רכילות+

מאיה ורטהיימר חושפת את שם התינוקת הנבחר

השקט החשוד ששרר בימים האחרונים בגזרתה של האמא הטרייה הדאיג אותנו, אבל תסמכו על ורטהיימר שהיא חזרה לאינסטגרם ובגדול. אז איך קוראים לבייבי?

מרגש. מאיה ורטהיימר והבת (צילום: אינסטגרם)
מרגש. מאיה ורטהיימר והבתצילום: אינסטגרם
 

השחקנית מאיה ורטהיימר ובעלה חבר הכנסת אסף זמיר הביאו לעולם את בתם הראשונה בלילה שבין שבת לראשון, אחרי תשעה חודשים ארוכים (שהרגישו כמו שנתיים) של ציפייה. במהלך ההיריון, העוברית בבטנה של ורטהיימר קיבלה את השם הזמני "איזמל", אבל היום (ג') הכריזה האמא הכי ג'ינג'ית בביצה על השם הנבחר.

 

תחילה העלתה ורטהיימר לסטורי שלה תמונה ובה כתבה "ביום שבת בבוקר אני ואסף הבאנו בת בכורה ושמה בישראל: סטורי זמיר". זו כמובן הייתה בדיחה (נפלתם בפח?), אך רגע לאחר מכן, חשפה בפוסט את השם.

 

כשהיא מעלה תמונה מסורתית של ידה של התינוקת הקטנה, כתבה ורטהיימר: " תודה לאל על המתנה הכי גדולה שיכולנו לבקש, ביום שבת ב-2:20 הגיעה לעולם הבת הבכורה שלנו. ברוכה הבאה אסיה מרים זמיר". בהמשך הפוסט, הוסיפה: "אני מרגישה שהלב שלי במימדים חדשים שתכף יבואו להתלונן שהוא חוסם פה את מחלקת יולדות". 

 

יכולנו להאמין (צילום: אינסטגרם)
יכולנו להאמיןצילום: אינסטגרם

 

בהמשך פרסמה האמא הטרייה הסבר לגבי פירוש השם: "לשאלתכם, השם משמש זריחה! כי הבאתי שמש קטנה. ובנוסף לזה, באנגלית מבטאים את זה קצת אחרת, זה נשמע כמו אייז'ה". ועבור כל מי שמחפש כבר שם חיבה לעוללית הרכה, לורטהיימר כבר יש הצעה: "תרגישו חופשי לשמור את שם החיבה איזי". 

 

האבא הטרי בכנסת (צילום: אינסטגרם)
האבא הטרי בכנסתצילום: אינסטגרם

 

ההורים של אסיה מרים זמיר (צילום: שוקה כהן )
ההורים של אסיה מרים זמירצילום: שוקה כהן

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018