ריחו"ל

קופי פייסט: אליזבת הארלי ובנה דומים בקטע מלחיץ

דמיון בין בני משפחה הוא דבר רגיל, אבל לאחר שאליזבת הארלי פרסמה תמונה שלה ושל בנה בן ה-17, הגולשים מיהרו לציין שהם נראים כמו תאומים. עכשיו השאלה היא מי מהם צריך לקחת זאת כמחמאה

את קופי הבן שלך! אליזבת הארלי (צילום: Getty Images)
את קופי הבן שלך! אליזבת הארליצילום: Getty Images

 

היינו צריכים להסתכל פעמיים – השחקנית והדוגמנית אליזבת הארלי פרסמה תמונה שלה עם בנה דמיאן, ורמת הדימיון ביניהם מפתיעה ומעט מלחיצה.

 

הכוכבת בת ה-54 פרסמה אמש (ד') סלפי שעשתה עם דמיאן בן ה-17, וכתבה שהשניים יצאו לצעדת חג מולד קצרה. אי אפשר להתחמק מהעובדה שהשניים מאוד דומים, ואולי אף אפשר להגיד שמעט דומים מדי, אפילו בהשוואה לאמא ובן.


מי זה מי? אליזבת ודמיאן הארלי (צילום: אינסטגרם)
מי זה מי? אליזבת ודמיאן הארליצילום: אינסטגרם

 

עוקביהם של השניים מיהרו כמובן לציין את הדימיון הגדול, כתבו שהם נראים "זהים", ו"כמו תאומים". כעת רק נשאלת השאלה מי מהם צריך לקחת זאת כמחמאה, אם בכלל. לפי תמונות קודמות שפרסמו השניים, המידע על הדימיון הרב לא חדש לאף אחד מהם - לא מזמן דמיאן פרסם תמונה של עצמו, זהה מאוד לאחת מוכרת של אימו, שבה היתה לבושה בשמלה של ורסאצ'ה.

משפחת הארלי חושפת גב (צילום: אינסטגרם)
משפחת הארלי חושפת גבצילום: אינסטגרם

 

כמו שאפשר להבין, מלבד הדימיון הגדול, לשניים יש קשר חזק והם חברים מאוד טובים. אליזבת אמרה לאחרונה בראיון: "אני חושבת שבורכתי בילד שהאישיות שלו תואמת לשלי". היא גם סיפרה: "בגלל שאני אם יחידה והוא בני היחיד, יוצא שאנחנו מבלים הרבה לבד, ומאוד נח לנו יחד".

 

מלבד מראה כמעט זהה ואישיות תואמת, דמיאן גם עושה צעדים בעקבות הקריירה של אמו – בדוגמנות, ומטפח לשם כך את המראה האנדרוגני שלו. דמיאן הוא בנה של הארלי הבריטית מאיש עסקים אמריקאי בשם סטיב בינג. לאחר שהארלי הודיעה לו שנכנסה ממנו להיריון, בינג סירב להאמין שהוא האב וטען שמערכת היחסים ביניהם היתה קצרצרה ושהשניים יצאו גם עם אחרים בזמן הזה. לרוע מזלו, בדיקת האבהות שעשה הוכיחה שהוא אכן האב (מפתיע, אך מסתבר שלא דרוש קשר אקסקלוסיבי או יותר מכמה דקות יחד כדי להכניס מישהי להיריון).

 

הגנים בהחלט משובחים (צילום: אינסטגרם)
הגנים בהחלט משובחיםצילום: אינסטגרם

 

הסנדק של דמיאן אגב, הוא לא אחר מאשר האקס המיתולוגי של אמו, השחקן יו גרנט, שכזכור לחובבי רכילות שנות ה-90, בזמן שהשניים עוד היו זוג, בשנת 1995, גרנט נתפס על ידי שוטרים מבלה עם יצאנית ברכב, מה שכמובן גרם למבוכה רבה עבור כל המעורבים. למרות זאת, הארלי וגרנט המשיכו לצאת עוד מספר שנים לאחר מכן, ונפרדו רק ב-2000 לאחר 13 שנות זוגיות.

 

כאמור, הפרידה היתה ברוח טובה, שכן שנה לאחר מכן, הארלי ביקשה ממנו להיות הסנדק של דמיאן, ולא נותר לנו אלא לתהות מה בנה מרגיש לגבי העובדה שהסנדק שלו הוא החבר לשעבר של אימו, שבגד בה פעם עם נערת ליווי. לא בדיוק הרול מודל שמצופה מסנדק להיות, אבל היי, אף אחד לא מושלם, בטח לא בהוליווד.

 

הוא בגד, היא סלחה וכנראה גם שכחה. אליזבת הארלי ויו גרנט, בן זוגה לשעבר והסנדק של בנה (צילום: Getty Images)
הוא בגד, היא סלחה וכנראה גם שכחה. אליזבת הארלי ויו גרנט, בן זוגה לשעבר והסנדק של בנהצילום: Getty Images

יש תמונות שלא צריך לשחזר... (צילום: אינסטגרם)
יש תמונות שלא צריך לשחזר...צילום: אינסטגרם

 


כמו למשל את זו של אמא שלך בין הסדינים! (צילום: אינסטגרם)
כמו למשל את זו של אמא שלך בין הסדינים!צילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018