רכילות+

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר הביאו לעולם בת בכורה

מזל טוב לשחקנית מאיה ורטהיימר ולחבר הכנסת אסף זמיר שהפכו בשעה טובה להורים לבת בכורה אחרי מה שנראה כמו ההיריון הארוך בתולדות הביצה. מקווים שהשם הנבחר לא יהיה איזמל

סוף סוף הורים. מאיה ורטהיימר ואסף זמיר (צילום: אמיר אמירי)
סוף סוף הורים. מאיה ורטהיימר ואסף זמירצילום: אמיר אמירי

 

בקיץ האחרון השחקנית מאיה ורטהיימר ובעלה חבר הכנסת אסף זמיר הכריזו בחשבונות האינסטגרם שלהם כי הם מצפים לתינוק, ועכשיו אנחנו מאושרים לספר שזה סוף סוף קרה: אחרי תשעה חודשי הריון מצולמים (וארוכים!) מכל זווית וכיוון, היום (א'), ילדה ורטהיימר את בתה הראשונה בבית החולים איכילוב. מזל טוב להורים הטריים!

 

ורטהיימר וזמיר, ששיתפו את מאות אלפי העוקבים שלהם בכל התהליך: החל מהקשיים שחוו בניסיונם להיכנס להיריון , דרך הבשורה המרגשת, החשקים, הבחילות ואפילו השם הזמני שנבחר (איזמל, למי שפספס את הנאום של זמיר על במת הכנסת), הגשימו את חלומם ושינו סטטוס להורים.

 

מאיה ורטהיימר חושפת את הנתונים בקמפיין לבגדי היריון (צילום: דודי חסון)
מאיה ורטהיימר חושפת את הנתונים בקמפיין לבגדי היריוןצילום: דודי חסון

השניים נישאו לפני כשנתיים וחצי בחתונה מתוקשרת באילת, ומאז הם אחד הזוגות המוכרים בתעשייה, כשהוא נע ממערכת בחירות אחת לשנייה (עומד בפני הרביעית ובתקווה האחרונה לשנה זו) והיא מתחזקת קריירה מצליחה כשחקנית.

 

היום כאמור, השניים סיפרו קבל עם ורשתות חברתיות על ההיריון המיוחל, ולאחר שבתשעת החודשים האחרונים הציפה ורטהיימר את חשבון האינסטגרם שלה בשלל תמונות וסטוריז שגרמו לנו להרגיש חלק מההריון, אנחנו לא יכולים לחכות לרצף התמונות הבא, מלידה ועד הגיוס.

 

הריונית (צילום: ענת מוסברג)
הריוניתצילום: ענת מוסברג

מזל טוב! (צילום: ענת מוסברג)
מזל טוב!צילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018