך רצון לצמצם שמועות, החלטנו להודיע באופן רשמי כי נפרדנו. ההחלטה הייתה הדדית והתקבלה באהבה בסוף שנת 2017. אנחנו עדיין החברים הכי טובים והחלטנו להיפרד וללכת בדרכים שונות, אבל אנחנו מתכוונים להמשיך ולשמר את החברות שלנו".

 

fast-forward שנתיים קדימה ותראו מזה, כנראה שדברי הפרידה לא היו מכובסים והשניים באמת התכוונו לזה. אמש (ה') חגגו אניסטון ות'רו את חג ההודיה יחד עם חבריהם הטובים. ת'רו העלה רצף סטוריז לחשבון האינסטגרם שלו ולנו לא נותר לעשות דבר מלבד לעצום עיניים ולפנטז על קאמבק.

 

צרחנו בלב. ארוחת החג של ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו (צילום: אינסטגרם)
צרחנו בלב. ארוחת החג של ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רוצילום: אינסטגרם

 

מי שהייתה אחראית על האירוח, הבישול וההפקה הייה אניסטון, שהזמינה את ת'רו וחבריהם הטובים, בהם קורטני קוקס וג'ימי קימל לארוחת חג חגיגית שזכתה לכינוי Friendsgiving, שזה במקום Thanksgiving. משחק מילים משעשע. 

 

נראה מעולה, יש מתכון בביו? (צילום: אינסטגרם)
נראה מעולה, יש מתכון בביו?צילום: אינסטגרם

 

ועכשיו לפינתנו האהובה, מסע בזמן: אניסטון ות'רו החלו לצאת בשנת 2011, התארסו שנה לאחר מכן ונישאו בשנת 2015 בחתונה מצומצמת במיוחד אליה הוזמנו רק 74 חברים ובני משפחה. בפברואר 2018, ואחרי שבע שנות זוגיות (מתוכם שנתיים כזוג נשוי), אניסטון ות'רו החליטו להפריד כוחות.

 

בערוץ E! דווח כי השניים בילו זמן רב בנפרד כיוון שאניסטון העדיפה לחיות בלוס אנג'לס, ואילו ת'רו הוא טיפוס ניו יורקי. "ג'ניפר וג'סטין התאהבו חזק ומהר, אבל הם אף פעם לא באמת התאימו זה לזה. הוא היפסטר מניו יורק, גבר מחוספס עם נפש חופשייה, סוג של נווד. ג'ניפר אוהבת את הפרטיות שלה ומעדיפה חיים מבודדים יותר", סיפר מקורב לבני הזוג. כמובן שלא עבר זמן רב עד שהחלו לצוץ שמועות כי הסיבה האמיתית לפרידה היא בגידה מצידו של ת'רו. פרסומים מעבר לים טענו כי חודש לפני הפרידה, בזמן שהשניים יצאו לחופשה משותפת על מנת להציל את נישואיהם, ת'רו העדיף להתכתב עם החברה החדשה שלו ולא לבלות עם אשתו. אז האם יש סיכוי לקאמבק מרגש? נמשיך לעקוב!

 

הייתם זוג יפה, סך הכל (gettyimages)
הייתם זוג יפה, סך הכלgettyimages
 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018