ריחו"ל

יוצאת לקרב: בריטני ספירס דורשת משמורת משותפת על ילדיה

לאחר התקופה הקשה שעברה, ובעקבות קביעת בית המשפט שהחזקה שלה על ילדיה תצומצם משמעותית, בריטני ספירס נחושה להשיב מלחמה ולקבל אותם בחזרה. סטרונגר בהחלט!

רוצה אותם בחזרה. בריטני ספירס ובניה, פרסטון וג'יידן (צילום: אינסטגרם)
רוצה אותם בחזרה. בריטני ספירס ובניה, פרסטון וג'יידןצילום: אינסטגרם

 

בריטני ספירס יוצאת לקרב על ילדיה. הזמרת בת ה-38 מתכננת להגיע לבית המשפט בשנה הבאה, ולהחזיר לעצמה את החזקה על שני בניה.

 

הכוכבת עברה תקופה לא פשוטה לאחרונה, אישפזה את עצמה במכון לבריאות הנפש וביקשה לבטל את המשמורת שיש לאביה, ג'יימי ספירס, עליה. במהלך כל זה, צומצמה משמעותית החזקה המשותפת שהיתה לה על ילדיה, שון פרסטון (14) וג'יידן (13), עם אביהם, קווין פדרליין, מ-50 אחוז ל-30 אחוז בלבד.

 

"המטרה של בריטני בשנה הקרובה היא ללכת לבית המשפט ולבקש מהשופט להגדיל את אחוז המשמורת שיש לה על הילדים, כך שיהיה שווה לזה של פדרליין", סיפר מקורב לזמרת והוסיף: "את ערב חג המולד הקרוב היא תחגוג איתם, ובמהלך החג הם יחזרו לאביהם".

מה היא חשבה לעצמה? ספירס וקווין פדרליין (gettyimages)
מה היא חשבה לעצמה? ספירס וקווין פדרלייןgettyimages

 

כללי החזקה המשותפת שונו לאחר שנודע שלאביה של ספירס היתה תקרית אלימה (לכאורה) עם פרסטון באוגוסט האחרון, בזמן שהנכדים שהו עם אימם בביתו. לפי הדיווחים, במהלך הביקור פרץ ויכוח בין שון וג'יימי. שון ניסה לברוח מסבו לאחד החדרים ונעל את הדלת, אך ג'יימי שבר אותה, תפס את נכדו וניער אותו בחוזקה. בתגובה לאירוע, פדרליין פנה לבית המשפט וביקש לערוך שימוע חירום על מנת להוציא לג'יימי צו הרחקה מהילדים. יחד עם זאת, המשטרה קבעה אז כי לא נמצאו עדויות לכך שספירס אכן פגע בהם. 

 

כאמור, למרות הקביעה, בית המשפט צימצם את חזקתה של בריטני על הילדים ובעקבות המקרה שקרה בביתו, יחסיה עם אביה התערערו מאוד. העובדה שתנאי המשמורת על הילדים שונו לרעתה, בהחלט לא תרמה לפיוס בין המעורבים.

 

"הקשר בין בריטני ואביה התפרק לחלוטין" סיפר מקורב לשניים. "בריטני עדיין כועסת על ג'יימי מאוד, כי מעשיו גרמו לכך שנלקח ממנה זמן עם הילדים".

 

קשר מעורער. ספירס ואביה, ג'יימי (צילום: אינסטגרם)
קשר מעורער. ספירס ואביה, ג'יימיצילום: אינסטגרם

 

לפי הדיווחים, גם הקשר של בריטני ופדרליין הוא מינימלי. בני הזוג לשעבר, שהתגרשו ב-2007 לאחר שלוש שנות נישואים, כמעט ולא נמצאים כיום בקשר. הם משוחחים בנימוס רק לגבי דברים שקשורים לילדיהם, אך לא מדברים או נפגשים מעבר לכך.

 

לבריטני כבר יש מועד אחד לפחות שבו היא תגיע לבית המשפט – ב-22 בינואר יערך שימוע בו ידונו בתנאי המשמורת שיש לאביה עליה – משמורת שהחלה ב-2008, לאחר שהזמרת עברה התמוטטות נפשית. מאז אביה היה אחראי על רוב התחומים בחייה, אך לאחר המקרה עם פרסטון, הוא עזב זמנית את התפקיד והעביר את האחריות למנהלת של בתו, ג'ודי מונטגומרי.

 

מגיעה להם קצת שלווה (צילום: אינסטגרם)
מגיעה להם קצת שלווהצילום: אינסטגרם

נקווה שתיפול על שופט שנכלל בין מעריציה (צילום: אינסטגרם)
נקווה שתיפול על שופט שנכלל בין מעריציהצילום: אינסטגרם

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018