ריחו"ל

הפתעה: פמלה אנדרסון התחתנה (שוב)!

דיווחים מעבר לים מספרים כי השחקנית, ולנצח המצילה הלוהטת מהסדרה "משמר המפרץ", התחתנה בפעם החמישית - הפעם עם ג'ון פטרס, מפיק סרטים הוליוודי. שיהיה במזל!

ברכות! פמלה אנדרסון וג'ון פטרס (צילום: Gettyimages)
ברכות! פמלה אנדרסון וג'ון פטרסצילום: Gettyimages
 

 

אין כמו בשורות משמחות כדי לחמם את הלב ביום קר שכזה. פרסומים מעבר לים מדווחים כי השחקנית פמלה אנדרסון (52) נישאה בסתר למפיק הסרטים ההוליוודי, ג'ון פטרס (74). השניים החליפו נדרים אמש (ב'), בטקס אינטימי במאליבו, כך פורסם באתר Hollywood Reporter.

 

על פי הדיווחים, השניים, שכבר יצאו בעבר לפני כ-שלושים שנה, נפגשו שוב ממש לאחרונה, אז החליטו להחיות את הקשר מחדש. נזכיר כי הבשורה המשמחת על נישואיה של אנדרסון מגיעה חודשים ספורים לאחר שנפרדה מהכדורגלן עדיל רמי, אותו האשימה בהתעללות - פיזית ונפשית.

 

פעם, כשהם היו צעירים ויפים! אנדרסון ופטרס (צילום: Gettyimages)
פעם, כשהם היו צעירים ויפים! אנדרסון ופטרסצילום: Gettyimages

 

 

"השנתיים האחרונות בחיי היו שקר גדול. רימו אותי וגרמו לי להאמין שמדובר באהבה גדולה, אני שבורה. גיליתי שהוא חי חיים כפולים. הוא נהג להתבדח על גברים שהיו להם חברות שגרו במורד הרחוב מהנשים שלהם. הוא קרא לאותם גברים מפלצות. אבל זה גרוע יותר", כתבה אנדרסון בחודש יוני האחרון, והמשיכה: "הוא לא יוכל לשלוט בי יותר. הוא הזהיר אותי שכל הצהובונים בצרפת שייכים לו, אז מילותיי האחרונות הן כאן באינסטגרם. אני לא חושבת שאתאושש מזה בקלות. הוא לא בטח בי והיה חסר ביטחון. תמיד רצה שאהיה לצדו. הוא ניסה הכל, שלח פרחים, מכתבים. הוא הופיע במלון שלי והאבטחה סילקה אותו. יש לי שומר ראש כי אני פוחדת ממנו. הוא פגע בי ואיים עליי פעמים רבות".

 

ואי אפשר לסיים בלי פינתנו האהובה, מסע בחייה הרומנטיים של אנדרסון. בכל זאת - מדובר בחתונה החמישית של הגברת: בשנת 1995 נישאה אנדרסון לטומי לי, לאחר היכרות שנמשכה 96 שעות (!) בלבד. השניים נישאו על חוף הים ואנדרסון לבשה ביקיני במקום שמלת כלה. שנה לאחר מכן, ב-1996, נולד בנם הבכור ברנדון תומאס, ובשנת 1997 נולד בנם השני, דילן. אגב, נזכיר כי הזוגיות הזו גם הפיקה משהו נוסף - את קלטת הסקס המפורסמת של השניים, שהקפיץ את מעמדה של אנדרסון משחקנית ידועה לכוכבת על בינלאומית. לאחר התעללויות ממושכות מצידו של לי, השניים נפרדו והתגרשו סופית בשנת 1998.

 

ביולי 2006 התחתנה אנדרסון עם קיד רוק, ביאכטה על חופי צרפת, וארבעה חודשים לאחר מכן, בנובמבר של אותה השנה, אנדרסון הגישה בקשה לגירושים. חכו, זה ממשיך. באוקטובר 2007 נישאה הכוכבת לריק סלומון וארבעה חודשים לאחר מכן, בפברואר 2008, השניים התגרשו - אך בשנת 2014 נישאו שוב, נישואים שהחזיקו מעמד עד אפריל 2015. פמלה, מקווים שהפעם זה לנצח!

 

הכי קרוב לשמלת כלה. פמלה אנדרסון (צילום: Gettyimages)
הכי קרוב לשמלת כלה. פמלה אנדרסוןצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018