לא ציפינו: קייט נחלצת לעזרתה של מייגן

דיווחים מעבר לים מספרים כי הדוכסית מקיימברידג' עושה כל שביכולתה על מנת לסייע לנסיך הארי ומייגן מרקל במשבר שהם חווים. "קייט עושה הכל כדי לעזור למייגן", אמר הכתב המלכותי לשעבר, פיל דמפייר

יש סיכוי לשלום מלכותי? מייגן מרקל וקייט מידלטון (צילום: AP)
יש סיכוי לשלום מלכותי? מייגן מרקל וקייט מידלטוןצילום: AP

 

כמעט שבועיים עברו מאז פורסם הסרט התיעודי של הדוכסים מסאסקס, שדיברו בכנות על הקשיים שהם חווים כהורים טריים וכמו כן על ההתמודדות מול התקשורת. ובזמן שהנסיך הארי ומייגן מרקל כנראה קיוו שהסרט ידבר לליבם של אזרחי בריטניה וימזער קצת את התדמית השלילית שנוצרה להם, הסרט עשה ההפך. אחותה הגדולה של הדוכסית קראה לה "צבועה", העיתונאי פירס מורגן כינה את מייגן "שחקנית בכיינית" ואילו המלכה אליזבת הסירה את התמונה של הדוכסים משולחן התמונות בבקינגהאם. ומי בכל זאת נחלצה לעזרתה של הדוכסית? לא אחרת מאשר האויבת המושבעת, קייט מידלטון.

 

בריאיון בלעדי ל"דיילי מייל" סיפר הכתב המלכותי לשעבר, האדון פיל דמפייר, על הניסיונות של מידלטון לסייע לדוכסים. "קייט עושה כמיטב יכולתה על מנת להושיט יד ולסייע לנסיך הארי ומייגן בעקבות הסרט התיעודי שפורסם", אמר דמפייר, והוסיף: "היא משקיעה את מירב המאמצים כדי לאחד את כולם ולעזור למייגן".

 

 
דמפייר סיפר על החשש לאכזב את המלכה אליזבת ועל הניסיונות החוזרים של מידלטון להימנע מכך. "קייט מנסה לתקן את המצב באופן פרטי. נודע לי שהיא צלצלה למייגן ושוחחה איתה. היא מרחמת על מייגן ויודעת שהיא מתקשה ואף נאבקת".
 
בסרט התיעודי דיברה מרקל על הקשיים שהיא חווה, ואמרה: "ניסיתי להסביר ל-H, ככה אני קוראת להארי, שזה לא מספיק לשרוד, צריך לשגשג, להיות מאושרים. ניסיתי לאמץ את הרגישות הבריטית, באמת שניסיתי, נשכתי שפתיים, אבל זה עשה לנו רע מבפנים".
 
צוחקת בחוץ רבות מבפנים (צילום: Gettyimages)
צוחקת בחוץ רבות מבפניםצילום: Gettyimages
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018