רכילות+

הפעם על אמת: כוכבות הילדים תורמות את השיער

אחרי שעוררו סערה כשהעמידו פנים שהסתפרו עבור תרומה לחולות סרטן, מיכל (הקטנה) ויצמן ומיקי מוכתר סוף סוף עמדו בהבטחתן, ומול 3,000 צופים גזרו את שיערן והסבירו את הצד שלהן בנושא

 

צילום אמיר מאירי

צילום אמיר מאירי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לפני פחות משבוע, כוכבות הילדים מיכל (הקטנה) ויצמן ומיקי מוכתר מצאו את עצמן בלב שערורייה תקשורתית שנסובה סביב עניין אחד - השיער שלהן. למי שהספיק לשכוח, נזכיר שמוכתר וויצמן התייצבו עם אורטל עמר מול המצלמות באירוע השנתי של "צמה של עוצמה" - המבצע השנתי של זיכרון מנחם לעידד תרומות שיער עבור נשים, צעירות וילדות חולות סרטן - וגרמו לכולם לחשוב שהן תורמות את שיערן למען המטרה הנעלה. אלא שלמחרת התגלה כי למרות התמונות והסרטונים של מיכל ומיקי בהן נראה הספר גוזר את שערן, והשתיים אף החזיקו צמות בידיהן, כאילו הרגע הסתפרו - הן לא באמת נתנו את שערן לתרומה, והיחידה שהשלימה את המעשה עד הסוף הייתה עמר.

 

עד מהרה הסיפור תפס תאוצה ברשתות החברתיות ובאתרי הבידור השונים, והשתיים נקלעו לאש תקשורתית, על ששיקרו בנוגע לתספורת ולפי דיווחים שונים אף קיבלו כסף על השתתפותן באירוע ובסוף הטעו את הציבור. בתגובה, הסבירו ויצמן ומוכתר כי הן הגיעו לאירוע ההשקה של הקמפיין במטרה לקדם את המודעות לנושא החשוב, ואת גזירת השיער הן תבצענה לאחר סיום ההופעות המשותפות ב"מותק גיבורי החלומות".

 

וכך הגענו להיום (ב'), כשהשתיים עמדו בהבטחתן ובסיום ההצגה האחרונה שהתקיימה בירושלים, מול 3,000 צופים, תרמו כוכבות הילדים את שיערן לעמותת "זיכרון מנחם", ואף ניצלו את המעמד כדי להסביר את הצד שלהן בנושא.

 

הפעם באמת. מיקי מוכתר ומיכל הקטנה (צילום: אמיר מאירי)
הפעם באמת. מיקי מוכתר ומיכל הקטנהצילום: אמיר מאירי

הזמן להסתפר (צילום: אמיר מאירי)
הזמן להסתפרצילום: אמיר מאירי

נפרדת מהצמה (צילום: אמיר מאירי)
נפרדת מהצמהצילום: אמיר מאירי

התספורת הכי מדוברת במדינה (צילום: אמיר מאירי)
התספורת הכי מדוברת במדינהצילום: אמיר מאירי

 

 צילם וקיבל חשק לעשות תוספות: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018