ריחו"ל

ביום השנה למותו: אחותו של ג'ורג' מייקל הלכה לעולמה

בדיוק שלוש שנים לאחר מותו של הזמר ג'ורג' מייקל, אחותו נמצאה ללא רוח חיים בביתה. סיבת המוות אינה ידועה. דובר המשפחה אישר את דבר מותה, וביקש לכבד את פרטיות המשפחה

אחותו הלכה לעולמה - ביום השנה למותו. ג'ורג' מייקל
אחותו הלכה לעולמה - ביום השנה למותו. ג'ורג' מייקל

 

בשנים האחרונות, חג המולד של משפחתו וחבריו של ג'ורג' מייקל לא היה שמח במיוחד, שכן הכוכב הלך לעולמו ביום החג עצמו ב-2016. בן 53 היה במותו. כעת, בצירוף מקרים מצמרר ועצוב, יש להם סיבה נוספת להתאבל: אחותו של הזמר, מלאני פנאיוטו, מתה גם היא ביום ד' האחרון – שלוש שנים בדיוק לאחר אחיה הגדול.

 

 

 

פנאיוטו בת ה-55 נמצאה ללא רוח חיים בביתה על ידי אחותה, אשר הזמינה את כוחות ההצלה. הם נאלצו לקבוע את מותה כשהגיעו למקום. דובר המשפחה אישר את דבר המוות: "אני יכול לאשר כי מלאני אכן הלכה לעולמה באופן מפתיע", אמר וביקש לכבד את פרטיותה של המשפחה. מהמשטרה נמסר כי אין להם חשדות בדבר עבירה בעניין המוות. לא נמסרו פרטים לגבי הסיבה למותה של פנאיוטו, אך הסברה היא כי הוא נגרם ממחלה כלשהיא.

 

אנדרו רידג'לי, החצי השני של הצמד "וואם", שבו התפרסם מייקל, הגיב גם הוא, כינה את מותה של פנאיוטו טראגי והציע את תנחומיו למשפחה.

 

בימיהם כצמד "וואם" המצליח. מייקל ואנדרו וידג'לי (gettyimages)
בימיהם כצמד "וואם" המצליח. מייקל ואנדרו וידג'ליgettyimages

 

האחים היו קרובים מאוד אחד לשנייה ואף עבדו יחד לאורך השנים – פנאיוטו היתה מעצבת השיער והמאפרת של אחיה לאורך הקריירה המוזיקלית שלו, והתלוותה אליו לנסיעות ברחבי העולם שערך במסגרת סיבובי ההופעות וקידומי אלבומיו.

 

48 שעות בלבד לפני מותה, פנאיוטו, אחותה ואביה התראיינו לקראת יום השנה למותו של מייקל וביקשו ממעריציו לשכוח מהדברים הרעים שבחייהם ולברך על הטובים. הראיון נערך לרגל יציאתו של הסרט "חיים שלי", המבוסס על שיריו של מייקל לאורך השנים: "אני והמשפחה שלי מקווים שתאהבו אותו. השירים של ג'ורג' שזורים בו בצורה יפהפייה. הוא אהב את חג המולד, ואהב את הרעיון של הסרט".


סרט המבוסס על שיריו יצא לאחרונה לאקרנים
סרט המבוסס על שיריו יצא לאחרונה לאקרנים

 

פנאיוטו לא נהגה לדבר על אחיה עם התקשורת, אך בעבר סיפרה בראיון ששניהם היו דומים, עם חוש הומור זהה וכנות מיוחדת שחלקו זה עם זו. בראיון נוסף סיפרה פעם כמה מייקל היה נדיב וצנוע, אך עם זאת – נהג לפנק את בני משפחתו בטיולי פאר ברחבי העולם.

 

מייקל כאמור, הלך לעולמו לפני כשלוש שנים בדיוק. הוא נמצא בביתו על ידי מי שהיה בן זוגו, פאדי פוואז. מאוחר יותר נודע כי הוא מת בנסיבות טבעיות.

היה קרוב לאחותו (צילום: רויטרס)
היה קרוב לאחותוצילום: רויטרס

ג'ורג' מייקל בהופעה (צילום: AFP)
ג'ורג' מייקל בהופעהצילום: AFP

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018