הנסיך וויליאם: "גוננתי על הארי כל חיי, איני יכול לעשות זאת יותר"

חבר טוב של וויליאם התראיין ל"סאנדיי טיימס" וסיפר על תחושותיו הקשות של הנסיך, לראשונה מאז הסערה שחוללו הנסיך הארי ומייגן מרקל

"אין יותר חיבוקים, אדוני". הנסיכים וויליאם והארי (צילום: Gettyimages)
"אין יותר חיבוקים, אדוני". הנסיכים וויליאם והאריצילום: Gettyimages

 

גלי ההלם בבריטניה עוד לא שככו בעקבות הצהרתם הדרמטית של הנסיך הארי ומייגן מרקל ביום רביעי האחרון, כי הם מתכוונים לקחת צעד אחורה מהמלוכה ולוותר על מעמדם כבכירים. דיווחים מעבר לים גורסים כי המלכה אליזבת זועמת, הנסיך צ'ארלס "נפוח מכעס", ואילו הנסיך וויליאם בעיקר מאוכזב.

חבר טוב של הדוכס מקיימברידג' סיפר על תחושותיו הקשות של וויליאם, שהיה שם בשביל אחיו לאורך כל חייהם. "הוא אמר 'גוננתי על הארי כל חיינו ואני לא יכול לעשות זאת יותר, אנחנו ישויות נפרדות'", אמר החבר ל"סאנדיי טיימס" והוסיף כי הוא מקווה ש'יגיע היום בו הדוכס והדוכסית מסאסקס יישרו קו עם כולם".

"אחי, מה חשבת לעצמך?" (צילום: Gettyimages)
"אחי, מה חשבת לעצמך?"צילום: Gettyimages

 

בדבריו, כפי שהועברו על ידי החבר, התכוון הנסיך וויליאם לכל אותן פעמים בהן חיפה על אחיו הצעיר, על כל ההתנהגויות הלא הולמות שלו לאורך השנים, החל מתחפושת הנאצי שעטה על עצמו, דרך השימוש התכוף באלכוהול וסמים ועד תקרית העירום בוגאס. זאת, כמובן, בלי שנזכיר את הניסיון שלו ושל אשתו, קייט מידלטון, לגשר בין הזוג הפוחז למשפחת המלוכה.

 

על פי הדיווחים, המלכה אליזבת הזמינה את הנסיכים צ'ארלס, וויליאם והארי לשיחת חירום נוספת שצפויה להתקיים מחר (ב'), ומרקל צפויה להצטרף אליהם בשיחת ועידה מקנדה.

מקור אלמוני מהארמון חשף כי משפחת המלוכה נמנעת מהחמרת המצב בסיטואציה המתוחה ממילא, וכולם נוהגים בזהירות ורגישות. "אין שום כוונה כזו שהדוכסים מסאסקס יענשו או יופשטו מהתארים המלכותיים, כולם עובדים יחד על מנת למצוא פתרון בהקדם האפשרי".


פעם, כשכולם עוד העמידו פנים (צילום: Gettyimages)
פעם, כשכולם עוד העמידו פניםצילום: Gettyimages

 

לטובת מי שפספס את אירועי סוף השבוע נזכיר כי ביום חמישי המלכה כינסה את בנה ונכדה לשיחת חירום ואילו הארי הצטרף בשיחת ועידה - כל זה בזמן שדיווחים מעבר לים סיפרו כי מרקל כבר הספיקה לחזור לקנדה, שם השאירה את בנה ארצ'י.

 

בדרך לשיחת חירום. המלכה אליזבת (צילום: רקס)
בדרך לשיחת חירום. המלכה אליזבתצילום: רקס

 

בנוסף, אחותה הגדולה של הדוכסית מסאסקס, סמנתה גרנט, לא פספסה את ההזדמנות לטנף על אחותה הדוכסית. גרנט התראיינה ל-Inside Edition וכהרגלה, ניצלה את המעמד כדי להשתלח באחותה. "זו סטירה לפנים. אני חושבת שמה שהכי מזעזע זה חוסר ההתחשבות של מייגן באנשים המעורבים בפרשה, במשפחת המלוכה. מייגן הבטיחה למלא את חובות המלוכה ולשמש כדוגמה".

 

כמו כן, עוד לא הספקנו לעכל את ההכרזה של הארי ומייגן ולדוכסית יש כבר ג'וב חדש. באתר "דיילי מייל" פורסם כי מרקל חתמה על חוזה עם "דיסני" וכי הדוכסית הקליטה קריינות עבור החברה. על פי הדיווחים, הקליטה מרקל את הקריינות עוד לפני שהשניים יצאו לחופשה בקנדה. כמו כן - את הכסף עבור הקריינות דרשה מרקל להעביר ל"פילים ללא גבולות", ארגון המוקדש לשימור והגנתם של חיות הבר. החוזה החדש של מרקל קצת מסגיר את רצונם של הדוכסים, להיות יותר "סלבריטאים" וטיפה פחות "מלכותיים". אם תשאלו אותנו, זה בהחלט הולך להיות שבוע מעניין. נמשיך לעדכן!

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"איזו דרמה מתחשק לך שנעשה השבוע". הדוכסים מסאסקס (צילום: gettyimages)
"איזו דרמה מתחשק לך שנעשה השבוע". הדוכסים מסאסקסצילום: gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018