"צבועה ושקרנית": אחותה של מייגן מגיבה לריאיון המרגש

סמנת'ה גרנט, אחותה הגדולה של הדוכסית מסאסקס, הגיבה לריאיון קורע הלב של אחותה וחזרה להשמיץ אותה בפני כל מי שרק מוכן לשמוע - בגלל שלטענתה לא טרחה להתעניין בשלומו של אביהן. והסחלה שוב יוצא

קרב אחיות. מייגן מרקל Vs סמנת'ה גרנט (צילום: Gettyimages, Mega)
קרב אחיות. מייגן מרקל Vs סמנת'ה גרנטצילום: Gettyimages, Mega

 

אחרי חודשים ארוכים של שקט מצידה של אחותה הגדולה של מייגן מרקל, הגברת סמנת'ה גרנט חזרה לסורה ושוב טינפה על אחותה הדוכסית. בריאיון ל-Inside Edition התייחסה גרנט לריאיון האחרון של מרקל, בו דיברה בגלוי על הקשיים שהיא עוברת והוסיפה כי איש לא טרח לשאול לשלומה. "לא האמנתי שתהיה למייגן החוצפה להעיר הערה שכזו בהתחשב בעובדה שהיא מעולם לא טרחה לבדוק לשלומו של אבינו", אמרה גרנט, והוסיפה: "חשבתי לעצמי ואמרתי 'וואו, האם את טרחת לשאול מה שלום אבא אחרי שני התקפי הלב שהוא עבר?'".

 

כמובן שגרנט לא הסתפקה בזה, ולא פספסה את ההזדמנות להביע את דעתה על הקשיים של מרקל וכמו כן על הטיסות הפרטיות של הדוכסית, שעוררו סערה. "מייגן יודעת בדיוק מה היא עושה והיא קיבלה בדיוק את מה שהיא רצתה. אני חושבת שזה פשוט מגוחך שמישהי שמסתובבת ברחבי העולם במטוסים פרטיים בשווי שני מיליון דולר, מרשה לעצמה להתלונן על משהו".

 

 

כשגרנט נשאלה מה דעתה על הביקורת שהיא מקבלת מאנשים הטוענים כי היא מתנהגת בצורה לא הוגנת כלפי אחותה, ענתה והסבירה כי "לומר את האמת זה לא דבר רע". אנחנו רק מזכירים לך, סמנתה, שלפני מספר חודשים התחננת שמייגן תסלח לך, כן?

 

לטובת אלה שבמקרה פספסו, נזכיר שמהרגע ששמה של מרקל נקשר עם שמו של הנסיך הארי, הגברת גרנט לא פספסה ולו הזדמנות אחת לטנף על אחותה הקטנה. זה התחיל עם ציוצים מרושעים, עבר לטינופים בתקשורת והמשיך עם ניסיון נואש למשוך תשומת לב וזיוף תמונות פפראצי של אביהן, תומס מרקל, ימים ספורים לפני החתונה.

 

עתידות: לעולם לא תזכי לנחת (צילום: Gettyimages)
עתידות: לעולם לא תזכי לנחתצילום: Gettyimages

 

אחרי שגרנט הבינה שזה לא עובד, היא החליטה לנסות משהו חדש. באוקטובר 2018 גרנט הגיעה לארמון בקינגהאם במטרה לפגוש את אחותה ולאחר שסולקה על ידי השומרים דאגה להעמיד פני סובלת לצלמי הפפראצי שהגיעו לאזור ואף עצרה לרכוש מזכרות בדמותם של הארי ומייגן מאחד הדוכנים ברחוב. לאחר שהבינה כי גם זה לא עזר, היא פרסמה כרטיס ברכה שכתבה למרקל ולא פספסה שום הזדמנות לעורר רגשות אשם. "מג, בבקשה תגרמי לאבא אושר בשנים האחרונות לחייו ותראי לו שאת אוהבת אותו".

 

כמה ימים לאחר מכן, ב-31 בדצמבר 2018, אתרים מעבר לים דיווחו כי הגברת גרנט נכנסה לרשימה השחורה של הארמון, רשימה המורכבת מאנשים שמסכנים את בני המלוכה, מבחינת מוניטין, כמובן. "יחידת המשטרה וההגנה המלכותית הוסיפה את שמה של גרנט לרשימת האנשים המסכנים את המוניטין של המשפחה", כך פורסם בעיתון The Times.

 

במאי 2019, לאחר לידתו של ארצ'י, גרנט פנתה שוב לתקשורת במטרה לשכנע את אחותה לתת לאביהן לפגוש את נכדו היקר, ואמרה: "אבא שלנו היה מאוד עצוב כשהוא ראה לראשונה את התמונות של התינוק של מייגן", סיפרה גרנט לאתר The Mirror, והוסיפה: "הוא הרגיש כאילו ננעץ לו סכין בלב". יש לנו תחושה שהסכסוך הזה עוד רחוק מלהסתיים.

 

הזוג המלכותי. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
הזוג המלכותי. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

 

אולי הגיע הזמן ללכת לטיפול משפחתי? (צילום: Getty Images)
אולי הגיע הזמן ללכת לטיפול משפחתי?צילום: Getty Images


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018