ריחו"ל

במהירות האור: פמלה אנדרסון ובעלה נפרדו

בדיוק 12 ימים לאחר שמיסדו את הקשר, פמלה אנדרסון ובעלה הטרי, מפיק הסרטים ג'ון פטרס, הודיעו שהם נפרדים. "ניקח לעצמנו קצת זמן בנפרד, כדי להעריך מחדש את מה שאנחנו רוצים מהחיים", אמרה הכוכבת

שוב לבד. פמלה אנדרסון (צילום: Gettyimages)
שוב לבד. פמלה אנדרסוןצילום: Gettyimages

 

פמלה אנדרסון ומי שהיה בעלה למשך 12 ימים בלבד, מפיק הסרטים ההוליוודי ג'ון פטרס, נפרדו. כך דווח אמש (שבת) באתרים מעבר לים.

 

"ניקח לעצמנו קצת זמן בנפרד, כדי להעריך מחדש את מה שאנחנו רוצים מהחיים ואחד מהשנייה", אמרה אנדרסון למגזין "הוליווד ריפורטר", והוסיפה: "החיים הם מסע, ואהבה היא תהליך. החלטנו יחד לדחות את הוצאת תעודת הנישואים הפורמלית כדי לבנות אמון בתהליך. תודה על כך שאתם מכבדים את הפרטיות שלנו".

 

הבשורה המפתיעה (לא באמת, תכלס) מגיעה פחות משבועיים לאחר שהשניים החליפו נדרים בטקס אינטימי במאליבו. נזכיר כי על פי הדיווחים, השניים, שכבר יצאו יחד לפני כשלושים שנה, נפגשו שוב ממש לאחרונה, אז החליטו להחיות את הקשר מחדש.

 

מנהרת הזמן. פמלה אנדרסון וג'ון פטרס (צילום: Gettyimages)
מנהרת הזמן. פמלה אנדרסון וג'ון פטרסצילום: Gettyimages

 

ורגע לפני שנסיים, אין אפשר שלא לתת סקירה קצרה של מערכות היחסים של כוכבת "משמר המפרץ". בכל זאת, בדובר בסשן הגירושים החמישי של הכוכבת. בשנת 1995 נישאה אנדרסון לטומי לי, לאחר היכרות שנמשכה 96 שעות בלבד. לשניים יש שני ילדים משותפים, ברנדון תומאס ודילן. לאחר התעללויות ממושכות מצידו של לי, השניים נפרדו והתגרשו סופית בשנת 1998.

 

ביולי 2006 התחתנה אנדרסון עם קיד רוק, וארבעה חודשים לאחר מכן, בנובמבר של אותה השנה, היא כבר הגישה בקשה לגירושים. רגע, יש עוד. באוקטובר 2007 נישאה הכוכבת לריק סלומון וארבעה חודשים לאחר מכן, בפברואר 2008, השניים התגרשו - אך בשנת 2014 נישאו שוב, נישואים שהחזיקו מעמד עד אפריל 2015. פמלה, כנראה שנישואים זה לא הקטע שלך.

 

מתים להכיר את החתן הבא  (צילום: Gettyimages)
מתים להכיר את החתן הבא צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018