"קייט סובלת מהתקפי חרדה": הדוכסית מקיימברידג' מתגעגעת להארי

פחות מחודש עבר מאז ה"מגזיט", ומסתבר שמי שבאמת מתקשה להתמודד עם המעבר של הארי ומייגן לקנדה זו קייט מידלטון, שמתגעגעת לנסיך הארי וחוששת כי לעולם לא יהיו קרובים שוב

בסטיז לשעבר. הנסיך הארי וקייט מידלטון (צילום: Gettyimages)
בסטיז לשעבר. הנסיך הארי וקייט מידלטוןצילום: Gettyimages

 

את שנת 2020 פתחנו עם בשורה מטלטלת, הנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו כי בכוונתם לקחת צעד אחורה מהמלוכה ולוותר על מעמדם כבכירים. מאז הספיקו הדוכסים מסאסקס לקבל את ברכתה של המלכה, לעלות לנסיך צ'ארלס על העצבים, לחזור לקנדה ולהתמקם באחוזה מפוארת במיוחד באי ונקובר.

 

בזמן שהארי ומייגן מתרגלים לחייהם החדשים, גיסתו של הנסיך הג'ינג'י, קייט מידלטון, מוטרדת ממערכת היחסים של השניים ומהריחוק שנוצר ביניהם. "הדוכסית מקיימברידג' מתגעגעת מאוד להארי ומודאגת מכך שהם לעולם לא יהיו קרובים שוב", סיפר מקורב לדוכסית למגזין Us Weekly, והוסיף: "היא מקווה שהיא תוכל לדבר עם הארי בקרוב".

 

המקור הוסיף וחשף כי למרות שהמלכה אליזבת נתנה את אישורה לחייהם החדשים של הארי ומייגן, החלטתם של הדוכסים מסאסקס לפרוש מהמלוכה השפיעה רבות על מידלטון. "קייט בהיסטריה וסובלת מהתקפי חרדה. בקושי יש לה זמן לנוח וכשמגיע הרגע שהיא כן מנסה לישון - הראש שלה מוטרד ועסוק בדברים אחרים".

 

עוד הוסיף הפטפטן מהארמון כי במסגרת ימי העבודה המטורפים של הדוכסית, שלעיתים מסתכמים ב-18 שעות ביום, מידלטון בקושי מספיקה לאכול. "כבר העבירו ביקורת על כך שקייט רזה מדי ועכשיו היא מוטרדת ממך שהיא לא תצליח לחלק את הזמן בין העבודה לחיי המשפחה".

 

צילום: Gettyimages

צילום: Gettyimages

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לטובת אלה שפחות בקיאים נציין כי עד לבואה של מרקל, הארי וקייט היו מאוד קרובים. מידלטון החלה לצאת עם אחיו הגדול של הארי, הנסיך וויליאם, בשנת 2003, כשהארי היה בן 19 בלבד. מקורות מהארמון חזרו ואמרו כי הדוכסית מקיימברידג' נכנסה לנעליה הגדולות (מאוד) של אמם המנוחה של הנסיכים, דיאנה, והוסיפו כי קייט שימשה להארי כמקור חם, אימהי ודואג, תחליף לאחות שמעולם לא הייתה לו.

 

היחסים בין וויליאם להארי מאז ומתמיד (זאת אומרת, שוב, עד מייגן מרקל) היו קרובים במיוחד, ולפני שהקשר בין וויליאם למידלטון הפך לרציני היה חשש כי ברגע שהדוכסית תיכנס לתמונה מערכת היחסים בין האחים תיהרס - אך זה לא קרה. הנסיך הארי נהג להצטרף למידלטון ואחיו הגדול בכל האירועים המתוקשרים ומקורות מהארמון סיפרו כי השלושה מאוד אהבו לבלות יחד. "וויליאם וקייט מאוד נהנו לבלות עם הנסיך הצעיר והיו מרוצים מכך שהוא הצטרף אליהם בכל האירועים המלכותיים".

 

"לא היה מי שימלא את החור העצום שהשאירה הנסיכה דיאנה והארי נאלץ לגדול מבלי שתהיה לו דמות אימהית ורגשית להישען עליה", הסיבה בעבר הכתבת אנג'לה לוין, והוסיפה: "כשקייט נכנסה לתמונה היא בהחלט הצליחה למלא חלק מהריקנות. באירוסים של הדוכסים מקיימברידג' הנסיך הארי אפילו אמר כי 'קייט היא האחות הגדולה שמעולם לא הייתה לי' ואף סיפר כי הוא נוהג לקפוץ לבקר אותם לעיתים קרובות בארמון קנזינגטון וקייט תמיד מבשלת לו את העוף הצלוי שהוא אוהב".

 

"חייבים להציל את החברות שלנו" (צילום: Gettyimages)
"חייבים להציל את החברות שלנו"צילום: Gettyimages

 

בשנת 2018 דיבר הנסיך הארי על הקשר המיוחד עם גיסתו ואף רמז כי ביקש את אישורה וברכתה לפני שהציע נישואים למרקל. הארי רצה שקייט תפגוש את הכוכבת ההוליוודית במטרה שיכירו לפני שהנסיך המאוהב יחליט למסד את הקשר. "כשהארי הבין שהיחסים עם מייגן הופכים לרציניים הוא רצה שקייט תפגוש אותה. וכשזה קרה, הפגישה הייתה הצלחה גדולה", סיפר המקור, והוסיף פרט מעניין: "מייגן אפילו קנתה לקייט יומן אישי ליום הולדתה ה-35".

 

לאחר האירוסים של הארי ומייגן, וויליאם התלוצץ ואף עקץ את הארי שנהג להגיע לארוחות ללא הזמנה, ואמר: "אני מקווה שהאירוסים יגרמו להארי לשמור מרחק מהמקרר שלי ושזה ימנע ממנו לזלול לי את כל האוכל, כפי שעשה בשנים האחרונות".

 

"אין לך סיכוי מולי במלחמת עיניים" (צילום: Gettyimages)
"אין לך סיכוי מולי במלחמת עיניים"צילום: Gettyimages

 

למרות שהדוכסים מקיימברידג' וסאסקס טענו אחרת, דיווחים מהארמון סיפרו כי הריחוק בין הארי לקייט החל לפני כשנה, כשהנסיך הרגיש שמידלטון לא תומכת באשתו. "מייגן היא הסיבה למערכת היחסים שנהרסה בין הארי לקייט. הצרות החלו כשהארי הרגיש שקייט לא תומכת במייגן. הארי ציפה שזה ישתנה אך זה לא קרה מעולם", כך סיפר מקור מהארמון ל-Express, והוסיף כי הארי נפגש מספר פעמים עם וויליאם וקייט כדי לשתף בתחושותיו - ללא הצלחה. על פי הדיווחים, מייגן גם היא נכחה בפגישה אך שמרה על שתיקה.

 

כמו כן, מקור מטעמם של הדוכסים מסאסקס אמר כי "וויליאם וקייט אמרו להארי, מאז ומתמיד, כי הם תומכים בקשר שלהם ואף 'מעריצים' את מייגן". למרות שזה לא נראה אופטימי, תרשו לנו לפנטז על סוף טוב.

 

מנסים להעמיד פנים. קייט, וויליאם, הארי ומייגן (צילום: Gettyimages)
מנסים להעמיד פנים. קייט, וויליאם, הארי ומייגןצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018